rzymcio9

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About rzymcio9

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi Mix

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No i dobrze, jak się nie znajdzie, to przynajmniej pożytku dla złodzieja nie będzie. Dziękuję za wszelkie udzielone informacje, pozostaje czekać i sprawdzać co w trawie piszczy. Lombardy w Warszawie już zostały powiadomione, mam nadzieje, że koleś nawet jeżeli nie z tej samej dzielnicy, to chociaż z miasta tego samego jest.
 2. No to może ktoś się wkopie właśnie w ten sposób Edit. Przypomniało mi się, że jak wgrywałem room CHINA to wpisałem fastboot oem lock, czy w ten sposób zablokowałem bootloader na stałe, czy teraz da się go bez problemu znowu odblokować?
 3. Nie robiłem Wipe, a poza tym podobno nie traci się kontaktu, telefon jest cały czas przypisany do konta Xiaomi niezależnie od kasowania danych, co najwyżej się zablokuje jak tylko połączy się z netem nawet jak ktoś wrzuci inne oprogramowanie, musi to być tylko MIUI.
 4. Nie pamiętam, czy miałem włączoną usługę na koncie Xiaomi, napewno włączyłem ja w Google, opcja lost mode jest włączona, a przynajmniej został wysłany sygnał, więc jeżeli telefon połączy się z internetem, to powinien się zablokować. Niestety prawdopodobnie jest wyłączona usługa lokalizowania na Mi Cloud ponieważ nie widać żadnej lokalizacji u nich .No właśnie, w opcjach konta jest cały czas mój numer jako numer do autoryzacji, ale w chmurze zniknęły tak jak na obrazku.
 5. A ktoś zna odpowiedź na moje pytanie? Dlaczego zniknęły moje numery telefonów (dwa, które były włożone do telefonu jednocześnie) z chmury?? Chodzi mi o to miejsce gdzie zaznaczyłem na czerwono, jeszcze wczoraj widniały tam oba numery poprzedzone kierunkowym (+48), dzisiaj nie ma tam już nic... Jeżeli pojawi się gdziekolwiek w necie na sprzedaż to i tak go sam znajdę, plus jest taki, że tych telefonów jednak jest mało w Polsce, pech jeżeli przekroczy granice Polski albo zostanie rozebrany na części...
 6. No tak zrobiłem. Tylko trzeba pamiętać, że mimo iż wydaje się to takie proste, to policji w mniej niż 50% udaje się odnaleźć telefon. Powodów nie znam, może mają za dużo takiej roboty, a może nie chce im się zgłaszać sprawy do prokuratora, bo tylko na jego wniosek operatorzy udostępniają dane z bts.
 7. Odcisk palca/PIN Mam nadzieję, że właśnie go rozpoznają, moje biuro jest dosyć małe, a kamera była skierowana prosto na niego, dupek jakby się obejrzał dobrze w prawo, to by zobaczył monitor z czterema kamerami i by się 10 razy zastanowił przed kradzieżą, niestety nie zauważył ekranu. Aż tak nieskazitelnie chłopak nie wyglądał, ale ludzie do nas różni przychodzą, więc nie mam zwyczaju dzielić ich na bardziej podejrzanych i mniej, Od tej pory będę pilnował każdego, nauczkę dostałem....
 8. Biuro/sklep, on był "klientem", produkty mamy głównie na wystawie na zewnątrz, dlatego też aby omówić cokolwiek trzeba wyjść z każdym klientem na zewnątrz.
 9. Schował go do kieszeni gdy wychodziliśmy z biura, ja wyszedłem pierwszy on szedł za mną, zdążył się szybko obrócić i złapać telefon. Telefon leżał na biurku.
 10. Cześć wszystkim, długo nie nacieszyłem się moim Xiaomi Mix, dzisiaj pewien człowiek postanowił go sobie ukraść. Zgłoszenie na policji jest, nagranie z monitoringu zostało przekazane, tak że szanse na znalezienie jakieś są. Sam próbuję też go znaleźć wertując OLX, grupy na fejsie itp. Pytanie trochę z innej beczki, telefon został oczywiście wyłączony natychmiast po tym, jak został mi skradziony. Jeszcze godzinę temu wchodząc na i.mi.com widziałem moje dwa numery, które były umieszczone w telefonie, a teraz ich nie widzę. Czy ktoś wie co to może oznaczać? Ktoś próbował go włączyć? Czy może po prostu samoistnie zniknęły numery? Dodam tylko, że historia lokalizacji kończy się u mnie w biurze, gdzie telefon był po raz ostatni, gdy jeszcze go posiadałem. Lokalizacja Xiaomi w ogóle nie działa, nawet ostatniego położenia mi nie chce pokazać... Pozdrawiam...
 11. Wyjścia innego chyba nie ma. Dzięki za zainteresowanie. Nie ma na aktualną wersję miui polska żadnego Fixa.? Android Pay to jedyne czego mi brakuje po przesiadce z Note 4, chociaż cieszę się, że w końcu MBank akceptuje skaner odcisków palców, w Note tego brakowało.
 12. Cześć, Szukam ROM-u dla Mixa pod Android Pay, mam w tej chwili Epic ROM Pro_Stable_Multilanguage_7.0 {By Épic Team}. Niestety mimo preinstalowanego Magisk 12 nie chce przejść weryfikacji SafetyNet, moduł Xiaomi SafetyNet Fix w wersji 1.9.1 też nie pomaga. Zainstalowałem bete Magisk 13.170606 jednak to też nie pomaga, moduł Fix-a dalej w tej samej wersji. Czy jest jakaś wersja, gdzie bezproblemowo będzie chodził AndroidPay? Nie musi to być Nugat. Może być z Magisk, może być unroot, aby działało. Pozdrawiam