Jump to content

ZielonyBuszmen

Użytkownicy
 • Content Count

  110
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

About ZielonyBuszmen

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi 4A

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam telefon lekko ponad 2 lata i wczoraj przestały mi działać fizyczne klawisze "Back", "Home", "recent apps"... Trochę szkoda, gdyby stało to się pół roku temu to jeszcze mógłbym go dać na reklamację. Nie najlepiej, ale tragedii nie ma. Włączyłem sobie asystenta dotyku, który jednak nie jest zbyt wygodny. Da się jakoś "doinstalować" wirtualne klawisze nawigacyjne? Albo może polecacie jakiś ROM, w którym da się je włączyć na stałe?
 2. Siemanko, opłaca się robić update z miui 9.6.5.0 na 10.2.1.0?
 3. Powiem tyle, jeśli chodzi o baterie na miui 9.6.5.0. Spójrzcie na moje screeny Aż sam się dziwię. I do tego jest jeszcze 30% na wskaźniku baterii. Myślę, że to główna zasługa tego, że zamiast na danych mobilnych, od dwóch dni siedzę na WiFi
 4. @electeo69 - powiadomienia push zależą od konta na którym jesteś zalogowany na telefonie - mowa o koncie Google
 5. Ja dostałem powiadomienie o update. Ale też się wstrzymuję
 6. Kacper, tzn @Orjon, dlaczego Pixel o nazwie [9.0] ma w sobie androida 8.1?
 7. Wreszcie, po roku, postanowiłem zrobić update z MIUI 8.6 na MIUI 9.6.4.0. I widzę masę plusów: + Na plus jest normalny zegar na ekranie blokady. Nie ma żadnej 'opóźnionej' animacji minut, jest czytelniejszy (grubsza i większa czcionka) + Przełączanie na ostatnią aplikację po dwukrotnym kliknięciu na przycisk 'menedżera aplikacji' jak najbardziej na plus. Dodatkowo po ustawieniu skrótu na przytrzymanie tegoż przycisku, by włączał się tryb podzielonego ekranu, usprawnia korzystanie. Wreszcie możliwe jest oglądanie konferencji i robienie notatek + Na wzmiankę zasługują nowe powia
 8. 9.6.4 została zawieszona, ale dzisiaj widziałem, że już przywrócili
 9. Ciekawe, co znowu zostało zepsute i co dalej zostało niepoprawione Najbardziej ciekawi mnie proximity senser - czy nadal buba? Czy wiadomo, kiedy dostaniemy MIUI 10?
 10. Odkopuję wątek - @Orjon, @kszul, @Malpa73 - testowaliście jeszcze RR? Jak działa tam Android 8.0?
 11. I jak Panowie testy MIUI 10? Czy dokopaliście się do nowych błędów? I mam pytanie - jeśli wrzucę sobie update do bety, to czy później będę mógł wrócić do kanału stable, gdy już wyjdzie MIUI 10?
 12. Jak słyszałem, to trzymanie na baterii jest bardzo dobre? A co z wydajnością, tzn - z trzymaniem aplikacji w pamięci, z przełączaniem się pomiędzy nimi?
 13. Mam pytanko do posiadaczy bety MIUI 10. Pytanie dosyć nudne A mianowicie - czy naprawili czujnik odległości, który w MIUI 9 świeci się non stop?
×
×
 • Create New...