Jump to content

developer

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 4X

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

developer's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Jeszcze pytanie techniczne - ten rom, który wgrałem miał ponad gigabajt i po instalacji ten plik się sam usunął czy gdzieś leży w strukturze plików i muszę go odszukać i ręcznie usunąć? Jeśli tak, to gdzie szukać?
 2. Cześć. Po wgraniu poniższego romu mogę cieszyć się krystalicznie czystym dźwiękiem. Rozmowa nie faluje, nie jest tłumiona, przerywana, nie mam żadnych zastrzeżeń. Redmi Note 4X Snapdragon MIUI 7.5.25 ANDROID 7.0 ROM HMNote4X KOD mido
 3. Dzięki, ale ja mam chyba inny kłopot - mam Globala i dźwięk nie jest przesterowany, tylko stłumiony i brzmi jakby bitrate był 8kbit i jeszcze po drodze gubił pakiety :/ Dziś rano ktoś do mnie dzwonił i nie zrozumiałem ani słowa. Zainstaluję dziś MIUI Polska, może coś to da.
 4. Dzień dobry, Mam 2 telefony Mi4c i 1 Redmi Note 4x. Rozmowa pomiędzy Mi4c jest bez zastrzeżeń, dźwięk jest krystalicznie czysty. Tak samo odbieranie rozmów od kogoś czy dzwonienie do kogoś - czysto i cudownie. Natomiast w moim Note 4X jakość dźwięku jest kiepska - przytłumiony, faluje, zanika, gorzej niż na początku ery telefonów GSM. Czasem nie mogę zrozumieć słów, które wypowiada ktoś po drugiej stronie. Bez znaczenia, czy dzwonię ja, czy ktoś do mnie. Wszystkie telefony mam w sieci Plus. Note 4X z najnowszym romem Global. Da się jakoś poprawić jakość dźwięku?
×
×
 • Create New...