Jump to content

bosniak

Użytkownicy
 • Posts

  185
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  małopolskie

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi K20 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

bosniak's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Reacting Well Rare
 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done

Recent Badges

15

Reputation

 1. tak, z miui 13.09 z zabezpieczeniami listopad sam przez OTA zmieni się w miui 13.07 z zabezpieczeniami z sierpnia 🤣😂😁 nie płaczę tylko pytałem o czytnik linii papilarnych, zostało to wyjaśnione i przy okazji o nakładkę i też wiem o co chodzi. Tak skontaktowałem się z CSS, czekam na odpowiedź счастливый?
 2. Serwis nie powinien ingerować w system, nic im do tego. jak jechałem ostatnio do ASO na wymianę tarcz i klocków nie aktualizowali mi sterownika skrzyni ani silnika. Napisałem do serwisu CSS, maja mi to ogarnąc jak było, a jak nie to pisze do Rzecznika Praw Konsumenta. Dzięki wszystkim za odpowiedzi.
 3. Penie dla ciebie nie, ale nie mogłem mieć andka 11 bo tel fabrycznie wyszedł na 12, miałem wersje stabilna 13.09 z zabezpieczeniami z listopada a CCS wymieniając wyświetlacz wgrali 13.07 global z zabezpieczeniami z sierpnia. Co tu jest do rozumienia? Jak jedziesz do wulkanizacji zmieniając opony z zimówek na letnie to olej bez pytania też Ci wymieniają? To nie zrzut z jakiegoś telefonu tylko z POCO F3 jak nie widzisz na screen (starszy model) na którym jest nowsze miui i nowsze zabezpieczenia. Nie po to kupowałem nowszy model żeby mnie serwis na siłę uwsteczniał.
 4. chciałem tylko żeby miał jak w POCO F3, nie prosiłem ich o aktualizacje najnowsze które go uwsteczniają.
 5. Tylko że z żony POCO F3 jest ok, bo ma aktualizacje zabezpieczeń najnowsza z listopada a mój F4 ma z sierpnia. Zaraz przełącze region na szwajcaria i zobaczę co zrobi F4
 6. Telefon mam z oficjalnej sieci NEONET więc BL nie podejrzewam, że jest odblokowany. Poza tym sami przyznali że mi wgrali cyt."Uprzejmie informuję ,że wgrana do urządzenia została najnowsza, udostępniona nam przez Producenta wersja oprogramowania, dedykowania na rynek Europejski. Być może Pan miał wcześniej wersje Global, która może się różnić numerem wersji" Natomiast idę o zakład, że zabezpieczenie andka przed wysłaniem było z 1.11.2022, a teraz jest z sierpnia. Żony fabryczny nigdy nie grzebany POCO F3 ma MIUI 13.09 i aktualizacje z 1.11.22r. Napisałem, że maja wysłać kuriera na swój koszt i doprowadzić telefon do stanu sprzed naprawy.
 7. Dodatkowo bez autoryzacji wgrali jakiś soft jak widać na screenie, który mi nie odpowiada, nie aktualizuje się itp. (wcześniej był fabryczny aktualny co najmniej 13.09 i z zabezpieczeniami z 1.11.2022), co mam z tym zrobić?
 8. Jak wiadomo POCO F4 ma czytnik z boku, w systemie w ogóle go nie ma, nie pamiętam przed naprawą jaką miał wersję MIUI (kupiony nowy w sklepie NEONET) W tej chwili MIUI 13.07 nie aktualizuje sie (nie widzi nowszej wersji) i aktualizacje dot zabezpieczeń ma z 1.08.2022, też nie aktualizuje, a na starszym POCO F3 mam z 1.11.22. Co robić?
 9. Troche wyszedłem z obiegu, kiedy wyszła ostatnia aktualizacja zabezpieczeń bo ja mam 01.11.2020 i druga sprawa jak spowodować zeby mi wyświetlał w polu model urządzenia zgodnie z nazwa Redmi K20 Pro a nie jak teraz Mi 9T Pro?
 10. mam podobnie, zaktualizowałem TWRP pobrane z miuipolska raphael wyswietla mi 3.3.1-22, ściągnałem miui 12 dałem zainstaluj plik zip pomielił pomielił niby wszystko ok, ale wraca do twrp a systemu w ogóle nie ma Po aktualizacji TWRP do 3.3.1-32 dalej to samo
 11. Normalnie przez OTA, bo ja mam v11.0.5 i mi nowszego nie widzi?
 12. No jeżeli dla ciebie cały czas podświetlony ekran to to samo co dioda i w dodatku w Xiaomi działa to tak jak chce i kiedy che, to tak masz rację, to stanowczo nie model dla mnie. Może w mi 10 pro będzie dioda, poczekam te parę dni.
×
×
 • Create New...