bosniak

Użytkownicy
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About bosniak

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  małopolskie

Dodatkowe

 • Smartfon
  xiaomi mi 5s Plus

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. bosniak

  Mi Band 2 wersja PL

  ok, zatrybiła
 2. bosniak

  Mi Band 2 wersja PL

  Ok, rozłączyłem pare w mifit i połączyłem jeszcze raz z poziomu opaski i działa. Nie liczy kroków, kalorii i metrów, mam wszędzie 0 Ok w końcu zatrybila i jest w porzadkum
 3. bosniak

  Mi Band 2 wersja PL

  odinstalowałem gdgetbridge, zainstalowałem MiFit zmodyfikowany od miuisuu łączy już z 10 minut i nic
 4. bosniak

  Mi Band 2 wersja PL

  Jak zainstaluje zmodyfikowany MiFit to nie aktualizuje mi czasem opaski do najnowszego firmware i nie bede miał dni tygodnia po polsku?
 5. bosniak

  Mi Band 2 wersja PL

  czyli mogę sobie zainstalować z powrotem mifit i z niego korzystać a gadgetbridge odinstalowac?
 6. bosniak

  Mi Band 2 wersja PL

  Ogarnalem odinstalowujac ta aplikacje i instalując jeszcze raz. Nie mam nazwy od kogo ani treści SMS tylko w polaczeniach. Ta aplikacja gadgetbridge ma niby zastępować MiFit?
 7. bosniak

  Mi Band 2 wersja PL

  Odinstalowałem Mi Fit, zainstalowałem gadgetbridge, powłączałem wszystkie uprawnienia, sparowałem z opaska. Ściągnałem plik.fw klikam w plik, wywala komunikat że nie ma aplikacji za pomoca której można plik otworzyć. Wywaliłem, ściągnąłem ponownie, zainstalował, zaktualizował firmware, opaska wyswietla po polsku ale nie łączy sie z tym gadgetbridge i d*pa.
 8. I jak tam na oficjalnym A 7.0 i MIUI 9?
 9. bosniak

  MiFit 3.0

  Bateria mi działa super po aktualizacji, po 24 dniach mam jeszcze 11%, powiadomienia przez bluetooth włączone cały czas. Jedynie w tej wersji menu się zrobiło skomplikowane, wcześniej było bardziej intuicyjne. Telefonów i SMS nikt nie ogarnął żeby wyswietlało?
 10. Witam, nie zgadzam się z ostrzeżeniem, mój telefon nie gubi zasięgu, ale po wgraniu nowego systemu miui polska w ogóle go nie złapał, nie rejestruje karty sim, widzi ją ale nic poza tym. To nie jest tak, że wchodze do piwnicy mam zasięg, wychodzę i nie mam, albo raz go mam, a za chwile nie. Uważam że bezpośrednia przyczyną komunikatu brak sieci i karta sim niezarejestrowana jest wgranie innego systemu i w tym kierunku potrzebuje porady, może cos trzeba włączyć, dograć, wgrać?

  1. Show previous comments  1 more
  2. bosniak

   bosniak

   Przepraszam za zamieszanie chodzi o telefon córki Xiaomi Redmi 4 (chyba standard 2 GB ramu i dysk 16 GB) 

  3. mrosi

   mrosi

   To w końcu o jaki telefon chodzi? W podpisie masz Mi5s Plus, zakładasz wątek w dziale Redmi Note 4, a teraz piszesz o Redmi 4...?

   Właśnie stąd takie zamieszanie. Ludzie nie czytają nawet tytułów działów, w jakicjh zakłądają wątki. Pomijając niekorzystanie z wyszukiwarki. A potem dramat, bo mod dał ostrzeżenie...

  4. bosniak

   bosniak

   Przepraszam jeszcze raz,  nie jest to moje pierwsze forum,  na forum motoryzacyjnych mam wysokie rangi i z łatwością potrafię się odnaleźć,  tu mi się poprostu zdarzyło zamiast redmi 4 wkleiłem redmi note 4. Ja mam mi 5s plus,  żona także,  a córka redmi 4.

   Pozdrawiam

 11. bosniak

  Brak rejestracji karty SIM

  Mam odblokowany bootloader, zresztą to zawsze można sprawdzić. Imei mam, a wgrany jest Miui 8.3 by xiaomi.eu 7.5.25(rozwojowa). Telefon chodzi oprócz zasięgu i komunikatu "karta sim jest niezarejestrowana." Dodam jjeszcze że za każdym razem po włączeniu telefonu wywala komunikat o błędzie "klo bugreport"
 12. Dzisiaj przeinstalowałem system z śmieciowego chińczyka wg turtoriala z tej strony i telefon nie ma zasięgu. "karta sim jest niezarejestrowana" Co robić? Przepraszam za zamieszanie chodzi o telefon córki Xiaomi Redmi 4 (chyba standard 2 GB ramu i dysk 16 GB)
 13. Dzisiaj przeinstalowałem system z śmieciowego chińczyka wg tej metody i telefon nie ma zasięgu. "karta sim jest niezarejestrowana" Co robić?