Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Wysłałem Ci link do aukcji z której kupiłem dwa. Jedna czarna, druga srebrna. Obydwie takie same i dobrej jakości. Szerokość możesz zmierzyć na swoim. Co do długości to nie mam 100% pewności czy będzie wystarczająca, ale powinno być ok.
  2. Mam taki drugi sezon. W moim nie ma takiej wady. Mechanizmu oscylacji nie słychać.
  3. A masz w uprawnieniach aparatu zaznaczone używanie dokładnej lokalizacji?
  4. Możesz spróbować. Ustawienia, dodatkowe ustawienia, ułatwienia dostępu, pobrane aplikacje i tam moze być apka huawei której trzeba na to zezwolić.
  5. Prawdopodobnie nie nadałeś Wordowi i Excelowi uprawnień do tworzenia skrótów. Trzeba przytrzymać ikonę, informacje i w uprawnieniach znaleźć tworzenie skrótów.
  6. Jak to wersja niemiecka, znaczy europejska, czyli taka sama jak u nas. Niczym to się nie różni. Nawet nie zauważysz że niemiecka, bo język pl ustawisz przy pierwszym uruchomieniu, a domyślnie jest angielski.
  7. Polecam coś takiego. Podają długość, zmierz czy wystarczy. https://allegro.pl/oferta/bransoleta-milanese-do-zegarka-smartwatch-20mm-kol-11812431816
  8. To powinno być w Powiadomienia i centrum kontroli, Styl centrum kontroli.
  9. Ustawienia fabryczne zawsze możesz zrobić z poziomu recovery. Może pomoże.
  10. A już w Xiaomi 11Lite 5G NE i w większości tańszych modeli (z Amoledami) jest tylko 10 sekund. W oficjalnych romach, bo w xiaomi.eu chyba wybór jest.
  11. Można. Tylko AOD nie można włączyć. Jedynie 10 sekund, a to nie jest always.
  12. Tylko jakby AOD działało to na zablokowanym było by widać że coś się wydarzyło. Nie rozumiem dlaczego nie pozwalają na używanie AOD, dodatkowo w telefonach bez diod powiadomień. To chore.
  13. W telefonach za "kupę pieniędzy" dają z reguły matryce Sony w których OIS grzechocze mniej.
  14. Trudno powiedzieć. Musiałbyś porównać z innym egzemplarzem. Ale samsungowe OIS- y tak mają. Bez napięcia cos tam luźno lata.
  15. Uruchom główny aparat i zobacz czy przy uruchomionym nadal stuka. To prawdopodobnie ruchome elementy optycznej stabilizacji obrazu. Matryce Samsunga tak miewają i z reguły to normalne zjawisko.
  16. To się nazywa Użyj prostych znaków. Klikasz w wiadomościach na górze po prawej, Ustawienia, Zaawansowane i tam to odznaczasz.
  17. Nie. Pasuje chyba do chińskiego 12 pro turbo. Ale jest dla 12 pro 5g indonezyjski. Tu link https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/ruby/
  18. To wina aktualizacji Panelu sterowania. Coś znowu pokopali.
  19. Oczywiście że jest wybór, gesty albo przyciski.
  20. Możesz pobrać wszystkie zdjęcia narzędziem do pobierania danych z twojego konta googla. https://takeout.google.com Niestety google nie ułatwia tego.
  21. Logujesz się na konto googla, otwierasz zdjęcia googla i masz dostęp do wszystkich w chmurze. Jak chcesz pobrać do telefonu to w aplikacji, biblioteka, narzędzia, pobierz. Tylko po co?
  22. Dlatego jemu się nie przyda
  23. Zainstaluj z linka poprzez trwp. On ma oficjalnego globala bez twrp. OTA moze wymagać najpierw instalację 13 i dopiero potem 14. Może ręcznie można by było wymusić od razu 14, ale wątpię czy by poszło.
  24. Jest w Zarządzaj aplikacjami, trzy kropki na górze po prawej, Aplikacje domyślne i możesz zamienić domyślną aplikację do wiadomości.
  25. Istnieje. Przez fastboot uruchamiasz inny skrypt z update w nazwie (a nie install first). Przez twrp po prostu install bez wipe czegokolwiek.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...