Jump to content

ekhm

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ekhm's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

  1. Witam, Proszę o informacje czy urządzenie informuje w jakikolwiek sposób o pełnym pojemniku na kurz? Z góry dziękuję i pozdrawiam
  2. Czy ktoś już testował?
  3. Wygląda ciekawie. Szkoda że nie jest dostępny w polskich sklepach. Zastanawiam się jeszcze jak wypada na tle pozostałych robotów ze względu na mniejsze gabaryty i brak tej wieżyczki.
  4. Witam, Przymierzam się do zakupu odkurzacza firmy Xiaomi. Niestety w kuchni mam system szuflad w których po naciśnięciu frontu szuflada wyjeżdża. Ostatnio testowałem u siebie Roombę 760 pożyczoną od kolegi i niestety górnik czujnik przypominający latarenkę otwiera mi wszystkie szafki w kuchni. Zauważyłem że w modelach Xioami owa wieżyczka jest umiejscowiona bardziej na środku niżeli przy krawędzi. W specyfikacjach dostępnych na stronach jest podawana wysokość łączna urządzenia, natomiast mi zależy na wysokości urządzenia bez wieżyczki. Jeśli korzystacie z tych robocików to czy mógłbym was poprosić o podzielenie się informacją dotyczącą wysokości? Informacja ta znacznie by ułatwiła wybór modelu. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)
×
×
  • Create New...