ekhm

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About ekhm

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, Proszę o informacje czy urządzenie informuje w jakikolwiek sposób o pełnym pojemniku na kurz? Z góry dziękuję i pozdrawiam
 2. Czy ktoś już testował?
 3. Wygląda ciekawie. Szkoda że nie jest dostępny w polskich sklepach. Zastanawiam się jeszcze jak wypada na tle pozostałych robotów ze względu na mniejsze gabaryty i brak tej wieżyczki.
 4. Witam, Przymierzam się do zakupu odkurzacza firmy Xiaomi. Niestety w kuchni mam system szuflad w których po naciśnięciu frontu szuflada wyjeżdża. Ostatnio testowałem u siebie Roombę 760 pożyczoną od kolegi i niestety górnik czujnik przypominający latarenkę otwiera mi wszystkie szafki w kuchni. Zauważyłem że w modelach Xioami owa wieżyczka jest umiejscowiona bardziej na środku niżeli przy krawędzi. W specyfikacjach dostępnych na stronach jest podawana wysokość łączna urządzenia, natomiast mi zależy na wysokości urządzenia bez wieżyczki. Jeśli korzystacie z tych robocików to czy mógłbym was poprosić o podzielenie się informacją dotyczącą wysokości? Informacja ta znacznie by ułatwiła wybór modelu. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)