Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. To nie ma znaczenia. Wersję udostępnili, jest na serwerach ale zablokowali możliwość aktualizacji. Często tak robią. Ci co pobrali są mimowolnymi betatesterami. Widać określoną liczbę testerów osiągneli. Wznowią jak nie będzie dużo zgłaszanych błędów.
  2. Taki komunikat pojawia się zwykle jak wycofali daną aktualizację
  3. Zdecydowanie lepiej przez fastboot i first install (na czysto) bez przywracania aplikacji z kopii zapasowej.
  4. Niektórzy mają już Androida 13. Region zmieniałeś np na Szwajcarię? Masz chyba pierwszy rom z którym ten telefon wyszedł.
  5. A kodów blik, haseł itp nie kopiujesz? Jakiś sens to ma.
  6. Musisz sprawdzić sterowniki, ewentualnie inny port usb w kompie. Win 11 bywa kapryśne.
  7. Pod fastboot to chyba inna komenda do wykrywania. Nie adb, tylko fastboot devices.
  8. Będą ale w każdej chwili mogą przestać. Google ciągle coś zmienia żeby utrudnić używanie telefonów z odblokowanym bootloaderem.
  9. Kiedyś nie miało to większego znaczenia. Teraz ma. Bootloadera się nie wgrywa, tylko odblokowuje lub blokuje. Niektóre aplikacje sprawdzają czy bootloader jest odblokowany. Jak jest to nie da się ich używać. Dodatkowo chińskie wersje telefonów nie mają wszystkich pasm, brakuje np B20.
  10. Trzeba było kupić telefon przeznaczony na rynek globalny.
  11. Juz masz wgraną najlepszą opcję. Jedyna rada to nauczyć się obsługi twrp. To nie jest skomplikowane. Wgrywanie oficjalnego romu i pozostanie z odblokowanym bootloaderem nie ma sensu.
  12. To masz na 99% chińską wersję. Możesz wgrać oficjalny rom, jekiegoś globala, ale nie możesz zablokować bootloadera. I wtedy będą problemy z aplikacjami bankowymi itd.
  13. @spidboy1 a kto ci ten rom wgrał i gdzie kupiłeś telefon? Prawdopodobnie kupiłeś chińską wersję i ten rom jest jedynym który będzie u ciebie działał prawidłowo.
  14. Xiaomi 11 Lite 5G NE dostał już drugą aktualizację do Miui 14 z Androidem 13 (global EEA) V14.0.6.0.TKOEUXM. W stosunku do pierwszego wydania poprawili płynność działania i teraz chyba wszystko działa prawidłowo.
  15. Wpisz w pasku wyszukiwania ustawień "pulsuj" i znajdzie. Pulsuj fleszem gdy dzwoni. To jest w ustawieniach połączeń przychodzących.
  16. Bez uruchomienia telefonu nie odblokujesz bootloadera, czyli ta droga odpada. Nieźle dziewczyna namieszała z tymi kontami.
  17. Ale jak się przed resetem do fabrycznych nie wyloguje to google pamięta że to urządzenie było zalogowane i może chcieć hasła.
  18. Kiedyś było cos takiego jak MiPcSuite, ale przestali rozwijać. Obecnie niczego oficjalnego nie ma. Połączenie przez stację dokującą i aplikację to jedyna opcja przesyłania obrazu po kablu. Tu Xiaomi oszczędza.
  19. Tak, musisz kliknąć 10x w aktualizacjach w wersję Miui i pojawią się zaawansowane opcje z wyborem lokalnej paczki.
  20. Nic nie przestawiłeś. Aktualizacja dialera była. Wszyscy tak mają. Google ciągle kombinuje, a ludzie muszą się do tych zmian przyzwyczajać.
  21. Nie rozumiem twoich wywodów. Chciałeś napisać że czas ładowania ma odpowiedni, ale podałeś bezsensowne porównanie z żarówką i tylko to sprostowałem pisząc że nie jest to dobry przykład. A ty dalej brniesz w tworzenie własnych nieprawdopodobnych teorii.
  22. To też nie jest prawdą. A to że moc i sprawność to dwa różne parametry to oczywiste. Z twoich wypowiedzi wynika że nie znasz podjęcia sprawności. Twoim zdaniem telefon w trakcie ładowania mocą 60W powinien się grzać tak samo jak 60 watowa żarówka (a nawet grzałka). To po prostu bzdura, a wytłumaczeniem dlaczego tak nie jest właśnie pojęcie sprawności.
  23. Ale ty mylisz podstawowe pojęcia. Serio nie rozumiesz podstawowych praw fizyki?Grzałka z założenia ma zamieniać energię na ciepło i jej sprawność to ilość energii jaka na to ciepło zostanie zamieniona. W przypadku grzałki może to być bliskie 100%. Może minimalna ilość energii wydzieli się w przewodach, poza grzałką. Telefon to nie grzałka, czy żarówka!
  24. Mam kabel USB-C z miernikiem mocy. Pokazuje dosyć dokładnie chwilową moc ładowania w watach. Ładowarka GAN PD 65W jest wpiętą w listwę z pomiarem mocy (Gosung) której wskazania są podobne. Spróbuję zabrać na chwilę żonie RN11Pro5G który teoretycznie moze się ładować mocą bodajże 63W (oryginalną ładowarką) niestety tylko z oryginalnym kablem. Z ładowarka PD maksymalna moc jaką wskazuje to około 45W. Mój Xiaomi 11Lite 5G NE który teoretycznie przyjmuje max 33W w praktyce max ładowanie to 28W. Niestety jest naładowany prawie do 70%, lekko ciepły i w takim stanie pokazuje max 37W
×
×
  • Dodaj nową pozycję...