-
Postów
8 476 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
137
Treść opublikowana przez FromWP
-
Redmi Note 12 Pro 4G/5G/+ - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
Klonowanie jest w systemie. Dostęp np z panelu sterowania, po przewinięciu na dół. -
Redmi Note 10 Pro, Android 12, MIUI Global 13.0.7.0 - Znaczenie oznaczenia SKPMIXN
FromWP odpowiedział(a) na mireek2 pytanie w HyperOS - korzystanie
Ponownie odblokujesz bez czekania. -
Jak uszkodzona partycja efs to miflash jej nie naprawi. Niech kolega sprawdzi czy ma numery IMEI.
-
Pobrać z apkmirror apk i zainstalować. https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-fm-radio/miui-fm-radio-1-0-499-release
-
Redmi Note 10 Pro, Android 12, MIUI Global 13.0.7.0 - Znaczenie oznaczenia SKPMIXN
FromWP odpowiedział(a) na mireek2 pytanie w HyperOS - korzystanie
Przecież już sam zacytowałeś odpowiedź. Miflashem. Jest poradnik na forum w dziale poradniki, formatowanie telefonu MiFlash..... Plik romu trzeba dwukrotnie rozpakować itd. Nie w telefonie tylko przy pomocy komputera. A odpowiedź Chińczyków jest sensowna. Kupowanie chińskich wersji telefonów jest bez sensu. Szczególnie jak kupujący nie wie co z takim telefonem zrobić. -
Zepp to Huami nie Xiaomi. Oni nigdy nie odpowiadają. Ja zareagowalem i kupilem zegarek innej mniejszej, ale powaznej firmy. Fakt ze Xiaomi też najczęściej olewa zgłoszenia.
-
Brak powiadomień o polaczeniu na AOD i dialerze, wieczny problem
FromWP odpowiedział(a) na Gregor0819 temat w Problemy techniczne
Sprawdź powiadomienia aplikacji telefon (przytrzymaj ikonę, informacje, powiadomienia). Ewentualnie wyczyść wszystkie dane aplikacji. -
Redmi Note 12 4G/5G - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
Masz fabrycznie naklejoną folię. Niczego bym na to dodatkowo nie naklejał. Chyba że kiedyś się zniszczy. Wtedy zerwiesz i nakleisz cos nowego. -
aparat Dziwne działanie aparatu w Redmi Note 11 Pro
FromWP odpowiedział(a) na Max581 temat w Problemy techniczne
Nie znam niczego rewelacyjnego. Używam stockowej apki. Dla mnie jest ok. Niektórzy chwalą g-camy, ale z tym bywa różnie. Na każdym telefonie inaczej. Zapomniałem dodać że kompensacja ekspozycji w stockowej apce jest. Jak dotkniesz ekranu wskazując punkt ostrości to po prawej stronie pojawi się suwak ze słoneczkiem. Przesuwając nim możesz korygować automat. -
aparat Dziwne działanie aparatu w Redmi Note 11 Pro
FromWP odpowiedział(a) na Max581 temat w Problemy techniczne
Nijak. Jedynie inna zewnętrzna aplikacja. Ad. 1. Kompensacja ekspozycji jest jedynie w trybie pro, a hdr nie ma z nią nic wspólnego. Ad. 2. Nie ma i jedyna opcja to zrobić portret z większej odległości i wykadrować po zrobieniu. Ad. 3. W twoim telefonie przysłona ma stałą wartość i nie ma czego regulować. Litera F w ustawieniach pro prawdopodobnie pochodzi od słowa focus, czyli potocznie w fotografii po polsku ostrość. -
Zniekształcone zdjęcia poprzez mms
FromWP odpowiedział(a) na Ewelyna pytanie w HyperOS - korzystanie
Można wysyłać zamiast zdjęcia link do zdjęć googla w wiadomości. Jest taka opcja w ustawieniach wiadomości. Na rozmiar i kompresję zdjęć w mms-ach nie ma wpływu. -
Xiaomi smart camera c200 wyłącza się do trybu offline
FromWP odpowiedział(a) na Agu temat w Problemy techniczne
Połowicznym rozwiązaniem jest listwa (gniazdko) sterowane po wifi. Mozna zdalnie wyłączyć i włączyć. Uzywam do kapryśnych sprzętów które trzeba czasami resetować. Dodatkowo służy jako zasilacz po USB i pokazuje chwilowe zużycie prądu i napięcie. Dokładnie taka https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/kable-do-komputera/listwy-i-filtry-zasilajace/listwa-gosund-p1-1-5-m-wi-fi?gclid=CjwKCAjw-7OlBhB8EiwAnoOEkwFPbjRG6I9AoG8VaBItgflxiWK9O6ucfc9WgF_j -
Bootloop po wgraniu nowego orangefox R12.1
FromWP odpowiedział(a) na arielgp2107 temat w Problemy techniczne
Moze byc ten poradnik. Bez utraty danych jak uruchomisz skrypt z "update" w nazwie, nie "first install". -
Bootloop po wgraniu nowego orangefox R12.1
FromWP odpowiedział(a) na arielgp2107 temat w Problemy techniczne
Nie recovery tylko rom wgraj w fastboot. -
Bootloop po wgraniu nowego orangefox R12.1
FromWP odpowiedział(a) na arielgp2107 temat w Problemy techniczne
Wgraj przez komputer w trybie fastboot. -
Bo to nie tu. Masz ustawione pokazywanie menu panelu sterowania w panelu powiadomień. Panel sterowania, ustawienia (zębatka na górze po prawej) i tam to jest.
-
Telefon SAM odbiera połączenia nawet go nie dotykam!jak to wyłączyć?
FromWP odpowiedział(a) na Krzysztof Dobrowolski pytanie w HyperOS - korzystanie
Wpisz w pasku wyszukiwania ustawień "autoodbieranie" i sprawdź czy nie masz tego włączonego. -
Wymieniłeś materiały które właśnie mogą uczulać. Nie słyszałem o uczuleniu na stal nierdzewną, ale może takie istnieje. Co do szerokości to weź linijkę, albo suwmiarkę i zmierz. Z tego co pamiętam Amazfit GTR 2/3/4 mają paski szerokości 20 mm
