Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Na custom romach nie mozna blokować bootloadera. Dwa, zmień nazwę tego twrp bo masz tam kropki.
  2. Klonowanie jest w systemie. Dostęp np z panelu sterowania, po przewinięciu na dół.
  3. Jak uszkodzona partycja efs to miflash jej nie naprawi. Niech kolega sprawdzi czy ma numery IMEI.
  4. Nieprecyzyjnie napisałem. Uruchomić uruchomi, ale automatycznie bez akceptacji w twrp chyba nie uruchomi aktualizacji, jak to się dzieje z systemowym.
  5. Z poziomu twrp. Miui potrafi uruchamiać tylko fabryczne recovery. Twrp raczej nie uruchomi.
  6. Pobrać z apkmirror apk i zainstalować. https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-fm-radio/miui-fm-radio-1-0-499-release
  7. Prawdopodobnie będziesz mógł zainstalować dopiero jak się pojawi przez OTA. Ustaw np Szwajcarię i poczekaj.
  8. Chyba musisz po prostu poczekać. Mogli tą aktualizację wstrzymać.
  9. Przecież już sam zacytowałeś odpowiedź. Miflashem. Jest poradnik na forum w dziale poradniki, formatowanie telefonu MiFlash..... Plik romu trzeba dwukrotnie rozpakować itd. Nie w telefonie tylko przy pomocy komputera. A odpowiedź Chińczyków jest sensowna. Kupowanie chińskich wersji telefonów jest bez sensu. Szczególnie jak kupujący nie wie co z takim telefonem zrobić.
  10. Zepp to Huami nie Xiaomi. Oni nigdy nie odpowiadają. Ja zareagowalem i kupilem zegarek innej mniejszej, ale powaznej firmy. Fakt ze Xiaomi też najczęściej olewa zgłoszenia.
  11. Sprawdź powiadomienia aplikacji telefon (przytrzymaj ikonę, informacje, powiadomienia). Ewentualnie wyczyść wszystkie dane aplikacji.
  12. Masz fabrycznie naklejoną folię. Niczego bym na to dodatkowo nie naklejał. Chyba że kiedyś się zniszczy. Wtedy zerwiesz i nakleisz cos nowego.
  13. Nie znam niczego rewelacyjnego. Używam stockowej apki. Dla mnie jest ok. Niektórzy chwalą g-camy, ale z tym bywa różnie. Na każdym telefonie inaczej. Zapomniałem dodać że kompensacja ekspozycji w stockowej apce jest. Jak dotkniesz ekranu wskazując punkt ostrości to po prawej stronie pojawi się suwak ze słoneczkiem. Przesuwając nim możesz korygować automat.
  14. Nijak. Jedynie inna zewnętrzna aplikacja. Ad. 1. Kompensacja ekspozycji jest jedynie w trybie pro, a hdr nie ma z nią nic wspólnego. Ad. 2. Nie ma i jedyna opcja to zrobić portret z większej odległości i wykadrować po zrobieniu. Ad. 3. W twoim telefonie przysłona ma stałą wartość i nie ma czego regulować. Litera F w ustawieniach pro prawdopodobnie pochodzi od słowa focus, czyli potocznie w fotografii po polsku ostrość.
  15. Można wysyłać zamiast zdjęcia link do zdjęć googla w wiadomości. Jest taka opcja w ustawieniach wiadomości. Na rozmiar i kompresję zdjęć w mms-ach nie ma wpływu.
  16. Uruchamiając skrypt z "update" w nazwie (po rozpakowaniu romu) przez komputer z tel podłączonym w trybie fastboot.
  17. Połowicznym rozwiązaniem jest listwa (gniazdko) sterowane po wifi. Mozna zdalnie wyłączyć i włączyć. Uzywam do kapryśnych sprzętów które trzeba czasami resetować. Dodatkowo służy jako zasilacz po USB i pokazuje chwilowe zużycie prądu i napięcie. Dokładnie taka https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/kable-do-komputera/listwy-i-filtry-zasilajace/listwa-gosund-p1-1-5-m-wi-fi?gclid=CjwKCAjw-7OlBhB8EiwAnoOEkwFPbjRG6I9AoG8VaBItgflxiWK9O6ucfc9WgF_j
  18. Moze byc ten poradnik. Bez utraty danych jak uruchomisz skrypt z "update" w nazwie, nie "first install".
  19. Nie recovery tylko rom wgraj w fastboot.
  20. Wgraj przez komputer w trybie fastboot.
  21. Ale gdzie klikasz, w aktualizacjach? To w twrp trzeba, albo fastboot i przez komputer. To przecież custom rom. Zawsze jest pełny rom i dane nie znikają, chyba że sam dodatkowo wyczyścisz w twrp, albo wybierzesz first install w fastboot.
  22. Bo to nie tu. Masz ustawione pokazywanie menu panelu sterowania w panelu powiadomień. Panel sterowania, ustawienia (zębatka na górze po prawej) i tam to jest.
  23. Wpisz w pasku wyszukiwania ustawień "autoodbieranie" i sprawdź czy nie masz tego włączonego.
  24. Wymieniłeś materiały które właśnie mogą uczulać. Nie słyszałem o uczuleniu na stal nierdzewną, ale może takie istnieje. Co do szerokości to weź linijkę, albo suwmiarkę i zmierz. Z tego co pamiętam Amazfit GTR 2/3/4 mają paski szerokości 20 mm
×
×
  • Dodaj nową pozycję...