Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Jak wybierzesz skrypt aktualizacji, a nie pierwszej instalacji to nie stracisz.
  2. Wiadomości SMS, czy RSC z aplikacji Googla? Aktywacja i dezaktywacja tej drugiej opcji moze trochę trwać.
  3. Co do odblokowania twarzą, to musisz odznaczyć opcję "pozostań na ekranie blokady" w ustawieniach odblokowania twarzą.
  4. Nie blokuje. Odblokowany i rom oryginalny?
  5. Chyba jedynie pozostaje zresetowanie telefonu do ustawień fabrycznych.
  6. Raczej nie. To zależy również od operatora. Np Play tego nie obsługuje. A do zwykłych sms-ów niezależnie od aplikacji potrzebna jest sieć GSM.
  7. Nie zawsze da się aktywować i to wcale nie musi działać analogicznie. W Xiaomi ta usługa to nowość.
  8. Dlatego zasugerowałem nie wracanie do Androida 12 i zainstalowanie zwykłego globala, nie EEA. EEA jeszcze nie ma z 13.
  9. Możesz spróbowac wgrać zwykłego globala nie EEA bo jest już z Androidem 13.(a takiego chyba masz teraz), nie powinno byc komunikatu o antirollbacku.
  10. Czyli rom się nie wgrał? Masz cały czas xiaomi.eu?
  11. A wybrałes opcję clean all and lock? Najczęściej taki komunikat błędu pojawia się jak się nie blokuje bootloadera. Zawsze można zablokować pod fastboot komendą fastboot oem lock. Jak rom się wgrał i nie zablokował bl.
  12. Przeprowadzić się do Kuwejtu i kupić kartę T mobile. Podobno tam to w 2022 roku uruchomili. U nas chyba żaden operator tego nie ma.
  13. Przez twrp (o ile posiadasz). Jeszcze kwestia czy to ta sama czy nowsza wersja Androida. Jak nowsza to zdarza się że potrzebna inna noweza wersja twrp. Dane zostają, chyba że sam zaznaczysz wipe.
  14. @dexHHwszystko jest na tym forum w poradnikach. https://miuipolska.pl/forum/topic/9218-odblokowywanie-bootloadera-w-urządzeniach-xiaomi-poradnik-2022/ https://miuipolska.pl/forum/topic/3160-miflash-formatowanie-telefonu-windowslinux/
  15. @pinkieA nie masz przypadkiem włączonego automatycznego wykonywania kopii zapasowej? To potrafi zmieniać tapetę na domyślna.
  16. Masz brandowany rom od Orange i tylko taki możesz aktualizować.
  17. A na globalach tylko w najdroższych modelach.
  18. Always on display. Jakieś są, ale prawidłowo działającej z Miui nie udało mi się znaleźć. Chińczykom udało się zakrzywić czasoprzestrzeń, z 10 sekund zrobili wieczność.
  19. Fastboot to tryb w który można zawsze wejść. Chodzi o bootloader, jak jest zablokowany to nie można wgrać niczego w trybie fastboot. Bootloader masz zablokowany. Można go odblokować, a po wgraniu (albo w trakcie wgrywania) nowego romu ponownie zablokować. Z zablokowanym wszystko będzie działało, następne aktualizacj romów też.
  20. To prawda. Oni nie potrafią przyznawać się do błędów. W serwisie prawdopodobnie po reklamacji nowszą wersje by wgrali.
  21. Jakaś ślepa uliczka. Z V13.0.1.0.RLDEUXM jest. Chyba zapomnieli że to 13.0.2.0 wydali.
  22. Jakby była dostępna to pojawiła by się od razu. Zostań na tej Szwajcarii i dostaniesz jak tylko ponownie udostępnią. Najczęściej Szwajcaria dostaje przez ota w pierwszej kolejności. Ale niestety są takie przypadki że z bliżej nieokreślonego powodu blokują aktualizacje. Czasami pomaga ręczna aktualizacja aplikacji aktualizacje.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...