-
Postów
8 476 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
137
Treść opublikowana przez FromWP
-
Wysłałem Ci link do aukcji z której kupiłem dwa. Jedna czarna, druga srebrna. Obydwie takie same i dobrej jakości. Szerokość możesz zmierzyć na swoim. Co do długości to nie mam 100% pewności czy będzie wystarczająca, ale powinno być ok.
-
Xiaomi Fan 2 Lite - trzeszczy w skrajnych wychyleniach
FromWP odpowiedział(a) na ekhm temat w Problemy techniczne
Mam taki drugi sezon. W moim nie ma takiej wady. Mechanizmu oscylacji nie słychać. -
GPS zaczął podawać błędną pozycję w lokalizacji zdjęć
FromWP odpowiedział(a) na worekgdy temat w Problemy techniczne
-
Możesz spróbować. Ustawienia, dodatkowe ustawienia, ułatwienia dostępu, pobrane aplikacje i tam moze być apka huawei której trzeba na to zezwolić.
-
POCO X5 nie można dodać skrótu pakietu M.Office do ekranu głównego
FromWP odpowiedział(a) na RysiekRysiasty temat w Problemy techniczne
Prawdopodobnie nie nadałeś Wordowi i Excelowi uprawnień do tworzenia skrótów. Trzeba przytrzymać ikonę, informacje i w uprawnieniach znaleźć tworzenie skrótów. -
Redmi Note 12 Pro 4G/5G/+ - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
Jak to wersja niemiecka, znaczy europejska, czyli taka sama jak u nas. Niczym to się nie różni. Nawet nie zauważysz że niemiecka, bo język pl ustawisz przy pierwszym uruchomieniu, a domyślnie jest angielski. -
Polecam coś takiego. Podają długość, zmierz czy wystarczy. https://allegro.pl/oferta/bransoleta-milanese-do-zegarka-smartwatch-20mm-kol-11812431816
-
Xiaomi Redmi 12C - nowy styl centrum kontroli
FromWP odpowiedział(a) na AdiS pytanie w HyperOS - korzystanie
To powinno być w Powiadomienia i centrum kontroli, Styl centrum kontroli. -
Ustawienia fabryczne zawsze możesz zrobić z poziomu recovery. Może pomoże.
-
Optyczne powiadomienia - czy można poprawić?
FromWP odpowiedział(a) na QMiui temat w Problemy techniczne
A już w Xiaomi 11Lite 5G NE i w większości tańszych modeli (z Amoledami) jest tylko 10 sekund. W oficjalnych romach, bo w xiaomi.eu chyba wybór jest. -
Optyczne powiadomienia - czy można poprawić?
FromWP odpowiedział(a) na QMiui temat w Problemy techniczne
-
Optyczne powiadomienia - czy można poprawić?
FromWP odpowiedział(a) na QMiui temat w Problemy techniczne
Tylko jakby AOD działało to na zablokowanym było by widać że coś się wydarzyło. Nie rozumiem dlaczego nie pozwalają na używanie AOD, dodatkowo w telefonach bez diod powiadomień. To chore. -
Xiaomi 12T/Pro - pytania ogólne, wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
W telefonach za "kupę pieniędzy" dają z reguły matryce Sony w których OIS grzechocze mniej. -
Xiaomi 12T/Pro - pytania ogólne, wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
Trudno powiedzieć. Musiałbyś porównać z innym egzemplarzem. Ale samsungowe OIS- y tak mają. Bez napięcia cos tam luźno lata. -
Xiaomi 12T/Pro - pytania ogólne, wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
Uruchom główny aparat i zobacz czy przy uruchomionym nadal stuka. To prawdopodobnie ruchome elementy optycznej stabilizacji obrazu. Matryce Samsunga tak miewają i z reguły to normalne zjawisko. -
POCO X3 Pro - pytania ogólne, wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
To się nazywa Użyj prostych znaków. Klikasz w wiadomościach na górze po prawej, Ustawienia, Zaawansowane i tam to odznaczasz. -
global MIUI Global ROM - wersje stabilne, dyskusja
FromWP odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
To wina aktualizacji Panelu sterowania. Coś znowu pokopali. -
Po premierze POCO F5 i POCO F5 Pro. Specyfikacje i polskie ceny
FromWP odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Aktualności
Oczywiście że jest wybór, gesty albo przyciski. -
POCO X3 Pro - pytania ogólne, wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
Dlatego jemu się nie przyda -
POCO X3 Pro - pytania ogólne, wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
Zainstaluj z linka poprzez trwp. On ma oficjalnego globala bez twrp. OTA moze wymagać najpierw instalację 13 i dopiero potem 14. Może ręcznie można by było wymusić od razu 14, ale wątpię czy by poszło. -
Nie mogę ustawić aplikacji domyślnej do sma.
FromWP odpowiedział(a) na Kuba11542 temat w Problemy techniczne
Jest w Zarządzaj aplikacjami, trzy kropki na górze po prawej, Aplikacje domyślne i możesz zamienić domyślną aplikację do wiadomości.
