Igorius

Użytkownicy
 • Content Count

  68
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

About Igorius

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday February 25

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Cieszyn

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 5 (Pro)

Recent Profile Visitors

761 profile views
 1. Dzięki, to było chyba zbyt prozaiczne Pozdrawiam, wątek do zamknięcia
 2. Cześć Jak przesłać pliki z Redmi Note 5 na najnowszym Miui Global do komputera z Win 7 (nowa, czysta instalacja)? Podłączam smartfon po kablu, w Mój komputer Redmi Note 5 się pokazuje, jak wchodzę to nic nie ma, powinny być pliki. Kabel oryginalny. Jakieś porady jak zrobić, aby było ok? Dodam, że nie mam sieci w pc bo właśnie poprzez fona muszę przenieść pliki sterownika modemu wifi usb tl-wn422g bez tych sterowników pc nie widzi poprawnie i nie ma sieci na kompie (nowa, czysta instalacja). Robiłem tak już na fonach Samsunga i było be problemów a tu taka kiszka...
 3. Część Aktualizacja do MIUI 10. Jak włączyć dźwięki powiadomień? Powiadomienia przychodzą ale dźwięków o ich przyjściu brak (nie licząc SMS bo dźwięk dla nich jest).
 4. Igorius

  Wersja systemu

  Ok, dzięki ale już mu się to zaktualizowało, niestety. Wyłączyłem to wg Twojej porady, myślę, że kolejna automatycznie się nie zainstaluje. Mam jeszcze pytanie - jak włączyć dźwięki powiadomień? Powiadomienia przychodzą ale dźwięków o ich przyjściu brak. I drugie pytanie - jak na górnej belce powiadomień zrobić tak,aby ikonki były kolorowe? Poprzednio były kolorowe a teraz są czarno-białe co utrudnia szybkim spojrzeniem ogarnąć jakie i skąd przyszły...
 5. Igorius

  Wersja systemu

  Dziękuję ale nie zapytałem co zrobić ale jak to zrobić, szkoda, że nie czytasz ze zrozumieniem. Trudno, zostawiłem urządzenie podłączone do ładowarki na nic a rano system (MIUI) miałem już zaktualizowany. Rzekłbym, że K***A! ale publicznie tak wyrażał się nie będę. Na Samsungu nic bez mojej zgody i wiedzy się nie aktualizowalo a tu, na niby lepszym Xiaomi z niby lepszą nakładką MIUI... Noooooosz!
 6. Igorius

  Wersja systemu

  Jak wyłączyć instalowanie aktualizacji miui do 10 ? Pobrało się automatycznie mimo, że nie klikałem swojej zgody a teraz wisi powiadomienie, że jest gotowe do instalacji. Nie chcę tego (na razie) instalować i... jak to zrobić aby automatycznie się nie zainstalowało, np po restarcie telefonu...?
 7. Część Jak zmienić domyślną przeglądarkę na inną? Wersja miui to to 9.5.19.0 Z góry dzięki za pomoc
 8. Igorius

  Selfie stick RN5(Pro)

  Xiaomi Redmi Note 5 (Pro) Snapdragon 636,4/64, standardowa APK aparatu. Moja kobieta w PEPCO kupiła selfie stick. Nie działa on jednak z moim telefonem, bez problemów działa z jej Huawei P10. Dlaczego nie działa z Xiaomi? Jak to naprawić? Czy tym moim urządzeniem? Cokolwiek z selfie sticków działa?
 9. Igorius

  Synchronizacja z kontem Google

  @olutus A synchronizacja zdjęć? Jak włączyć? Na moich urządzeniach Samsunga (smartfon Note 2 oraz tablet Note 2014) mogę to ustawić i bez problemu po wejściu na konto Google przez przeglądarkę na PC oglądać na ekranie komputera moje zdjęcia - jak to samo zrobić dla zdjęć z mojego urządzenia Xiaomi?
 10. Cześć Jak w Xiaomi Redmi Note 5 Pro włączyć / wyłączyć synchronizację poszczególnych elementów z kontem Google?
 11. Igorius

  Czy RN5 ma gorilla glass oraz Quick Charge

  Czy trzeba mieć do tego specjalny kabel USB?
 12. Igorius

  Wersja systemu

  Hej Odkryłem aktualizację V9.5.17.0.0EIMIFA Co ona wnosi? Warto ją instalować?
 13. Igorius

  Czy RN5 ma gorilla glass oraz Quick Charge

  Nie ma, Xiaomi podaje tylko w specyfikacji,że jest ale nie podaje które. Myślę,że starsze bo tańsze.
 14. Igorius

  Jakie kości pamięci w Redmi Note 5 (Pro)?

  @dzidexx Dobra, dzięki. Tak swoją droga to niepotrzebnie się irytujesz, od tego jest forum aby pytać.
 15. Igorius

  Aparat w Redmi Note 5

  Otóż, panie kolego, oficjalne renomowane sklepy biorą od oficjalnego dystrybutora, jakim w Polsce jest np ABC Data Sp. z o.o. (jest jeszcze drugi kanał oficjalnej dystrybucji ale w tym momencie nie pamiętam nazwy) - ja swoje urządzenie, kupione w X-KOM mam właśnie z tego kanału. Nie wiem, o co Ci chodzi ale widzę, że wszędzie szukasz teorii spiskowych i jak dokuczyć użytkownikom zamiast im pomóc. Ale widać taka już jest twoja natura, której się nie zmieni.