Jump to content

Igorius

Użytkownicy
 • Posts

  82
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About Igorius

 • Birthday February 25

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Cieszyn

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 5 (Pro)

Recent Profile Visitors

1,531 profile views

Igorius's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

13

Reputation

 1. Cześć :) Pacjent to Xiaomi Mi 10. Telefon wyraźnie ciepły w rękach, grzeje się. Objawów takich wcześniej nie było. Normalne użytkowanie poczta, przeglądarka, internet, mapy google, czasami coś na YT. Żadnego grania. Co się dzieje i jak temu zaradzić? Wyłączone wifi, GPS, ustawione oszczędzanie baterii a mimo to po chwili od włączenia robi się wyraźnie ciepły. Drugi telefon czyli Xiaomi Mi10T Lite brak jakichkolwiek objawów przegrzewania a podobny sposób użytkowania.
 2. Skoro nie działa lepiej, a nawet w niektórych przypadkach gorzej, to nie będę aktualizował (mam tu na myśli głośność rozmów, automatyczną jasność czy długość pracy na jednym ładowaniu a także jakość zdjęć z aparatu).
 3. Podłączając moje Redmi Note 5 do komputera przez USB, w celu transferu plików, Windows 7 nie instaluje automatycznie sterowników, jak to jest w przypadku wszystkich innych smartfonów lecz wyskakuje informacja o niepowodzeniu i "Nie rozpoznano urządzenia USB" przez co nie mogę nie a dokonywać transferu plików. Czy ktoś posiada sterowniki USB do Redmi Note 5 (nie MTK do flashowania!)? Instalacja Mi PC Suite nie rozwiązuje problemu.
 4. Ani na Chrome ani na Opera nie działa, niestety. Link jak wygląda na felerny, czy coś.
 5. U mnie nie można pobrać tej aktualizacji od kilku dni, niby dostępna ale wyskakuje taki błąd, o co chodzi i jak to naprawić?
 6. Niestety, po włączeniu lokalizacji,np. mapy, wyłączenie wyłącza się i trzeba pamiętać, aby je znowu wyłączyć ręcznie. Taka niedogodność.
 7. Cześć Chcę, aby po wyłączeniu wifi urządzenie nie korzystało (nie szukało) wifi. Na razie mam tak, że mimo wyłączenia pokazuje mi, że jest aktywne. Nie znajduję tej funkcji. Jak to zmienić?
 8. Nie znalazłem w swoim. Poszukaj w Google Play.
 9. Cześć Posiadam starszy telewizor LG 32FL2510 który chcę przerobić na smart TV głównie go konsumpcji multimediów (do grania mam komputer stacjonarny, jakby kto pytał ) Czy w czerwcu 2019 warto zainteresować się urządzeniem Xiaomi Mi Box czy lepiej wybrać jakieś inne urządzenie? Jeśli owe Xiaomi to którą wersję? Budżet 200zł. Z góry dzięki za pomoc
 10. Panie i panowie, przepraszam że pytam, ale czym naprawdę jest to antirollback i jakie ma ono znaczenie dla mnie, zwykłego zjadacza chleba? Przyznam, że wypadłem z obiegu informatyczno-smartfonowego, po prostu użytkuję swojego Xiaomi tak, jak Pan Bóg przykazał... I proszę o bez złośliwości, nie każdy jest tak zaawansowany jak wy. Dziękuję.
 11. Dzięki, to było chyba zbyt prozaiczne Pozdrawiam, wątek do zamknięcia
×
×
 • Create New...