Igorius

Użytkownicy
 • Content Count

  77
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

About Igorius

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday February 25

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Cieszyn

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 5 (Pro)

Recent Profile Visitors

829 profile views
 1. Ani na Chrome ani na Opera nie działa, niestety. Link jak wygląda na felerny, czy coś.
 2. U mnie nie można pobrać tej aktualizacji od kilku dni, niby dostępna ale wyskakuje taki błąd, o co chodzi i jak to naprawić?
 3. Niestety, po włączeniu lokalizacji,np. mapy, wyłączenie wyłącza się i trzeba pamiętać, aby je znowu wyłączyć ręcznie. Taka niedogodność.
 4. Cześć Chcę, aby po wyłączeniu wifi urządzenie nie korzystało (nie szukało) wifi. Na razie mam tak, że mimo wyłączenia pokazuje mi, że jest aktywne. Nie znajduję tej funkcji. Jak to zmienić?
 5. Nie znalazłem w swoim. Poszukaj w Google Play.
 6. Cześć Posiadam starszy telewizor LG 32FL2510 który chcę przerobić na smart TV głównie go konsumpcji multimediów (do grania mam komputer stacjonarny, jakby kto pytał ) Czy w czerwcu 2019 warto zainteresować się urządzeniem Xiaomi Mi Box czy lepiej wybrać jakieś inne urządzenie? Jeśli owe Xiaomi to którą wersję? Budżet 200zł. Z góry dzięki za pomoc
 7. Panie i panowie, przepraszam że pytam, ale czym naprawdę jest to antirollback i jakie ma ono znaczenie dla mnie, zwykłego zjadacza chleba? Przyznam, że wypadłem z obiegu informatyczno-smartfonowego, po prostu użytkuję swojego Xiaomi tak, jak Pan Bóg przykazał... I proszę o bez złośliwości, nie każdy jest tak zaawansowany jak wy. Dziękuję.
 8. Dzięki, to było chyba zbyt prozaiczne Pozdrawiam, wątek do zamknięcia
 9. Cześć Jak przesłać pliki z Redmi Note 5 na najnowszym Miui Global do komputera z Win 7 (nowa, czysta instalacja)? Podłączam smartfon po kablu, w Mój komputer Redmi Note 5 się pokazuje, jak wchodzę to nic nie ma, powinny być pliki. Kabel oryginalny. Jakieś porady jak zrobić, aby było ok? Dodam, że nie mam sieci w pc bo właśnie poprzez fona muszę przenieść pliki sterownika modemu wifi usb tl-wn422g bez tych sterowników pc nie widzi poprawnie i nie ma sieci na kompie (nowa, czysta instalacja). Robiłem tak już na fonach Samsunga i było be problemów a tu taka kiszka...
 10. Część Aktualizacja do MIUI 10. Jak włączyć dźwięki powiadomień? Powiadomienia przychodzą ale dźwięków o ich przyjściu brak (nie licząc SMS bo dźwięk dla nich jest).
 11. Ok, dzięki ale już mu się to zaktualizowało, niestety. Wyłączyłem to wg Twojej porady, myślę, że kolejna automatycznie się nie zainstaluje. Mam jeszcze pytanie - jak włączyć dźwięki powiadomień? Powiadomienia przychodzą ale dźwięków o ich przyjściu brak. I drugie pytanie - jak na górnej belce powiadomień zrobić tak,aby ikonki były kolorowe? Poprzednio były kolorowe a teraz są czarno-białe co utrudnia szybkim spojrzeniem ogarnąć jakie i skąd przyszły...
 12. Dziękuję ale nie zapytałem co zrobić ale jak to zrobić, szkoda, że nie czytasz ze zrozumieniem. Trudno, zostawiłem urządzenie podłączone do ładowarki na nic a rano system (MIUI) miałem już zaktualizowany. Rzekłbym, że K***A! ale publicznie tak wyrażał się nie będę. Na Samsungu nic bez mojej zgody i wiedzy się nie aktualizowalo a tu, na niby lepszym Xiaomi z niby lepszą nakładką MIUI... Noooooosz!
 13. Jak wyłączyć instalowanie aktualizacji miui do 10 ? Pobrało się automatycznie mimo, że nie klikałem swojej zgody a teraz wisi powiadomienie, że jest gotowe do instalacji. Nie chcę tego (na razie) instalować i... jak to zrobić aby automatycznie się nie zainstalowało, np po restarcie telefonu...?