korno

Użytkownicy
 • Content count

  96
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

1 Follower

About korno

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4c
 1. Mi Band 2

  https://www.apkmirror.com/apk/anhui-huami-information-technology-co-ltd/mi-fit/mi-fit-3-1-6-1-release/mi-fit-3-1-6-1-android-apk-download/ Nowa aktualizacja wraz z nowym firmwarem. Może coś poprawi się.
 2. Opinie o Mi Note 2

  Czym się różni zwykła wersja od globala?
 3. Aha może nie doczytałem
 4. Pokaż gdzie ?
 5. https://gizchina.com.pl/2017/11/02/xiaomi-redmi-y1-redmi-y1-lite-pierwsze-smartfony-nowej-serii-producenta/ Note 2 jest z NFC, tylko nie ma czytnika linii papilarnych, więc to może być jednym z lepszych wyborów. 11.11 wyprzedaże więc może coś upoluje się.
 6. A bez nfc? Chyba jest jeszcze mi note 2. Ale z tego co pamiętam jest bez czytnika linii papilarnych. Zostaje chyba jeszcze mi a1, który to nie posiada MIUI na pokładzie. Jutro podobno mają przedstawić nowe modele, więc może coś będzie ciekawego
 7. MI 4c - pytania ogólne - wątek zbiorczy

  Można link do tego porównania?
 8. Mi band 3

  20 września była prezentacja Amazfit M (moving) obawiam się, że świetna sprzedaż Mi Band 2 opóźnia prezentacje nowej opaski. Jak rynek się nasyci to dadzą nową opaskę.
 9. Rom z mi 5X na Mi A1

  Subiektywna opinia. A1 posiada Lte B20. Więc taka różnica.
 10. Jest możliwość zainstalowania tego romu na A1?
 11. Jak nie Mi Band 2 to co?

  Amazfit M Amazfit bip bit
 12. Nowa opaska przedstawiona wczoraj na konferencji Huami. http://www.thephonetalks.com/new-huami-amazfit-m-moving-band-released-specs/ P.S. Jeśli admin uważa, że post jest w złym miejscu to proszę go przenieść. Edit: Zmienili trochę nazwę :Original Xiaomi AMAZFIT Heart Rate Smartband Jeśli komuś przyjdzie ochota na tłumaczenie, to niech się nie krępuje Fajna opaska, alternatywa dla amazfita Bip. http://en.miui.com/thread-873285-1-1.html?lan=en https://www.gearbest.com/smart-watches/pp_954465.html
 13. Mi 5X vs Mi A1

  Różnią się czymś po za oprogramowaniem?
 14. Amazfit Smartband app (midong)

  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.huami.midong Chodzi o tą aplikację.
 15. Szukam appki do nowej opaski amazfit w języku angielskim.