dadi

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About dadi

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  i9100
 1. Sprawdzałem na kilku przeglądarkach u różnych dostawców netu - telefony też podróżowały; wszystko na nic. "Mi Cloud" w moim przypadku zdechło. Czy można to gdzieś do nich zgłosić z prośbą o pomoc ?
 2. Cześć Wybaczcie jeśli to już gdzieś było ale .... mam kilka modeli Xiaomi (4X, Mi Max2, 4A, 5A) i na żadnym z nich mimo że są przypisane do 1 konta nie działa od kilku/nastu tygodni funkcja lokalizacji sprzętu (by Xiaomi). Zarówno na sofcie EU jak i Stockowym funkcja ta nie działa. Próbowałem ponowić dane w koncie Xiaomi, sprawdzić na stronie www - niestety, ciągle "Locate Timeout". Any Help ?
 3. Mój egzemplarz cały czas trzyma poziom 100% mimo podłączonego kabla od ładowarki (bez znaczenia czy USB czy zasilający). Rom to Global.
 4. Dzięki Acid za odpowiedź Tak gdzieś wyczytałem na forum, że dla "świętego ducha spokoju" lepie zawsze robić fulla. Jaki kernel proponujesz? Jakieś sugestie - link czyli mała podpowiedź ) Bedę wdzięczny Proszę o to bo pobierałem już liczne dla mojej wersji a potem już .... miałem bricka ;/ i nie chcę kolejny raz się w to bawić....
 5. Cześć Długo już korzystam z MIUI, jednak zawsze zostaje pewien niedosyt... prośba serdeczna o pomoc i weryfikację czy to co opiszę jest normą: 1. Wyraźnie szybsze zużycie baterii, max 1 dzień (wcale nie korzystając często z rozmów, sms, netu) - tylko tel już ma 3 lata...Ale szybciej leci bateria niż na oryginalnym sofcie.... 2. Bardzo grzeje się "procesor"? (koło aparatu) przy korzystaniu z netu 3g / wifi (tutaj mniej cieplejszy procek)... 3. Częste zwisy, nie ładuje się system (po aktualizacji do najnowszej wersji opartej na 4.1.2). Tylko wyjęcie i wsadzenie baterii (nie zawsze) pomaga. Wówczas trzeba odczekać ok 15 minu, aż pojawi się powiatlne logo "Samsung". 4. Po aktualizacji dla portu 4.2.2 nie działa kilka apek, w tym "mobilet" - ktoś spotkał się z tą niedogodnością ? Pojawia się czarny ekran i tyle.... 5. Jakie kernele do obu wersji możecie polecić tak by tel maxylamnie długo działał.. (>1 dnia..)...Chyba że to już kwestia słabej, zużytej baterii.... Jednocześnie nadmieniam, że każdorazowo przed wgraniem nowej wersji robię full wipe oraz używam "GS2KernelWipeV2.09"... no i potem przywracam co się da z kopii zapasowej MIUI. Jaka jest Twoja / Wasza opinia ? Z góry dzięki za każdą wskazówkę....