Jump to content

miki_

Użytkownicy
 • Posts

  249
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

miki_ last won the day on October 21 2014

miki_ had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

miki_'s Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Reacting Well Rare
 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done

Recent Badges

7

Reputation

 1. Zmieniłem Mi lite 10 5G na Mi Lite 11 5G (jedna sztuka z MIUI EU a druga sztuka z fabrycznym MIUI Global) Żaden z obu telefonów Mi Lite 11 5G nie wykrywa zegarka Mi Watch. Resetowanie czy restartowanie zegarka nie pomaga. W menu Bluetooth nie wykrywa zegarka jako urządzenia Bluetooth. Aplikacja Mi Fitness też nie wykrywa niczego. A jak próbuję wykryć i zrobić parowanie zegarka Mi Watch na starym telefonie Mi lite 10 5G to go znajduje i parowanie się odbywa szybko i płynnie. Co jest grane?
 2. Chciałbym zakupić Xiaomi Book Pro 16" 2022. https://www.mi.com/mibook/2022/16pro Czy ktoś ma/używa i mógłby powiedzieć: czy jest hałaśliwy i czy prawie ciągle pracują wentylatory (używając np.: tylko przeglądarki internetowej)? - bo w prawie każdym laptopie z Windowsem tak jest i to jest męczące. ile godzin przeciętnie wytrzymuje na baterii? Wiem, że można różnie ustawiac jasność ekranu, robić różne czynności i czas pracy może być 1 godzina a także 10 godzin. Chodzi mi o pewną średnią zakłądając zwykłą prace biurową. Dla przykładu MI Notebook PRO 15" (chyba pierwsza wersja) wytrzymywał mi max 7 godzin. ???
 3. Pomogło rozwiązanie 1. Podłączyłem tym samym kablem z tyłu obudowy komputera (czyli bezpośrednio do płyty głównej) i działa. Dzięki za sugestię.
 4. Po podłączeniu telefonu do komputera za pomocą USB - telefon co sekundę się łączy i rozłącza. Nie da się nawet kliknać na ekranie telefonu aby wybrac jedną z 3 opcji: ładowanie, transfer plików czy przesyłanie zdjęć. Na telefonie te opcje tak szybko migają, że nic nie da się kliknać. Komputer z kolei ciągle wydaje dźwięk jakby ciągle podłączał nowe urządzenie i je rozłączał. Mam 2 telefony MI 11 lite 5G NE: jeden ma MIUI Polska a drugi z MIUI Global(świeżo przywieziony ze sklepu). Z obiema jest ten sam problem. Windows 11, procesor AMD Ryzen. Wydaje mi się, że problem pojawił się po aktualizacji do Windowsa 11. Wcześniej nie było takiego problemu.
 5. Dzięki. Gdyby nie pomoc Kacpra to nie wdrożyłbym tego MIUI. Kosztowało mnie to z 5 godzin pracy i sporo bluźnierstw. Myslę, że warto byłoby wymyśleć jakieś inne rozwiazanie, które dawałoby Kacprowi czy innym pomagającym jakieś profity z tego pomagania. Ja chętnie bym zapłacił np.: 100zł za to aby mieć to załatwione w 1 godzinę zamiast kurwować przez 5 godzin. Gdyby była jakaś opcja pomocy zdalnej np.: łączymy się zdalnie przez jakieś narzędzie Google Meet, Microsoft Teams, cokolwiek i mówi mi co mam robić. Temat byłby pewnie załatwiony w max. godzinę i zapłaciłbym chętnie za taką szybką pomoc.
 6. Zdecydowałem sie na to tylko dlatego, że: - gówniany "serwis" CCS Piaseczno 8 razy nie potrafił naprawić mojego telefonu. Zrobił dwie dodatkowe usterki telefonu (poza tymi, które zgłosiłem) a na końcu powiedział, że urządzenie ma wadę, której nie było przez 1,5 roku używania telefonu. W końcu sprzedawca (salon Xiaomi) zwrócił kasę. Na tamtym telefonie MI9 SE miało w Globalu nagrywanie rozmów. Telefon był fajny nieduży, cienki, super. - nowe telefony nie mają opcji nagrywania rozmów a potrzebuję tego, jak i kilku innych opcji, których nie ma w Globalach.
 7. Tak, jest Orange Fox. Jak następnie trzeba instalować nowe wersje systemu xiaomi.eu?
 8. Procesor AMD Ryzen USB 3.1 lub 3.2 - nie wiem jaką wersję ma złącze. Używałem róznych kabli. UDAŁO SIĘ w końcu zainstalowac i uruchomić ten customowy ROM. Udało się w końcu zaisntalować Xiaomi.eu. Z tym, że po starcie telefonu z wciśniętym przyciskiem głośności w dół - nadal jest Fastboot (bez tej ikony kolorowej, sam napis). Aby wgrać na stałe TWRP trzeba znów: - podłączyć telefon do kompa - wykonać te wszystkie polecenia - z jakiegoś menu w TWRP (chyba Advanced) wybrać opcję instalacji TWRP?
 9. Po tym nieudanym wgraniu coś się spieprzyło z telefonem. Po starcie Androida/MIUI na pulpicie MIUI ikona baterii pokazuje zero. Po podłączeniu ładowarki nie ma efektu, że podłączyłem zasilanie. Po podłączeniu do komputera nic się nie dzieje i Windows go nie wykrywa. W trybie Fastboot jest tylko napis i nie ma już tej ikonki jakiejś maskotki. Ikona znikęła. Co robić?
 10. Z tym, że TWRP nie jest tu wgrane na stałe wiec za każdym musze powtarzac procedurę za pomocą CMD. Bo po restarcie uruchamianym w TWRP z opcją "restart do recovery" on się uruchamia w MIUI REcovery. Tak ma być? To normalne?
 11. Było w data/media/0 . Dzięki. W życiu bym tego nie znalazł. Uruchomiłem. Nie udaje się. Rady? Pomysły?
 12. To deszyfrowanie zakończyło się pomyślnie komunikatem "Successfully decrypted with default password" Mając uruchomione TWRP i telefon podłaczony po komputer wgrałem plik do głównego folderu. Gdzie ten plik znaleźć w TWRP? Szukam tego już z pół godziny. Tam jest zupełnie inna struktura katalogów.
 13. Zadziałało chyba za 5 razem po kilku restartach telefonu Teraz pytanie - jakie kroki wykonywać dalej?
 14. Niestety nie działa. z punktu 5 druga komenda działa. Krok 7 się nie udaje. Myślałem, że może jest za długa nazwa pliku twrp. Zmieniłem na twrp.img i też nie działa. Co radzisz? Nawet jeśli to się uda to co dalej? Które kroki z tych poniższych?
×
×
 • Create New...