Jump to content

miki_

Użytkownicy
 • Posts

  227
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

miki_ last won the day on October 21 2014

miki_ had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

miki_'s Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

7

Reputation

 1. Czy ktoś wie gdzie można kupić oryginalną baterię do Mi notebook Pro 15" ? 1. Kupiłem z ALiexpress, niby oryginalna baterię. https://pl.aliexpress.com/item/1005002351214167.html Okazało sie, że to jest badziewna podróbka. Nowy laptop działał na baterii do 7 godzin. 3 letni laptop dzialał ok. 2,5-3 godziny a ta badziewna bateria z ALiexpress wystarczała na 1,5 - 2 godziny. Wiec oszustwo i podróbka. 2. Pisze do różnych serwisów: https://www.mi.com/global/support/contact/ i nie ma żadnej odpowiedzi. Cisza. Ktoś wie gdzie można kupić?
 2. Ja mam problem z ciągle pracującymi wiatrakami. Laptop nic nie robi a ciągle coś się kręci i szumi. Wkurza mnie to. Nie wiem co z tym zrobić.
 3. Mój też wrócił z serwisu po wymianie płyty głównej a restarty nadal występują. Czy uporałeś się z nimi? Ja doszedłem do wniosku, że prawdopodobnie Whatsapp powoduje restarty. Po odinstalowaniu whatsappa jest spokój.
 4. SPróbuj odinstalować Whatsapp, poczekaj cały dzień i daj znać czy restarty nadal występują.
 5. Mój 9SE samoczynnie się wyłącza lub restartuje. Telefon był w serwisie Xiaomi i wrócił, że niby jest sprawny. Po powrocie z serwisu był zresetowany do ustawień fabrycznych. Poleżał cały dzień i nie było żadnych restartów. Po 1 dniu poinstalowałem aplikacje i przywróciłem kopię zapasową z danymi. No i na nowo się zaczęło tj. losowe restarty i wyłaczenia. Odinstalowywałem po trochu różne zainstalowane aplikacje i wyjąłem nawet obie karty SIM. Restarty ciagle występowały. Zostawiłem sobie na sam koniec Whatsapp, którego ciągle używałem....no i po jego odinstalowaniu żadnych restartów. Co dokładnie w tej aplikacji może byc przyczyną takiego zachowania? Mam najnowsze oryginalne oprogramowanie Global. Nie wgrywalem Miui eu. Próbowałem w ustawieniach programisty właczyć śledzenie systemu. Ono niby jest uruchomione ale jak je zatrzymuję i próbuje zapisać log na telefonie w moim katalogu to jest błąd...i tyle. Na stronie Androida: https://developer.android.com/topic/performance/tracing/on-device piszą, że taki log można analizować tutaj: https://ui.perfetto.dev/#!/ Nie wiem czy bym cokolwiek zrozumiał z tego logu, ale nawet nie mogę go skopiować. Czy jest jakaś inna metoda diagnostyki tych niespodziewanych restartów aby znaleźc dokładną przyczynę?
 6. Czy ktoś ma jakieś przypuszczenia kiedy mogą być zaprezentowane nowe odświeżone wersje laptopów MI a następnie kiedy mogą być w sprzedaży? Często przewidywania doświadczonych użytkowników się sprawdzają.
 7. Nooo czytałem 100 razy i nie było nic o usunięciu kodu blokady w wielu artykułach w których opisywano migrację do MIUI 7. Udało mi się przed chwilą usunąć ten wzór blokady. Jeśli komenda " fastboot boot TWRP_aqua_v8.img" robi "boot" czyli zwykłe uruchomienie systemu to w jakim celu jest podana jest nazwa pliku?
 8. Po dłuższym eksperymentowaniu udało mi się wgrać inne twrp rekomendowane przez Acida i udało się wgrać najnowsze MIUI. Z tym, że acid zawsze w artykułach pisał tylko o pierwszej komendzie. Powiedz mi co robi druga komenda "fastboot boot..."? Najnowsze MIUI udało się wgrać przez TWRP bez błędu....z tym, że nie mogę odblokować ekranu. Nie przyjmuje mojego wzoru odblokowania. Pisze mi, że urządzenie jest zablokowane po kilku próbach. Jest przycisk "zapomniałem hasla", który w rozwinięciu opisuje aby przejść do TWRP i usunać pliki systemowe odpowiedzialne za blokady i hasła. Wiesz które to są pliki?
 9. MI4S BL: odblokowany MIUI: 7.2.9 TWRP: nie wiem czy w końcu jest zainstalowane. Po przytrzymaniu górnego przycisku głośności i przycisku blokady nie wchodzi (jak zazwyczaj do TWRP), więc chyba nie jest zainstalowane. Probówałem wgrać TWRP v.8. Oto log: fastboot.exe flash recovery TWRP_aqua_v8.img target reported max download size of 536870912 bytes sending 'recovery' (37056 KB)... OKAY [ 0.831s] writing 'recovery'... OKAY [ 0.516s] finished. total time: 1.363s Co zrobić aby generalnie zainstalować to TWRP i najnowsze MIUI 7.8.24 ?
 10. Gdzie jest ta paczka? Przeszedłem problem, że już nie ma błędu ściągania bibliotek. Natomiast jak wybiorę opcję "pokaż stan" to są tam prawie same informacje: nie, niewspierany lub zero
 11. Ta informacja mi wystarczy.
 12. Od dawna robiłeś integracje vipera z MIUI Polska i w końcu przestałeś to robić. Dlaczego? Jaka jest przyczyna, że od jakiegoś czasu w miuipolska nie ma ViperaFX ? W tej chwili mam przy sobie MI4W (z Viperem) i MI4S (bez vipera) + duże słuchawki Mi Headphones Słuchanie muzyki na MI4W z VIperem do przyjemność a bez vipera to taka tandeta, że nie to nie nadaje sie do słuchania.
 13. Ty wiesz jak jest bo robisz ten ROM. Ostatnio używałem go na MI4W i był w standardzie. A teraz na MI4S go nie ma. Ale co zrobić aby to zaczęło działać?
 14. Zainstalowałem najnowsze MIUI z Miuipolska.pl na MI4S. Vipera nie ma w standardzie....a zawsze był. ;-( Ściągnąłem najnowszego Vipera 2.4.0.1 stąd: http://vipersaudio.com/blog/?page_id=48 Przeniosłem plik apk do pamięci Zainstalowałem Vipera z poziomu telefonu NIe wiem po co, ale zainstlaowałem jeszcze BusyBox i w aplikacji również kliknąłem Install co zakończyło się powodzeniem Przyznałem uprawnienia root za pomocą supersu Uruchomiłem aplikację Dostałem komunikat o konieczności instalacji bibliotek, zatwierdziłem go Na koniec komunikat o błędzie instalacji bibliotek Co zrobić aby to działało ??? tzn. ściągnęło te cholerne biblioteki itd .
 15. Dobrze. Dlaczego zatem poradnik ma wyraźnie napisane Poradnik dla urządzeń: Redmi Note 3, Mi 4c i Mi Note Pro ?
×
×
 • Create New...