miki_

Użytkownicy
 • Content Count

  222
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

miki_ last won the day on October 21 2014

miki_ had the most liked content!

Community Reputation

7 Neutral

1 Follower

About miki_

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy ktoś ma jakieś przypuszczenia kiedy mogą być zaprezentowane nowe odświeżone wersje laptopów MI a następnie kiedy mogą być w sprzedaży? Często przewidywania doświadczonych użytkowników się sprawdzają.
 2. Nooo czytałem 100 razy i nie było nic o usunięciu kodu blokady w wielu artykułach w których opisywano migrację do MIUI 7. Udało mi się przed chwilą usunąć ten wzór blokady. Jeśli komenda " fastboot boot TWRP_aqua_v8.img" robi "boot" czyli zwykłe uruchomienie systemu to w jakim celu jest podana jest nazwa pliku?
 3. Po dłuższym eksperymentowaniu udało mi się wgrać inne twrp rekomendowane przez Acida i udało się wgrać najnowsze MIUI. Z tym, że acid zawsze w artykułach pisał tylko o pierwszej komendzie. Powiedz mi co robi druga komenda "fastboot boot..."? Najnowsze MIUI udało się wgrać przez TWRP bez błędu....z tym, że nie mogę odblokować ekranu. Nie przyjmuje mojego wzoru odblokowania. Pisze mi, że urządzenie jest zablokowane po kilku próbach. Jest przycisk "zapomniałem hasla", który w rozwinięciu opisuje aby przejść do TWRP i usunać pliki systemowe odpowiedzialne za blokady i hasła. Wiesz które to są pliki?
 4. MI4S BL: odblokowany MIUI: 7.2.9 TWRP: nie wiem czy w końcu jest zainstalowane. Po przytrzymaniu górnego przycisku głośności i przycisku blokady nie wchodzi (jak zazwyczaj do TWRP), więc chyba nie jest zainstalowane. Probówałem wgrać TWRP v.8. Oto log: fastboot.exe flash recovery TWRP_aqua_v8.img target reported max download size of 536870912 bytes sending 'recovery' (37056 KB)... OKAY [ 0.831s] writing 'recovery'... OKAY [ 0.516s] finished. total time: 1.363s Co zrobić aby generalnie zainstalować to TWRP i najnowsze MIUI 7.8.24 ?
 5. miki_

  Poradnik - Viper-Fx

  Gdzie jest ta paczka? Przeszedłem problem, że już nie ma błędu ściągania bibliotek. Natomiast jak wybiorę opcję "pokaż stan" to są tam prawie same informacje: nie, niewspierany lub zero
 6. miki_

  Poradnik - Viper-Fx

  Ta informacja mi wystarczy.
 7. miki_

  Poradnik - Viper-Fx

  Od dawna robiłeś integracje vipera z MIUI Polska i w końcu przestałeś to robić. Dlaczego? Jaka jest przyczyna, że od jakiegoś czasu w miuipolska nie ma ViperaFX ? W tej chwili mam przy sobie MI4W (z Viperem) i MI4S (bez vipera) + duże słuchawki Mi Headphones Słuchanie muzyki na MI4W z VIperem do przyjemność a bez vipera to taka tandeta, że nie to nie nadaje sie do słuchania.
 8. miki_

  Poradnik - Viper-Fx

  Ty wiesz jak jest bo robisz ten ROM. Ostatnio używałem go na MI4W i był w standardzie. A teraz na MI4S go nie ma. Ale co zrobić aby to zaczęło działać?
 9. miki_

  Poradnik - Viper-Fx

  Zainstalowałem najnowsze MIUI z Miuipolska.pl na MI4S. Vipera nie ma w standardzie....a zawsze był. ;-( Ściągnąłem najnowszego Vipera 2.4.0.1 stąd: http://vipersaudio.com/blog/?page_id=48 Przeniosłem plik apk do pamięci Zainstalowałem Vipera z poziomu telefonu NIe wiem po co, ale zainstlaowałem jeszcze BusyBox i w aplikacji również kliknąłem Install co zakończyło się powodzeniem Przyznałem uprawnienia root za pomocą supersu Uruchomiłem aplikację Dostałem komunikat o konieczności instalacji bibliotek, zatwierdziłem go Na koniec komunikat o błędzie instalacji bibliotek Co zrobić aby to działało ??? tzn. ściągnęło te cholerne biblioteki itd .
 10. Dobrze. Dlaczego zatem poradnik ma wyraźnie napisane Poradnik dla urządzeń: Redmi Note 3, Mi 4c i Mi Note Pro ?
 11. Ten poradnik ma napisane "Poradnik dla urządzeń: Redmi Note 3, Mi 4c i Mi Note Pro " Co trzeba zrobić majac MI4S?
 12. Zamierzam zakupić MI4S i chciałbym wiedzieć jak się używa dwóch kart SIM w jednym telefonie z MIUI... Chodzi mi o to: jeśli wysyłam sms'a to w którym momencie decyduję o tym z którego numeru/karty SIM ma być wysłany sms ? jeśli dzwonię do kogoś to w którym momencie dedycję o tym z którego numeru/karty SIM jest wykonywane połączenie? jeśli włączam transmisję danych to na której karcie to się włacza? jeśli ktoś do mnie dzwoni np.: na numer drugiej karty SIM i chcę odrzucić połączenie z szybkim sms'em to z której karty SIM ten sms się wyśle? Pozdrawiam Michał
 13. miki_

  MIUI 5.11.26

  Nikt nic nie wie i nikt niczego nie zauważył ??? Przecież masa aplikacji przestała działać....
 14. Przy każdym logowaniu do forum mam komunikat: Nazwa wyświetlana nie należy do żadnego konta. Upewnij się, że prawidłowo wpisałeś. po czym klikam link "nie pamiętam hasła" i resetuję hasło ciągle na to samo. I za każdym kolejnym razem to samo. Co się dzieje? Skoro mój e-mail nie należy do żadnego konta to na jakiej podstawie się loguję?
 15. miki_

  MIUI 5.11.26

  Co się kur...a dzieje z tymi ostatnimi ROMami? Ktoś wie??? Przestały działać aplikacje, które powinny pracować w tle. Blokady aplikacji kłódką niby są ale i tak to nic nie daje. Nie działa aplikacja Switchr służąca do przełączania pomiędzy aplikacjami. Przestaała działąć także aplikacja Android Agenda i aplikacja Calendar Snooze, które muszą działąć non-stop. Nawet nie działa używana przez wiele osób aplikacja MiBand Tools (która ma tak dobre opinie) - aplikacja ciągle zgłasza, że mam nadać uprawnienia, klikam a tam uprawnienia są nadane do "odczytywania powiadomień". Każde "kilowanie pamięci" zamyka aplikacje a nawet jak się ich nie kiluje to i tak się nie odświeżaja, nie sygnalizują i nie komunikują powiadomień. Co się znowu wydarzyło? Co zostało spieprzone w tej nowej wersji lub ostatnich wersjach?