-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
TWRP ode mnie nazywa się TWRP1.img, o ile nie zmieniałeś nazwy, to być może wgrywasz ciągle stare TWRP, a nie to ode mnie.
-
Jedyny sposób. Wymaga niestety roota.
-
Automatyczna zmiana profilu pozostałość z miui 9
Nezumi odpowiedział(a) na chronos temat w Problemy techniczne
Wyjście 1, próbować dodawać, włączać opcje i wyłączać i sprawdzać, czy system załapuje. 2 wyjście, przywrócenie fabrycznych. -
Spróbuj inne TWRP, aktualnie Mi8 ma foszki jeżeli chodzi o TWRP i nie wszystkie wchodzą. TUTAJ TWRP, które działa u mnie, ostrzegam, odpala się na początku w języku chińskim, więc trzeba sobie poradzić ze zmianą języka na eng.
-
Nie, ale telefony z Allego są... niepewne, już bezpieczniej kupować na Aliexpress . Po wipe (fabrycznych) powinno wrócić wszystko do normy. Jeżeli zależy Ci na zdjęciach, sms, notatkach, numerach etc to polecam sobie zrobić kopię zapasową w chmurze Xiaomi. Masz tam 5GB miejsca za free do wykorzystania.
-
Automatyczna zmiana profilu pozostałość z miui 9
Nezumi odpowiedział(a) na chronos temat w Problemy techniczne
Ustawienia->Dźwięki i wibracje->Wyciszenie->Wycisz o czasie. Usuń stare i dodaj od nowa. -
poradnik Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2025
Nezumi odpowiedział(a) na Zenderable temat w Tutoriale
Nie, ale musisz być świadomy, że Xiaomi ostatnio testuje różne czasy czekania na unlock i są osoby (większość z Indii) które muszą czekać nawet po 30-60dni.- 8 779 odpowiedzi
-
- tutorial
- odblokowywanie bootloadera
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
B20 jest na 100% inaczej bym CA3 nie wbił .
-
Bzdura. Mało kto tak na prawdę przy zakupie telefonu patrzy na wspierane pasma. Ludzie wychodzą z założenia, że jak kupują coś w Polsce to to tutaj będzie działać i co najwyżej potem będą pisać, że coś ma "słabszy zasięg, bo w moim starym było lepiej". Dodam także, że B20 nie zawsze jest dyskwalifikacją. W mojej miejscowości są wszystkie pasma prócz B20, które dopiero teraz zaczynają wdrażać, co za tym idzie od ponad ~4lat mam LTE w telefonach bez B20.
-
Dopiero od MIUI10, czekaj na Stable lub przeprowadź aktu do wersji dev/xiaomi.eu @tpawel Po dzisiejszych testach mogę stwierdzić 1... Tak jak kiedyś Xiaomi miało problem z B7 w CA2, tak aktualnie ma problem z B7 w CA3/4, udało mi się złapać CA3 na B20+B1+B3, na chwilę, ale jednak, natomiast za każdym razem gdy nadajnik zrzucał mnie do B7, to wracało jedynie połączenie 2 pasm, no chyba, że winny tutaj będzie Play, a nie sam telefon, ciężko mi to stwierdzić .
-
Wiesz, może i jest, nie udało mi się przez cały dzień złapać tak zasięgu, aby na liście były B7, B3 i B1, jutro będę troszku krążyć po mieście to posprawdzam jeszcze . Na razie tylko auto. Możliwe. Jak pisałem wyżej, posprawdzam przez kilka dni, bo ciężko wyrokować po 1 teście 1 dnia. Będę jutro krążyć między Gdańskiem, a Kartuzami, teoretycznie większość drogi pokryta zasięgiem LTE w Play więc będą bardziej... miarodajne testy .
-
Nie wiem czy warto robić cokolwiek dla dobra "ludzkości", ale dla dobra nauki coś się wykombinuje . LTE+ łapie, jak na razie udało mi się połączyć B1+B3, B7+B1 oraz B7+B3, natomiast mam wrażenie, że coś jest nie tak, przynajmniej u mnie, nie wiem czy to kwestia Play'a, telefonu, Magiska, czy też może pogody, która aktualnie jest paskudna(bo wcześniej miałem LTE+ praktycznie cały czas), ale, po rozłączeniu z LTE+ telefon jakby zaczynał szukać tylko 1 pasma i na liście pokazują się np same B1 z okolicy, brak jest B3, B7, B20 (co dziwne, B20 Mi8 niby wspiera, bts z B20 mam, a jednak telefon go nie znajduje ) i to samo dzieje się z B3, B7, fon jakby przestawał szukać innych pasm niż to, z którym ma najlepsze połączenie, czasem pojawi się B3 i B7, nawet ze świetnymi parametrami, a i tak fon je odrzuci. Porównując do Mi5, jest gorzej. Potestuje kilka dni i ewentualnie jeszcze co nieco dopisze. Bez znaczenia, chodzi o agregacje pasm, we wcześniejszych modelach były pewne foszki
-
No własnie nie chce mi się rootować . Może jutro/pojutrze jak mnie najdzie .
-
Jakie reklamować? Uszkodzenia mechanicznego się nie reklamuje, bo telefon sam się nie wygina. Musiałeś go nosić w jakiejś ciasnej kieszeni, albo jakoś na niego nacisnąć w taki sposób, że się wygiął... W każdym razie wina jest po Twojej stronie i nikt ci gwarancji nie przyjmie, a co robić? Cóż... Nic... używać, albo serwisować na własną rękę.
-
Problem powiadomienia na ekranie blokady
Nezumi odpowiedział(a) na Pneumat temat w Problemy techniczne
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. -
Eh... Rozumiesz po co jest ten skaner podczerwieni tak? Bo mam wątpliwości... On ma pomagać w rozpoznawaniu twarzy w słabszych warunkach oświetleniowych, to co jest w podstawowej Mi8, to nie jest to, co jest w wersji EE/Pro... Mi8 ma standardowe rozpoznawanie twarzy z tym, że lepiej sobie radzi w nocy. Co za tym idzie, to nie jest "safe to use", bo takie zabezpieczenie można złamać np zdjęciem (niektórym się udaje) o czym też Xiaomi ostrzega przy włączaniu tej opcji... Nie wiem czego oczekiwałeś od telefonu za ~1600zl (aktualna cena w chinach).
-
To nie jest flagowiec, to jest średniak flagowcem jest Mi8 i Mi8EE/Pro .
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Masz odblokowany BL... Zainstaluj TWRP, a następnie Xiaomi.eu i Google Pay jak i certyfikacja wrócą....
-
poradnik Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2025
Nezumi odpowiedział(a) na Zenderable temat w Tutoriale
W MiRecovery nie masz czasami opcji Wipe? Być może po tej opcji ruszy. Nic innego raczej sam nie zrobisz i będzie wymagany serwis w MiCenter lub instalacja z poziomu EDL (potrzebujesz autoryzowanego konta Xiaomi do tego).- 8 779 odpowiedzi
-
- tutorial
- odblokowywanie bootloadera
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Obsługuje, nie wiem w jakich konfiguracjach pasm, ale ja mam cały czas LTE+ na belce.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Zapoznaj się z Samouczkiem MIUIPolska: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.zdunex25.tutorial Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. Resztę informacji znajdziesz już na forum...
-
Bezpieczeństwo Miui Polska vs Global
Nezumi odpowiedział(a) na elPoochini pytanie w HyperOS - korzystanie
To także żadne rozwiązanie, bo wgranie innego recovery i zwykły wipe i masz po szyfrowaniu, a dane po wipe można odzyskać, o ile nie nadpiszesz pamięci . Nie ma 100% zabezpieczenia, takowe nie istnieje, a każde istniejące ma swoje + i -... PS: "Żadne", polecam zwracać uwagę na podkreślenia, które robią przeglądarki podczas pisania, albo chociaż przeczytać co się napisało. W internecie też obowiazuje poprawna polszczyzna. Tak tylko przypominam .
