Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Wątpię, aby ktokolwiek Cię śledził, ale jeżeli masz jakieś manie prześladowcze, to polecam wizytę u psychiatry . To jest internet ludzie siedzą na różnych forach i nie trzeba śledzić kogokolwiek, aby rzucił się komuś płaczliwy temat/post... Szczerze? To 2, @dzidexx napisał Ci DOKŁADNIE to samo i to nawet 2x, więc suma summarum 3 . Przypominam także, że każdego obowiązuje regulamin forum i upominam, że pisanie posta pod postem (tzw. double post) jest tutaj traktowane jako spam .
  2. Bierzesz pod uwagę to, że komenda może zwrócić błędne wartości? Bo ja tak, więc jeżeli jest info i od Xiaomi i od Xiaomi.eu, że ARB występuje, to występuje i wolę przyjąć, że występuje już od 1 softu jaki się dla Mi8 pokazał (co też zaznacza praktycznie większość sklepów w chinach przy zakupie)... Tak jeszcze ku doprecyzowaniu: Także co do: Odpowiedź jest dla mnie jednoznaczna, komenda nie działa poprawnie, bo musi zwrócić jakąkolwiek wartość przy androidzie 8.1/9...
  3. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  4. Nezumi

    Problemy z zasięgiem

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  5. Nezumi

    tragiczny zasieg MIUI 10 Global

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. 1. Informacje 2. Dział 3. Temat
  6. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  7. Nezumi

    LTE i 3G nie działa.

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  8. Chodzi mi bardziej o miejsce w TWRP, wchodzisz tam przez zakładkę Wipe->Format Data->Yes, troszku upraszczam .
  9. Mi8 ma ARB, więc nie ważne co Ci tam w adb wyskoczy...
  10. backup jeżeli masz coś ważnego, wipe data, musisz zrobić, aby odszyfrować partycje.
  11. Nezumi

    Xiaomi mi a2

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  12. Nezumi

    Xiaomi mi a2 vo wifi

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  13. Nezumi

    Mi mix 2

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. 1. Nieprecyzyjny temat. Na forum wymagamy, aby nazwa wątku opisywała ogólny problem. 2. Zły dział. Tego typu posty nie nadają się do "Dyskusji Ogólnej". 3. Mało danych. Jakiego softu dotyczy problem... Xiaomi.eu, Global, China, MIUIPro...
  14. Nezumi

    Jaki to telefon

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  15. Tak...
  16. Przy cofaniu się system nie ruszy, a jeżei ruszy, to zacznie sypać błędami, wymagany jest wtedy wipe. Ważne, aby upewnić się, że w naszym modelu nie ma czasami blokady Anti rollback.
  17. Normalnie...
  18. Nezumi

    motywy,tapety

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  19. @Sinek Nie. Do aktualizacji z dev na stable wymagany jest tzw. fullwipe.
  20. Nezumi

    motywy,tapety

    Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  21. To zostaje przejście na stable ew. unlock BL i przejście na inny soft lub czekanie do 12 października na nowe wydanie (przerwa świąteczna w chinach jest, więc nowe wersje systemu nie będą przez ten czas wychodzić).
  22. Uroki wersji global dev... Próbuj przywracania do fabrycznych...
  23. W Autostarcie też wsadzony jest? Nie masz czasem na noc włączonego trybu cichego automatycznie? Jeżeli po oddzwonieniu możesz gadać dłużej jak kilka sek. to obstawiam problem softu. MiFlash lub na początek chociaż wipe do fabrycznych...
  24. To nie magia, tak się dzieje, gdy bank jest zarówno sklepem i serwisem płatnościowym . AliPay było pierwsze z kodami QR, jako gigant z wielkimi dochodami w e-commerce mogło sobie pozwolić na brak prowizji przy starcie swojego fintechu. W sumie u nas takim fintechem mógłby być PayPal, także masz szybkie przelewy bez prowizji, gdyby dodali jeszcze płatności kodami QR ze swojej apki, to byliby takim naszym AliPay'em . Ciekawy jest natomiast WePay, także nie mają prowizji, ale ich zarobki to jest promil zarobków Alibaby, więc wychodzi na to, że bankowość w Chinach jest po prostu tania.
  25. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Zablokuj BL, a będziesz mieć piękną cegłę .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...