-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Nic się nie dzieje, partycja systemowa jest niewidoczna dla PCta w trybie MTP, co za tym idzie, nie zobaczysz pełnej pojemności, a tym pojemność partycji do której masz dostęp. Sam telefon pokazuje już sumaryczną pamięć, więc i pokazuje sumę wolnej pamięci z obu partycji...
-
Zapoznaj się z Samouczkiem MIUIPolska: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.zdunex25.tutorial Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Xiaomi Polska adoptowało... Nosacza Sundajskiego!
Nezumi odpowiedział(a) na Nezumi temat w Aktualności
@hackmaniak Skończ ten temat, bo to po pierwsze nie miejsce na to, po 2 wychodzisz na straszliwego homofoba i po 3 totalnie źle dobierasz przykłady... Jeżeli dla Ciebie LGB i ISIS, czy Ku Klux Klan to to samo, to Ci współczuję. Przytoczę tylko pkt regulaminu: Porównywanie środowisk LGB do ISIS/terrorystów/morderców, jakby nie było, jest obrażaniem tych grupy. Po prostu nie poruszajmy tego tematu na tym forum. Całkowicie rozumiem, że komuś się może nie spodobać, że firma X wspiera grupę Y, ale błagam, bez takich porównań... -
Mój pierwszy flagowiec - xiaomi, OP czy coś innego?
Nezumi odpowiedział(a) na Bigcitylife pytanie w Co kupić?
Po wczorajszej aferze ze sztucznym wykręcaniem punktów w benchmarkach nie brałbym nic od Huawei/Honor, co więcej, jeżeli już dziś ludzie piszą, że coś się wiesza w telefonie za ponad 2000zł, to nie licz na to, że ten fon będzie działać przez 3lata. A sprawdzałaś może POCO F1? Jest już w oficjalnej polskiej dystrybucji, jest to taki... prawie-flagowiec, powinien bez problemu wytrzymać 2-3lata: https://www.x-kom.pl/p/446211-smartfon-telefon-xiaomi-pocophone-f1-6-64-gb-steel-blue.html Dostępny w kolorach nieb i czarny i spełnia raczej większość wymagań. -
To jest chyba jakiś obszerniejszy problem...
-
Mój pierwszy flagowiec - xiaomi, OP czy coś innego?
Nezumi odpowiedział(a) na Bigcitylife pytanie w Co kupić?
Mi8, Mix2s lub poczekać na nowego Mixa3, od innych firm na pewno wyżej wspomniany Vivo NEX, może Huawei P20 (chociaż ja osobiście za Huawei'ami nie przepadam), no i najnowszy model od ZTE, czyli Nubia Z18. Teoretycznie wszystkie w/w modele powinny wytrzymać na luzie 2lata, ale najdłuższe wsparcie od strony softu będą mieć modele od Xiaomi. -
Mój pierwszy flagowiec - xiaomi, OP czy coś innego?
Nezumi odpowiedział(a) na Bigcitylife pytanie w Co kupić?
Jakbyś usuneła punkt 3, to byś miała w czym przaebierać, niestety, aktualnie mało kto dodaje gniazdo jack. Xiaomi dodaje do swoich telefonów ew. przejściówki z USB-C na Jack. Jeżeli nie boisz się zakupów za granicą, to jest jeszcze Vivo NEX, spełnia wszystkie punkty, mniej więcej, ekran jest 0.6" większy i cena 2-3k PLN (w zależności od wersji). -
@Gravis Spróbuj wgrać inne TWRP i zainstalować soft na nowo. Jak chcesz to Ci mogę podrzucić TWRP, które działa u mnie, ale ostrzegam, to jest CN TWRP i trzeba sobie na starcie poradzić ze zmianą języka na eng .
-
W sensie telefon? Pudełko i IMEI/SN: https://www.mi.com/verify/#/en/tab/imei
-
Xiaomi Polska adoptowało... Nosacza Sundajskiego!
Nezumi odpowiedział(a) na Nezumi temat w Aktualności
"Janusz", "Halyna" i "Pjoter", Biedronka ma świeżaki/słodziaki, Xiaomi ma nosacze! -
Wcześniej co 1min przeskakiwało, aktualnie wyłączyłem AOD. Testuje sobie wytrzymałość baterii z i bez .
-
Xiaomi Polska chce mieć chyba własną maskotkę, adekwatną do kraju .
-
Coś się błędnie przy .eu instaluje.
-
Czy działa Netflix HD? Brak widevine L1
Nezumi odpowiedział(a) na soszka2000 temat w Dyskusja ogólna
Nic takiego nie mam. Z żółtych mam oba liczniki na dole i nic więcej. Spróbuje odpalić w przeglądarce zamiast apki netflixowej. PS: G to dało. Dalej brak. -
Możliwe... Nie wiem do jakiego stopnia działa AntiRollback w MIUI.
-
Czy działa Netflix HD? Brak widevine L1
Nezumi odpowiedział(a) na soszka2000 temat w Dyskusja ogólna
W prawym górnym mam jedynie button odsyłający do przerzucenia obrazu na TV , a jak wyłączę WiFi, to nie ma tam nic... -
Sprawdź diagnostykę czujników pod *#*#6484#*#*.
-
Błędy musiały być przy wgrywaniu softu. Zdarza się na każdym modelu. Przeinstaluj ponownie...
-
Czy działa Netflix HD? Brak widevine L1
Nezumi odpowiedział(a) na soszka2000 temat w Dyskusja ogólna
I jak niby mam ten test "odczytać"? Odpala się normalnie, nie ma dropów jakości, czy dyssynchro czy czegokolwiek... Działa zarówno 1280x720 24FPS jak i 1920x1080p 60FPS oraz większe rozdziałki... -
Czy działa Netflix HD? Brak widevine L1
Nezumi odpowiedział(a) na soszka2000 temat w Dyskusja ogólna
Nie 360p... No pewnie, że HD... Aktualnie patrząc po forum en.miui jedyne zgłoszenia na temat braków Widevine posiada POCO F1 i tylko ten model zgłasza ew. problemy. -
Czy działa Netflix HD? Brak widevine L1
Nezumi odpowiedział(a) na soszka2000 temat w Dyskusja ogólna
Pewnie, że działa... Oglądam Netflixa codziennie na telefonie... -
Może być, nie musi, kwestia szczęścia, mi płatności działają, ale się ostatnio dowiedziałem, że są osoby, którym płatności przez NFC nie przechodzą na odblokowanym BL.
-
Flexy nosiłem na każdym moim fonie, kupuje je także dla rodziny, dla mnie najlepsza ochrona, ktoś inny Ci powie, że kupuje szkiełka za 1$ i też stykają. Czy warto czekać, czy nie, sam sobie musisz odpowiedzieć. Dla mnie warto, dla kogoś innego może nie.
-
To miejsce kleju nie ma, dlatego zbiera tam się syf . Dlatego czekam na HardglassMAX lub FlexibleGlassMAX dla Mi8, tam jest klej na całej powierzchni szkła, a do tego zachodzi na zaokrąglenia ekranu .
