Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Nie LCD, a AMOLED i nie, w Polsce go nie ma i nikt w PL oficjalnie o takowym nie mówi. Aktualnie tylko CN.
  2. Włącz dane mobilne i... wysyłaj?
  3. Nie. Na Globalu/China z odblokowanym BL płatności będą działać... wybiórczo... apka jednego banku załapie, innego nie. Na Xiaomi.eu działają normalnie.
  4. Masz China i Global. Sprzedawcy sobie wrzucają różne nazwy, od Global rom, po Global Version i International. Musisz się pytać sprzedawcy jaką dokładnie wersje sprzedaje. Wersja Global przyjdzie z zablokowanym BL i będą na niej działać wszystkie płatności jak i GP/Netflix, wersja China przyjdzie albo z zablokowanym BL, chińskim softem i brakiem GP (płatności działają), albo z odblokowanym Bl i wgranym softem Global, ale bez działającego Google Pay i mogą występować problemy z innymi apkami z powodu odblokowanego BL.
  5. Nie masz najgorzej, na en.miui były osoby co dostawały po pół roku . Nie wiem od czego to zależy, ale raczej większość dostaje 360h.
  6. Dokładnie.
  7. Musisz się zapytać wróżki... Nigdy nie wiadomo co będzie 11.11, bo większość promocji z tego dnia się nie opłaca, bo to nie promocje, a czy cena Mix2s spadnie po premierze 3? Raczej nie.
  8. Nezumi

    bootloader 360 godzin

    Każdy nowy telefon podpięty pod konto, nawet już istniejące ze zgodą musi czekać 360h. Zgodę, że tak powiem, już masz. Teraz musisz odczekać 360h, aby odblokować BL. Z powodu licznych skarg na syfMIUI od pośredników Xiaomi wprowadziło taką blokadę.Jeżeli zależy Ci na czasie, zawsze zostaje opcja wgrania Xiaomi.eu i odblokowania BL przez tryb EDL w MiCenter.
  9. Nezumi

    Brak usługo

    Nie uszkodzili Ci czasami anteny przy wymianie baterii?
  10. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Przeczytaj dokładnie o co chodzi z ARB i blokadami regionalnymi...
  11. Od czasów notcha i bezramkowości nie patrzy się na wielkość ekranu w calach, a sam rozmiar telefonu, bo można w starym 5.2" zmieścić ~5.8". Rozmiar nadal ten sam, a ekran większy, więc podaj mniej więcej wymiary jakie cię interesują, bo teraz już nikt prawie nie robi nic mniejszego jak 5.5"...
  12. Nezumi

    Galeria

    Zapoznaj się z Samouczkiem MIUIPolska: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.zdunex25.tutorial Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  13. Jaki error przy MiFlash? Jesteś pewny, że pobrałeś odpowiedni soft fastboot?
  14. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  15. No tak. Po prostu, niektórzy "starzy wyjadacze" mają już nawyk instalacji Xiaomi.eu Czyli jednak mi umknął ten stomp cenowy .
  16. Bo każdy użytkownik Mix2s siedzi na forach zamiast używać telefonu . Nie no bez przesady z tymi forami. Ludzie kupują telefony po to, aby je używać, aktualnie kuzynka sobie Mix2s sprawiła i na żadne fora nie wchodzi, po prostu wrzuciła sobie Xiaomi.eu i używa i założę się, że większość użytkowników tak robi. Aktualnie dostać Mix2s i to czarnego to często nie lada wyczyn, często po zakupie się klient dowiaduje, że "ups, właśnie wyszły, trzeba poczekać" :D. Nie no już od końcówki sierpnia ceny Mix2s lecą, tak samo ceny Mi8. Być może w kole tego 20-25 był większy "stomp" . Nie wiem, już tak nie śledzę tych cen .
  17. Tego fona nie poruszałem, bo nie mam wystarczających informacji na jego temat, aby go polecić/odrzucić . Z tego co podałeś @up to jednak skup się na Mix2s, ale nie licz, że jego cena jakoś drastycznie spadnie, jest to jeden z najbardziej rozchwytywanych modeli .
  18. Nezumi

    Redmi Note 6 Pro

    Ale ta ramka dalej tam jest. Zerknij sobie na Vivo NEX, albo na MiMix3 (a przynajmniej to co na razie krąży po internecie), ta broda dalej tam jest, mała bo mała, ale jest. Dodatkowo, nikt nie będzie wsadzać OLEDów do budżetowców/średniaków, a to własnie na OLEDach można zmniejszyć tą brodę na dole .
  19. Dopóki nie zablokujesz BL wgrywasz sobie co chcesz, byle było pod Mi8...
  20. Nezumi

    Redmi Note 6 Pro

    Wątpię, aktualnie się dąży ku 100% pokryciu przedniego panelu ekranem, notch jest tylko krokiem ku temu, już pojawiły się bezramkowce typu Vivo NEX, Oppo Find X, teoretycznie Mix3 i będzie tego więcej. Przyciski nie mają tutaj żadnego znaczenia, nikomu się jeszcze nie udało usunąć tzw "brody", a to z powodu charakterystyki budowy samego ekranu, aktualnie chyba tylko Apple i Vivo mają patent na zawinięcie ekranu od spodu, ale nadal nie jest to idealne, więc na to jeszcze troszku poczekamy, może jak wejdą elastyczne ekrany to coś się zmieni. Co do RN6Pro... Cóż w rodzince Redmi Note od 4 nic wielkiego się nie dzieje i raczej dziać się nie będzie, konkurencja wypluwa z siebie co roku nowe modele, to Xiaomi też musi, tym bardziej na rynkach chińskich i indyjskich, gdzie ludzie kupią RN6 szybciej niż RN5, bo... jest nowszy, a co za tym idzie "będzie dłużej wspierany". Znając życie RN6 i tak się świetnie sprzeda .
  21. Bo dotyczy netflixa i ew innych apek to odtwarzania filmów. Zdjęcia jakie widywałem z Poco raczej ziarna nie miały, więc albo coś masz z softem (sprawdź sobie aktu etc), albo trafiła Ci się jakaś felerna sztuka.
  22. Jeżeli rozważasz Mi6, to Mi8 SE nie ma sensu, to samo MiMix (jeżeli myślisz o 1), aktualnie kupisz w chinach za ~1500zł Mi8 (gearbest z brakiem VAT), telefony "lite" od Huawei sobie daruj. Pod wzgląd brałbym jeszcze Pocophone, wydajność do gier jest, aparat nie najgorszy w tych pieniądzach i spora bateria 4Ah.
  23. Nie zakrywasz czasem palcem mikrofonu na dole? Mi8 już troszku jest i nikt problemów nie zgłaszał, więc albo zakrywasz mikro palcem/case'em, albo coś jest u ciebie z softem. Przeprowadź sobie test mikrofonu w diagnostyce...
  24. Nezumi

    Pyt. Dot. Root

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. https://miuipolska.pl/faq/ https://miuipolska.pl/o-romie-miuipolska/
  25. Nezumi

    sluchawki

    Od kiedy kupuje się jakieś dedykowane słuchawki pod dany model telefonu? Kupujesz co chcesz, a jak to będzie grać to już zależy od tego ile zapłacisz i co kupisz...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...