Jump to content

Wiskoler

Użytkownicy
 • Posts

  138
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI 9

Recent Profile Visitors

953 profile views

Wiskoler's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Collaborator Rare
 • First Post Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

3

Reputation

 1. Ten sobie poradził, zresztą przeszedłem na Windows 10. Zalogował sie, przyszedł sms weryfikacyjny. No i teraz czekanie 155 h. Czyli zadziałało. Pozostaje czekać. Dziękuję.
 2. Witam. Dziś stałem się szczęśliwym posiadaczem MI 11. Przy pomocy swojego konta działającego już od dłuższego czasu na innych telefonach chciałem odblokować bootloader w najnowszym nabytku. Dodałem go do konta MI, widać go tam. Telefon się zsynchronizował poprawnie. Ściągnąłem najnowszą wersję Miflash_unlock o numerku 5.5.224.24. W telefonie wykonałem wszystkie czynności w celu odblokowania telefonu, przeszedłem do FastBoot w telefonie i uruchomiłem Miflash z prawami admina. Działam na Windows 7, jeśli ma to jakieś znaczenie.Sterowniki zainstalowały się poprawnie, telefon jest widziany i rozpoznany prawidłowo jako Venus, niestety w momencie jak wciskam przycisk Unlock(F6) pokazuje się białe okno i nie ma żadnych pól do wpisania numeru telefonu i hasła. Nawet jeśli wykorzystam link położony na dole z lewej strony to pokazuje mi się to samo puste okienko. Próbowałem ściągnąć wcześniejsze wersje programu ale tam jest tak samo, zero reakcji. Jest jakiś sposób bym sobie sam odblokował bootloader w tym telefonie?
 3. T osie podepnę pod wątek. Jak rozumiem instalowanie ROMu w stylu Syberia z XDA powoduje wyczyszczenie wszystkich danych z telefonu. Można to potem przywrócić z chmury Xiaomi lub Googla? Czy trzeba wszystko od nowa wpisywać i konfigurować? On jest spolszczony?
 4. Według porady zrobiłem co powyżej i udało mi się uruchomić na wersji Stable. Poczekam na następną wersję tygodniową i spróbuje jeszcze raz, może tam sklep pójdzie bez zająknięcia. Dziekuję za pomoc.
 5. Właśnie nie mogę wgrać Globala/Stable, również nie mogę wgrać wcześniejszej wersji MIUI.
 6. Witam, stałem się szczęśliwym posiadaczem MI 9 i zainstalowałem od początku najnowszą wersję MIUI czyli 9.10.17. Telefon sie uruchomił i niby wszystko działa ale niestety przy próbie wejścia do sklepu PLAY i wyszukania jakiejś aplikacji następuje wyłączenie sklepu i komunikat że mogę wysłać komunikat i tyle. Nie pomaga restart telefonu, nie pomaga ponowne wgranie MIUI poprzez TWRP. Tylko ja tak mam? Bo nie znalazłem więcej takich opinii.
 7. No to i ja podepnę sie pod wątek o ARB. Mam MI 8 z miui 8.10.18 od miuipolska, czy jeżeli będę wgrywał wersję stable od xiaomi.eu w wersji 10.0.6.0.O - to już nie będę mógł wrócić do tej lub następnej wersji miui od miuipolska? Bo sie gubię w tych dywagacjach z ARB.
 8. Wiskoler

  MIUI 8.10.25

  Jak? Możesz pdpowiedzieć?
 9. Wiskoler

  MIUI 8.9.20

  Jeśli to było w ustawienia-nawigacja systemowa, to u mnie też nie ma. Wysłane z mojego KOB-L09 przy użyciu Tapatalka
 10. Wiskoler

  MIUI 8.9.20

  Niestety dyskoteka została, telefon wyłączony i ładowanie z ładowarki podłączone - telefon zaczyna naprzemiennie pokazywać logo MI i baterię w trakcie ładowania w kolorze zielonym. Nocą wygląda to tragicznie, spać nie idzie. Drugi problem to brak możliwości ustawienia różnych dźwięków powiadomien sms dla dwóch kart tel. Wysłane z mojego KOB-L09 przy użyciu Tapatalka
 11. Wiskoler

  MIUI 8.9.20

  Mi 8 - Zainstalowane z pliku ZIP. Na razie wszystko wygląda poprawnie. Sprawdzę czy nadal występuje dyskoteka przy ładowaniu wyłączonego telefonu. Podpisów ikonek w galerii - brak
 12. Wiskoler

  MIUI 8.9.13

  Ja wczoraj (niedziela) ściągnęłem v 8.9.13 z serwera i wgrałem poprzez aktualizacje w systemie. Samo sobie wlazło do twrp i zainstalowało. Moje uwagi? Ładowanie baterii w nocy - w okolicach 55% zaczęła się dyskoteka świateł. Telefon był wyłączony a zapalał na przemian znaczek MI i ikonę baterii na przeminie. Pomogło włączenie telefonu, dyskoteka ustała. Brakuje mi lub nie mogę znaleźć gdzie się ustawia osobne dźwięki dla przychodzących sms na poszczególne karty. Nie mogę znaleźć lub nie ma ustawień kalendarza dotyczących czasu kiedy ma być włączony alarm o terminie, chodzi mi o globalne ustawienia, a nie w trakcie zapisywania nowego terminu. Aparat działa - nie widzę jakichś problemów. Wysłane z mojego KOB-L09 przy użyciu Tapatalka
 13. Witam. Trafił dziś do mych rączek nowościągnięty MI8. Zakupiony pod tym linkiem https://www.aliexpress.com/item/New-Original-Xiaomi-MI-8-6GB-RAM-128GB-ROM-Snapdragon-S845-Octa-Core-Mobile-Phone-3400mAh/32882819215.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.2b3d4c4drviOEM Zdziwiło mnie przy pierwszym uruchomieniu że telefon jest odblokowany, taki napis wyświetla się przy uruchomieniu. Wykonanie komendy "fastboot oem device-info" zwraca to co na obrazku poniżej. Wersja MIUI w telefonie przedstawia się jako Global 9.6.1 Stabilna 9.6.7.0OOEAMIFD). W opcjach programistycznych - stan odblokowania Mi pokazuje odblokowany. Moje pytanie brzmi: moge sobie legalnie zainstalować na nim TWRP i wgrać MIUI? Czy raczej to ryzyko związane z jakimś fejkowym MIUI podszywającym się pod globala?
 14. Wiskoler

  MIUI 8.8.30

  Na moim MI 5x też wyskakuje błąd przy próbie aktualizacji przez OTA. Przepraszam, coś zaczęło iść po zmianie z mobilnego na stacjonarny net.
 15. Wiskoler

  MIUI 8.7.26

  Problem na MI5x. Wchodząc do aplikacji SMS i jak chcę napisać nowego SMSa do nowego kontaktu istniejącego w książce to nie można wyszukać tegoż, mimo iż poprawnie wpisałem jego imię/nazwisko/nazwę. Obojętne czy z polskimi znakami diakrytycznymi czy bez. Żeby do takiej osoby napisać SMSa musze wejść w kontakty, tam znalkeźć osobe, i zjej numeru wybrać SMS. Wtedy moge dopisać tekst i wysłać. W kwietniowej wersji MIUI to działało poprawnie.
×
×
 • Create New...