-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Bezpieczeństwo Miui Polska vs Global
Nezumi odpowiedział(a) na elPoochini pytanie w HyperOS - korzystanie
No właśnie 2 były z oficjalnej, przynajmniej o 2 wiem. Dobra, kończymy ten temat, zobaczymy co będzie za jakiś czas, jak pojawi się więcej Mi8 z oficjalnej dystrybucji i co nowego Xiaomi wymyśli. -
Bezpieczeństwo Miui Polska vs Global
Nezumi odpowiedział(a) na elPoochini pytanie w HyperOS - korzystanie
Jak wyżej pisałem 4 tematy w tym tygodniu, które ja moderowałem w każdym była cegła. Kończmy już temat cegieł, bo autor zadał całkiem inne pytanie, a my dalej dywagujemy, czy będzie cegła, czy nie, czy zadziała nfc, czy nie, czy szansa na cegła to 5% czy 555%... PS: Jeżeli się tam wczytałeś w komentarze, to także ludzie tam piszą o niezbyt fajnych zagrywkach i nowych zasadach Xiaomi . -
Bezpieczeństwo Miui Polska vs Global
Nezumi odpowiedział(a) na elPoochini pytanie w HyperOS - korzystanie
Odblokować tak, ale jeżeli na unlock wgrasz Globala i zablokujesz, kończy się to cegłą. -
Bezpieczeństwo Miui Polska vs Global
Nezumi odpowiedział(a) na elPoochini pytanie w HyperOS - korzystanie
1 os. bez odpowiedzi w wątku. Wyżej już wypisałem co miałem napisać. -
Bezpieczeństwo Miui Polska vs Global
Nezumi odpowiedział(a) na elPoochini pytanie w HyperOS - korzystanie
Xiaomi.eu... Nie no troszku mnie oboje zaskoczyliście, wcześniej na Mi5 także płaciłem normalnie, kuzynka to samo na Mi5, teraz sobie kupiła Mix2s i też płaci na sofcie Xiaomi.eu bez magiska, na forum dziś znowu był temat, że ktoś kupił Mi8 na Globalu, miał odblokowany BL i cegiełka po blokadzie. Dziwne rzeczy się dzieją od jakiegoś miesiąca z Xiaomi... -
Bezpieczeństwo Miui Polska vs Global
Nezumi odpowiedział(a) na elPoochini pytanie w HyperOS - korzystanie
Nie, Xiaomi.eu. -
Bezpieczeństwo Miui Polska vs Global
Nezumi odpowiedział(a) na elPoochini pytanie w HyperOS - korzystanie
Płace, działa. Magia? -
Bezpieczeństwo Miui Polska vs Global
Nezumi odpowiedział(a) na elPoochini pytanie w HyperOS - korzystanie
Przecież płatności zbliżeniowe/NFC działają na odblokowanym BL... Wszystkie Mi8 wychodzą aktualnie z odblokowanym BL na Globalu, co więcej, zablokowanie BL na Globalu kończy się cegłą. Od wczoraj jesteś na forum? W ciągu tylko tego tygodnia były 4 tematy, które ja widziałem (a nie wiem ile wywalił jeszcze mrosi, czy inni modzi) o Mi8 z global softem (nawet były 2 tematy z fonami kupionymi w PL) gdzie ludzie blokowali BL i kończyło się to ucegleniem fona. Na en.miui nazywają to "nową polityką" i jedyne co radzą to zgłaszać się do serwisów. Odblokować BL trzeba jedynie na sofcie chińskim (nadal mówię o Mi8). -
Bezpieczeństwo Miui Polska vs Global
Nezumi odpowiedział(a) na elPoochini pytanie w HyperOS - korzystanie
Nie wiem jak POCO, bo to jednak jest osobna marka, a Mi8 z Globalem będzie mieć odblokowany BL, a jego blokada spowoduje uceglenie telefonu. -
Bezpieczeństwo Miui Polska vs Global
Nezumi odpowiedział(a) na elPoochini pytanie w HyperOS - korzystanie
a aktualnie wszystkie globale wychodzą z unlockBL . @elPoochini Głownym zabezpieczeniem telefonu w takim wypadku nie są żadne fingerprinty, skanery etc, a konto MIUI... logujesz się na konto, blokujesz urządzenie i mogą Ci G zrobić, co prawda dalej jest dostęp do plików z poziomu TWRP, no ale to będzie i na Globalu i na xiaomi.eu... -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Gratuluje pięknej cegiełki . Teraz tylko EDL, a sam tego nie zrobisz, więc serwis. Od 2-3tygodni krzyczy się, że blokowanie BL na sofcie Global kończy się cegłą, a ludzie to i tak robią...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Po prostu wyłącz asystenta w ustaiweniach...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Zainstaluj inne TWRP...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Czyli wszystko jest OK... w Global/China nie ma pokazane cyferek na baterii, tylko Xiaomi.eu to ma. W Global/China dopiero po rozwinięciu belki na górze pojawiają się % obok ikonki baterii. Także temat zamykam, bo "problemu" w tym przypadku nie ma. Może z MIUI10 pojawi się w China/Global taka opcja.
-
Bez przesady, mój stary Samsung Wave po upadku z łóżka się rozleciał, co nie znaczy, że wszystkie tak miały, teraz telefony potrafią upaść z metra i nic im nie jest, albo upaść z 20cm i wyglądać jakby po nich czołg przejechał .
-
Oj tam, miałem kilka telefonów "slide" w przeszłości i każdy wytrzymywał 2lata, a wtedy to się przy każdym głupim sms wysuwało, a ich się pisało po kilkadziesiąt na dzień jak nie więcej .
-
ciemność chciałbym zobaczyć (ciemny motyw)
Nezumi odpowiedział(a) na Lamcza temat w Pomysły i propozycje
@Orjon Rozwijane menu złoszeń: i lista wątków: Mam nadzieję, że nic nie zrąbałem . JS i WebApp to jeszcze nie mój świat . Wolę Pythona .- 13 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- czarny motyw
- tryb nocny
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Raczej tego łatwo się nie uszkodzi, a co do głośnika, to tam między wyświetlaczem, a krawędzią będzie pewnie delikatna szpara, więc dźwięk z głośnika powinien być tak samo dobry, jak w innych modelach. Z jednej strony fajne rozwiązanie, bo na froncie masz sam wyświetlacz, nic więcej, z drugiej te wszystkie wysuwane belki/aparaty etc jednak śmiesznie wyglądają . Mogliby zrobić samo oczko aparatu wysuwane, ale pewnie chcą wcisnąć tutaj to swoje 3DFace.
-
ciemność chciałbym zobaczyć (ciemny motyw)
Nezumi odpowiedział(a) na Lamcza temat w Pomysły i propozycje
i jest piknie, jeszcze jedną rzecz zauważyłem, ale nie wiem czy jako lokalny mod, masz do tego dostęp, mianowicie, zgłaszana zawartość. Zgłoszenia bez odpowiedzi/rozwiązania są białe np:- 13 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- czarny motyw
- tryb nocny
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
ciemność chciałbym zobaczyć (ciemny motyw)
Nezumi odpowiedział(a) na Lamcza temat w Pomysły i propozycje
@Orjon Zgłaszam kolejną rzecz do poprawki Przykład: Wklejany temat do postu jest całkowicie biały z szaro-białymi literami.- 13 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- czarny motyw
- tryb nocny
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
List oficjalny Xiaomi Polska do klientów. Ciekawe ;)
Nezumi odpowiedział(a) na Kanio temat w Aktualności
@galakty W tym wypadku tak, racja, bo przy 2200 masz już za 2350 oficjalną dystrybucję. Wszystko zależy od ceny na aliex/gb za jaką udaje się wyrwać dany sprzęt, bo bez promek etc. różnice nie są takie wielkie, ale jak uda Ci się wyrwać jakiś np. Flashsale + kuponiki/punkty na GB to można sobie wyrwać takiego 2S i za 1400 i wtedy no raczej nie ma się co zastanawiać . Ja kupowałem od OnePlus(ILTRADE), bodajże za Mi8 niebieską dawałem ~1850zł.
