Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. No właśnie 2 były z oficjalnej, przynajmniej o 2 wiem. Dobra, kończymy ten temat, zobaczymy co będzie za jakiś czas, jak pojawi się więcej Mi8 z oficjalnej dystrybucji i co nowego Xiaomi wymyśli.
  2. Jak wyżej pisałem 4 tematy w tym tygodniu, które ja moderowałem w każdym była cegła. Kończmy już temat cegieł, bo autor zadał całkiem inne pytanie, a my dalej dywagujemy, czy będzie cegła, czy nie, czy zadziała nfc, czy nie, czy szansa na cegła to 5% czy 555%... PS: Jeżeli się tam wczytałeś w komentarze, to także ludzie tam piszą o niezbyt fajnych zagrywkach i nowych zasadach Xiaomi .
  3. Odblokować tak, ale jeżeli na unlock wgrasz Globala i zablokujesz, kończy się to cegłą.
  4. 1 os. bez odpowiedzi w wątku. Wyżej już wypisałem co miałem napisać.
  5. Xiaomi.eu... Nie no troszku mnie oboje zaskoczyliście, wcześniej na Mi5 także płaciłem normalnie, kuzynka to samo na Mi5, teraz sobie kupiła Mix2s i też płaci na sofcie Xiaomi.eu bez magiska, na forum dziś znowu był temat, że ktoś kupił Mi8 na Globalu, miał odblokowany BL i cegiełka po blokadzie. Dziwne rzeczy się dzieją od jakiegoś miesiąca z Xiaomi...
  6. Nie, Xiaomi.eu.
  7. Płace, działa. Magia?
  8. Przecież płatności zbliżeniowe/NFC działają na odblokowanym BL... Wszystkie Mi8 wychodzą aktualnie z odblokowanym BL na Globalu, co więcej, zablokowanie BL na Globalu kończy się cegłą. Od wczoraj jesteś na forum? W ciągu tylko tego tygodnia były 4 tematy, które ja widziałem (a nie wiem ile wywalił jeszcze mrosi, czy inni modzi) o Mi8 z global softem (nawet były 2 tematy z fonami kupionymi w PL) gdzie ludzie blokowali BL i kończyło się to ucegleniem fona. Na en.miui nazywają to "nową polityką" i jedyne co radzą to zgłaszać się do serwisów. Odblokować BL trzeba jedynie na sofcie chińskim (nadal mówię o Mi8).
  9. Nie wiem jak POCO, bo to jednak jest osobna marka, a Mi8 z Globalem będzie mieć odblokowany BL, a jego blokada spowoduje uceglenie telefonu.
  10. a aktualnie wszystkie globale wychodzą z unlockBL . @elPoochini Głownym zabezpieczeniem telefonu w takim wypadku nie są żadne fingerprinty, skanery etc, a konto MIUI... logujesz się na konto, blokujesz urządzenie i mogą Ci G zrobić, co prawda dalej jest dostęp do plików z poziomu TWRP, no ale to będzie i na Globalu i na xiaomi.eu...
  11. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Gratuluje pięknej cegiełki . Teraz tylko EDL, a sam tego nie zrobisz, więc serwis. Od 2-3tygodni krzyczy się, że blokowanie BL na sofcie Global kończy się cegłą, a ludzie to i tak robią...
  12. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  13. Nezumi

    Problem z ginącym Wi fi

    Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  14. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  15. Nezumi

    Dodatkowy ekran?

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Po prostu wyłącz asystenta w ustaiweniach...
  16. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Zainstaluj inne TWRP...
  17. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  18. Czyli wszystko jest OK... w Global/China nie ma pokazane cyferek na baterii, tylko Xiaomi.eu to ma. W Global/China dopiero po rozwinięciu belki na górze pojawiają się % obok ikonki baterii. Także temat zamykam, bo "problemu" w tym przypadku nie ma. Może z MIUI10 pojawi się w China/Global taka opcja.
  19. Nezumi

    Mi Mix 3

    Bez przesady, mój stary Samsung Wave po upadku z łóżka się rozleciał, co nie znaczy, że wszystkie tak miały, teraz telefony potrafią upaść z metra i nic im nie jest, albo upaść z 20cm i wyglądać jakby po nich czołg przejechał .
  20. Nezumi

    Mi Mix 3

    Oj tam, miałem kilka telefonów "slide" w przeszłości i każdy wytrzymywał 2lata, a wtedy to się przy każdym głupim sms wysuwało, a ich się pisało po kilkadziesiąt na dzień jak nie więcej .
  21. @Orjon Rozwijane menu złoszeń: i lista wątków: Mam nadzieję, że nic nie zrąbałem . JS i WebApp to jeszcze nie mój świat . Wolę Pythona .
  22. Nezumi

    Mi Mix 3

    Raczej tego łatwo się nie uszkodzi, a co do głośnika, to tam między wyświetlaczem, a krawędzią będzie pewnie delikatna szpara, więc dźwięk z głośnika powinien być tak samo dobry, jak w innych modelach. Z jednej strony fajne rozwiązanie, bo na froncie masz sam wyświetlacz, nic więcej, z drugiej te wszystkie wysuwane belki/aparaty etc jednak śmiesznie wyglądają . Mogliby zrobić samo oczko aparatu wysuwane, ale pewnie chcą wcisnąć tutaj to swoje 3DFace.
  23. i jest piknie, jeszcze jedną rzecz zauważyłem, ale nie wiem czy jako lokalny mod, masz do tego dostęp, mianowicie, zgłaszana zawartość. Zgłoszenia bez odpowiedzi/rozwiązania są białe np:
  24. @Orjon Zgłaszam kolejną rzecz do poprawki Przykład: Wklejany temat do postu jest całkowicie biały z szaro-białymi literami.
  25. @galakty W tym wypadku tak, racja, bo przy 2200 masz już za 2350 oficjalną dystrybucję. Wszystko zależy od ceny na aliex/gb za jaką udaje się wyrwać dany sprzęt, bo bez promek etc. różnice nie są takie wielkie, ale jak uda Ci się wyrwać jakiś np. Flashsale + kuponiki/punkty na GB to można sobie wyrwać takiego 2S i za 1400 i wtedy no raczej nie ma się co zastanawiać . Ja kupowałem od OnePlus(ILTRADE), bodajże za Mi8 niebieską dawałem ~1850zł.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...