Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Ten temat został zamknięty przez moderatora. Powód: Kolejne posty na temat mikrofonu proszę pisać w temacie z ankietą. Nie ma sensu ciągnąć 2 tych samych tematów. Jeśli chciałbyć ponownie otworzyć wątek, napisz do moderatora lub administratora forum.
  2. Przeczytaj 2 wątki w tym dziale, a będziesz wiedział co się dzieje.... Ankieta tutaj jest po to, aby problem ew. zgłosić do en.miui...
  3. "jest już na stanie lub będzie na dniach" To sprzedawca nawet nie wie co ma na stanie, a i tak to sprzedaje? OK... To jest na pewno rzetelny i pewny sprzedawca, który uwzględni ew. reklamacje ze sprzętem, a nie zniknie jak duch i nie żeby coś, ale: To jest ta sama osoba, ten sam sklep, tylko 1 wysyła jako "z polski" a drugi jako pośrednik... Dla mnie to jest od razu do skreślenia... Po 2 ta cena.. 50zł drożej masz tel u A4U ;-;
  4. Nezumi

    Zakup Mi4

    On narzekał na wszystko co tylko się dało ;-; MIUI było jego głównym "problemem", ale gdyby mu tylko MIUI przeszkadzało to by nie zmieniał dobrej Mi4 (są np CM oraz Andki) na jakieś lenovo...
  5. masz jak byk napisane "TDD", czyli wersja Chińska, ale poczytaj sobie w dziale Redmi Note 2 info od ludzi którzy tą wersję mają.
  6. Nezumi

    Zakup Mi4

    Nie panikuj, jeszcze nikt nie narzekał na Mi4 Prócz awygo... ale on narzekał nawet na powietrze ;-;
  7. Nie lepiej zamówić w XFS, buriza(xon24), IBG? O język się nie martw bo masz przecież MIUIPolska... Że się odważę przytoczyć bardzo mądre słowa: Kup u Xon/IBG i masz problem z "pewnością" z głowy ;-;
  8. U mnie trzyma idealnie. Tapu tap z mi4 tap tap.
  9. Nezumi

    Zakup mi 4c

    MIUIPolska będzie, jeżeli Acid dorwie odpowiednie "narzędzia", pewnie dorwiesz nawet jakiś upośledzony polski, ale radzę odrazu po otrzymaniu zrobic aktu do wersji oficjalnej Xiaomi z ang. językiem bo bóg jeden wie co pośrednicy tam walną, chociaż jeżeli bierzesz u burizy to rom powinien być nietknięty [emoji14] Tapu tap z mi4 tap tap.
  10. Nezumi

    Zakup Mi4

    Wysyłka z xfs to 15zl przelew lub 16zl pobranie. Gearbest radzę uważać, maja niby ok sprzęt, ale sporo u nich się pisze tez o podróbkach, a i kontakt z nimi słaby bo sami nie wiedza co sprzedają... Tapu tap z mi4 tap tap.
  11. Nezumi

    Zakup Mi4

    Powiem tak... Aktualnie wersje Mi4 z 3Gb ram są niedostępne i bardzo ciężko je gdziekolwiek dorwać, nawet XFS wycofało ze swojej oferty te modele, dlatego nie zamawiałbym w sklepach, które nie są w 100% pewne, w tym Aliex etc. w XFS już masz opłacony VAT, do telefonów z IBG musisz się liczyć z tym, że cena może wzrosnąć o 23% (niby hejsy zwrócą przy kupnie tej opcji ochronnej, ale trzeba mieć najpierw hejs, aby go wyłożyć przy ew. doliczeniu VAT do UC). Zastanów się czego potrzebujesz, czy jest Ci potrzebne LTE, czy jednak bez też dasz radę (bo do przeglądania neta i YT 4G nie jest potrzebne), czy potrzebujesz aż 64Gb miejsca na telefonie, czy 16Gb wystarczy w zupełności.
  12. Nezumi

    Zakup Mi4

    No to zostaje Ci 16Gb LTE Różnica cenowa między LTE a WCDMA jest niewielka, a jednak LTE się przydaje... PS:Miałem kilka linków, ale nie zauważyłem, że niedostępne ;-; sorka ;-;
  13. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  14. Nezumi

    Zakup Mi4

    Nie, na allegro nie masz wliczone VAT. Buriza wysyła towar do Ciebie, a następnie jeżeli celnik złapie paczkę to dostajesz list z UC, a tam dalsze instrukcje postępowania, tak jest z każdą przesyłką z poza UE. IBG posiada opcję "zabezpieczenia przed VAT" za 5$, czyli jeżeli dowalą Ci VAT to ty to grzecznie płacisz, a następnie wysyłasz wszystkie papiery z UC do nich i oni ci zwracają ten VAT. Już pisałem, tą która Ci bardziej odpowiada. Ja wybrałem wersję 16/2 LTE bo mam stały dostęp do LTE w mojej okolicy oraz nielimitowany pakiet danych (LTE bez limitu play) więc jest mi wygodniej wrzucać wszystko na chmurę, a w razie czyszczenia systemu (wipe etc.) sobie to po prostu ściągnąć na tel.
  15. Długo... nawet bardzo długo jeżeli mamy patrzeć na takie marki jak LG, Samsung które po ~1roku kończą wsparcie (w modelach budżetowych jeszcze szybciej). Ciągle są aktualizacje do Mi2s , do Redmi Note 3G, Note 4G, 1S, Redmi 1S, a telefony mają już ponad rok, niektóre mają nawet 2lata... Co do MIUIPolska... Tak długo jak Acid będzie mieć siły i chęci
  16. Czy może nie chodzi o tą samą sprawę? http://miuipolska.pl/forum/topic/6518-po%C5%82%C4%85czenie-usb-z-komputerem/
  17. Wiem, na tyle ciemny nie jestem 1 porównanie, 2 pierwszych fotek: redmi 8mpx i nexus 8mpx, oba w standardzie, Kolorystyka liści drzew, ostrość napisów na butelce od Coli (lokowanie produktów! ), odbicie światła od gazetki, no i tuje, moim zdaniem bardzo ładnie na redmi widać każdą z gałązek, a na nexusie widać jedynie cień, Co do fotek 3 i 4, znowu lepiej wypadł Redmi, zdjęcie ładne, ostre, jasne, co prawda w trybie HDR moim skromnym zdaniem kolorki "natury" (zielenie) są lekko przekłamane, ale nadal wygląda to ładnie, nie ma smużenia, nie ma utraty ostrości w żadnym miejscu zdjęcia, zdjęcie z nexusa jest znowu ciemne, ostrość słaba, ale już ciut lepiej wyglądają roślinki względem zdjęcia nr 2 To są tylko moje luźne spostrzeżenia
  18. Jak dla mnie ostrość obrazu i kolorki lepsze są w Redmi Note 2. PS: Dobry kepucz!
  19. Bo ma na stanie, w chinach, czyli dziś zamówisz i masz wysyłkę w 1-2dni (o ile zostaną jakieś sztuki po pre-ordzie), ale paczka idzie normalnie z Chin.
  20. Masz Mi4 i siedzisz na jakiejś starej v5? Pewnie, że w v7 masz oszczędzanie baterii... możesz sobie odpalać różne tryby, a nawet ustawić je godzinowo...
  21. http://miuipolska.pl/ #potwierdzoneinfo #polecam #FAQ
  22. Sprawdź czy "aktualizacja" która Ci się zrobiła to nie jest czasami jakiś OTA z CN. Nie wiem jak to ogólnie powinno wszystko wyglądać, bo nie grzebie tyle w telefonie (nie widzę sensu instalacji CWM/TWRP), ale wiem, że MIUIPolska posiada root (włączyć go możesz także w opcjach programistycznych). Przeglądałeś rozwiązane już problemy w tym dziale i sprawdziłeś czy nigdzie czasami nie ma rozwiązania twojego problemu?
  23. Masz opcję po Wi-fi poprzez Wyświetlacz Bezprzewodowy, Redmi Note 2 wspiera OTG (Lamcza udowodnił to zdjęciami).
×
×
  • Dodaj nową pozycję...