-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Proponuję pomęczyć 3MK mailowo, albo na fejsie i się dowiedzieć czy chociaż w planach mają Ja na Mi4 mam od nich flexible Glass i prezentuje się to wybornie
-
Jeżeli jest to wersja Prime to zasięg LTE powinien być, Prime wychodzi tylko w 1 wersji. Powinno mieć zakresy "FDD-LTE 1800, 2100, 2600". Możesz zawsze spróbować ręcznie wymusić zasięg LTE o ile jesteś w zasięgu nadajników LTE.
-
Różnice między 16GB a 32GB prime. MMS dual sim. Pytania przed zakupem.
Nezumi odpowiedział(a) na homman temat w Dyskusja ogólna
I Mi4 i Redmi 2 posiadają OTG, to Redmi Note 2 by OTG nie posiadał? Sprawdźcie na pudełkach, musi być informacja. -
Na tyle pudełka od telefonu masz podane zakresy poszczególnych pasm.
-
Sklep_TV-SAT - opinie
Nezumi odpowiedział(a) na Panczo_Dragon temat w Opinie o sprzedawcach na Allegro
http://miuipolska.pl/forum/topic/6476-zbyt-ma%C5%82o-pami%C4%99ci-w-wersji-16gb/ Osoba z tego tematu kupowała tam. Napisz może do niego na PW jak poszła transakcja i jaki jest kontakt ze sprzedającym . -
To nie jest MIUIPolska . Jeżeli chcesz Rom MIUIPolska to masz w mojej sygnaturze instrukcję. Czy się opłaca? Moim zdaniem tak, używam romów MIUIPolska od lutego i jeszcze się nie zawiodłem . W Rom'ach MIUIPolska dostajesz kilka dodatkowych motywów zegarków, a do tego ViperFX (ulepszenie dźwięku), wydaje mi się, że w wersji global tego nie ma
-
Ankieta dotycząca problemów z mikrofonem
Nezumi odpowiedział(a) na Rekuc temat w Problemy techniczne
5.8.6 811. -
Ankieta dotycząca problemów z mikrofonem
Nezumi odpowiedział(a) na Rekuc temat w Problemy techniczne
U mnie problem z mikro to jakiś totalny random ostatnio xD. Tydzień temu 3dni z rzędu był problem żeby się dogadać, od soboty praktycznie problem sam zniknął, bez restartów, bez wipe, bez zmian ustawień, tak sam z siebie . Co do ankiety to można zawsze potem zgłosić problem na forum bety miui, jeżeli wystapi on u znacznej większości i może coś się z tym ruszy -
Problem z zasiegiem w Xiaomi redmi note 2
Nezumi odpowiedział(a) na Weti temat w Problemy techniczne
wipe robisz przywracając system do fabrycznych lub z poziomu recovery -
Ten temat został zamknięty przez moderatora. Powód: Problem rozwiązany. Jeśli chciałbyć ponownie otworzyć wątek, napisz do moderatora lub administratora forum.
-
Problem z zasiegiem w Xiaomi redmi note 2
Nezumi odpowiedział(a) na Weti temat w Problemy techniczne
Zawsze możesz sprawdzić zdrapkę, aby się upewnić co do oryginalności urządzenia. Zakupy na Allegro nie są gwarantem oryginalnych urządzeń niestety. Zostaje Ci spróbować jeszcze wymiany karty SIM w salonie, jeżeli to nie pomoże to niestety, ale ja już nie mam pomysłów, zazwyczaj na problemy z softem pomaga wipe, w ostateczności miflash. Zobacz jeszcze jaki masz preferowany typ sieci ustawiony. -
1. Wersja WCDMA obsługuje tylko WCDMA(3G+), wersja LTE jest bogatsza o pasma LTE (B1/B3). 2. Cło wynosi 0%, VAT 23%, jak capną to dostaniesz liścik z UC, jak nie capną to paczuszka przychodzi do Ciebie bez dodatkowych opłat. 3. Jedyne co teraz wychodzi to Mi4c, warto poczekać do premiery i zobaczyć jak się będzie prezentować . 4. Nie, Mi4 występuje w wersji 16Gb oraz 64Gb.
-
Problem z zasiegiem w Xiaomi redmi note 2
Nezumi odpowiedział(a) na Weti temat w Problemy techniczne
Gdzie kupowałeś telefon? Czy po instalacji romu robiłeś wipe? Jeżeli instalujemy rom miuipolska na rom CN, to warto wipe zrobić, aby pozbyć się syfu wgranego przez ew. pośredników . -
Problem z zasiegiem w Xiaomi redmi note 2
Nezumi odpowiedział(a) na Weti temat w Problemy techniczne
Heh nie zrozumieliśmy się Numer powinien wyglądać np tak: 2015051, a Rom znajdziesz w linijce "Wersjia MIUI" -
Posiadaczy np. Mi4 jest sporo, wypowiada się tylko kilka osób i tylko wtedy gdy ma jakiś problem ew. stali bywalcy forum. Osoby którym wszystko działa nie mają potrzeby pisania 100x pod rząd, że wszystko jest OK . Co do sklepów, i IBG i Xon i Technos to pewni sprzedawcy, nie ma rzeczy wiecznych, nawet takie IBG/XFS może się przecież "rozpaść". Jaki problem jest z naprawami w XFS? Pobierasz druczek, wypełniasz, wysyłasz do Czech i problem z głowy . Tak Acid prowadzi serwis "pogwarancyjny", ale jeżeli zbijesz sobie ekran to nic nie stoi na przeszkodzie wysłać telefonu do Acida . Wracając do "problemów" znaczna ich większość to problemy softu, które można zawsze naprawić w domowym zaciszu. Nie ma firmy, która by miała 100% udanych modeli, 100% telefonów które wytrzymałyby mieś bez problemów. Taki Samsung już kilka dni/tygodni po premierze S6 dostaje zgłoszenia z naprawami bo "coś nie wyszło". Powiem tak, mam Redmi2, mam Mi4, zaopatrzyłem w Mi4 kuzynkę i 2 znajomych, oraz jeszcze z 3/4 znajomych w telefony serii Redmi, żaden z nich nie narzeka na te telefony, wszystko im śmiga, wgrali sobie najbardziej stabilny ROM i na nim pracują . Chcesz pewny sprzęt, zamawiaj u pewnych sprzedawców, a nie "byle jak najtaniej" i problem podróbek zaczyna znikać
-
Problem z zasiegiem w Xiaomi redmi note 2
Nezumi odpowiedział(a) na Weti temat w Problemy techniczne
Nr urządzenia masz na pudełku, natomiast rom który posiadasz zobaczysz w informacji o telefonie w ustawieniach. -
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
FDD-LTE z tego co wiem. Jeżeli się pomerdałem to niech ktoś poprawi -
"Corning® Concore™ Glass" Prosto ze strony producenta ;-; folie naklej, nie ma co ryzykować
-
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Włączenie "pływających okien" nie zaszkodzi . -
Nie wydaje mi się, aby jeszcze jakieś problemy dodatkowe wystąpiły, ale jeżeli cokolwiek zauważysz nie tak (problemy z mikro/sim) to na forum są 2 temaciki do przejrzenia .
-
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Wejdź wtedy jeszcze w Ustawienia->Powiadomienia->Powiadomienia Aplikacji i zobacz czy na pewno wszystko co jest potrzebne masz zaznaczone. Ja korzystam z czyszczenia RAM bardziej przez Fejsa straszny szajs z tego, więc robie wszystko, aby fejs z messagerem miały jak najmniej uprawnień i nie działały w tle -
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Dodaj sobie aplikację do Autostartu w Panel Sterowania->Uprawnienia->Autostart, wtedy po czyszczeniu RAM apka dalej powinna wysyłać powiadomienia . Używam Inbox, czyszczę Ram w obu moich telefonach bardzo często (nie lubię gdy apliakcje mi zawalają) i jeszcze nigdy nie miałem problemów z mailami/FB/Messager -
Znam ten ból, miałem ten sam problem z a-jays Three, niby 200zł, a jednak przez ten płaski kabel co chwile spadały . Pianki powinny rozwiązać problem
-
Poszperaj po Allegro/Ali za dodatkowymi gumkami, tutaj nie ma wielkiej filozofii. Jeżeli zwykłe gumki Ci wypadają, kup pianki, trzymają się ciut lepiej i też lepiej wygłuszają otoczenie .
-
Ale z tego co wiem po zainstalowaniu MIUIPolska nie tracisz gwarancji ani możliwości zwrotu, to jest dalej MIUI
