Jump to content

RadekKw

Użytkownicy
 • Posts

  41
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

RadekKw last won the day on October 31 2017

RadekKw had the most liked content!

Recent Profile Visitors

608 profile views

RadekKw's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

4

Reputation

 1. OK. Problem polegał na tym, że strona z której Xiaomitool chciał ściągnąć paczkę była uważana za niebezpieczną. Ściągnąłem na dysk i wskazałem ten plik w Xiaomitool W końcu! Eureka. Kosztowało to mnie kilkanaście godzin, ok. 3 dni. Teraz zostało jeszcze zainstalować kilka apek i skonfigurować je. To kolejne kilka długich godzin. Wielkie dzięki za pomoc! Jestem Twoim dłużnikiem.
 2. Czyli tak jak zaczynałem wczoraj. Czyli za pomocą MiFlashUnlock? Mam uruchomić telefon w trybie fasboot i przez komputer komendą fastboot boot twrp.img uruchomić twrp.?
 3. Trochę mam pod górkę. Teraz Xiaomitool nie znajduje SuperSu. Próbowałem kilka razy.
 4. Czyli teraz zaznaczam opcję nr 12 Root SuperSu i naciskam wybierz ?
 5. Czyli, że mam zrobić wszystko od nowa. Zainstalowałem nie tą paczkę? (xiaomi.eu_multi_HMNote4X_7.10.26_v9-7.0.zip)
 6. Zainstalowałem rom eu. Przywrócenie kopii zadziało na ok. 70%. Ale dalej nie mam dostępu do root
 7. Już wszystko wiem. Z tego wątku:
 8. Czyli wybrać opcje nr 7 (inny plik recovery.zip) na nacisnąć wybierz? Pytam bo po prostu się trochę obawiam. Sorry. OK. Już zrozumiałem. Czyli po naduszeniu tego przycisku mam wybrać plik z dysku. Masakra, że tego nie skumałem
 9. Na tej stronie https://www.technobuzz.net/xiaomitool/#comment-384039 auto ma ten sam ekran co ja i wybiera other fastboot file .tgz. W następnym kroku chyba nie ma możliwości wyboru. Czyli nie wiadomo jaki rom się ściąga i instaluje. Nie wiem co zrobić?
 10. Zdecydowałem się na użycie XiaoMiTool i na liście dostępnych romów nie widzę xiaomi.eu. Co w takiej sytuacji? Może wybrać other fastboot file .tgz ? Czy pod tą nazwą kryje się rom eu? Czy to może oznacza, że do RN4 qualcomm global nie ma możliwości wgrania romu eu? Czy to narzędzie go nie znajduje?
 11. Chcę wgrać xiaomi.eu w swoim RN4 qualcomm global aby później była możliwość odblokować root i grać SuperSu, ale na liście nie widzę xiaomi.eu. Ktoś coś wie? Jaki rom wybrać, żeby była możliwość odblokowania roota i wgrania SuperSu?
 12. Jeszcze raz wielkie dzięki za całą pomoc. Szkoda, że za ten wątek dostałem ostrzeżenie i jakiś punkt karny od administratora forum.
 13. Jakiego narzędzia najlepiej użyć do zrobienia pełnej kopii? Bo czytam i widzę, że to też nie jest takie proste.
 14. Trochę straszne te kroki. OK OK Czyli jest tam taka funkcja? Trochę straszne. Nie wiem jak to zrobić. Musiałbym poszukać instrukcji. OK I znowu strach czy wszystko się przywróci. Nie ma jakiejś prostszej metody?
×
×
 • Create New...