Rbsn

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About Rbsn

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

437 profile views
 1. Witam, mam pytanie do użytkowników drugiej wersji odkurzacza. Czy można go użytkować za pomocą dwóch telefonów, nie chodzi mi o funkcję współdzielenia tylko o zainstalowanie mi home na dwóch telefonach i korzystanie z tego samego konta i czy odkurzacz się nie pogubi? Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam.
 2. Witam ponownie, ostatnio wpadłem na plik który pozwala zmienić rozmiar obszaru powiadomień więcej info pod linkiem: http://en.miui.com/thread-182732-1-1.html. Mam nadzieję że niektórym się przyda Co prawda plik nie dotyczy bezpośrednio rozmiaru siatki aplikacji, jednak wydaje mi się że pasuje do tematu.
 3. Witam, nie wiem czy to dobry temat ale najbardziej pasował więc zakładam. Znalazłem ciekawy plik który pozwala zmodyfikować rozmiar siatki w MIUI, pod adresem http://forum.xda-developers.com/redmi-note-2/themes-apps/mod-change-home-screen-grid-size-miui-t3241906 można wszystko przeczytać. Nie jest to skomplikowana czynność więc każdy sobie poradzi
 4. Również używam tego pierwszego, co prawda od niecałych 3 tygodni ale innego szukać nie mam zamiaru. Ustawienie prędkości czytania to super sprawa, idealne jak sie idzie do pracy .
 5. Fakt coś jest na rzeczy, przy graniu w gry wymagające dostepu do sieci na wiif często laguje, natomiast przy normalnym użytkowaniu internetu tego problemu nie zauważyłem.
 6. Ja nie zauważyłem żadnego problemu podczas użytkowania, nie grałem zbyt dużo (maks. 2 godziny) jednak gra chodzi bardzo płynnie, lekkie przycięcia zdarzały się podczas synchronizacji aplikacji w tle, no i nie używałem wtedy trybu wydajnego który jednak poprawia wydajność dość znacząco.
 7. Dzięki za wszystkie odpowiedzi, no właśnie wiem że za często biorę się za rzeczy o których nie wszystko wiem, taki mały mankament . W każdym razie wszystko się udało, działa tak jak wcześniej a nawet lepiej więc jest progres. Jeszcze raz dziękuje za porady
 8. Witam, dzisiaj chciałem się pobawić telefonem i zainstalować w nim TWRP oraz SuperSU. Wszystko robiłem jak w instrukcji z http://telchina.pl/xiaomi-redmi-note-2-prime-t21371.html. TWRP poszło gładko potem zainstalowałem SuperSU co też nie było problematyczne. Na sam koniec zinstalowałem vipera4android fx przez twrp (czytałem w necie że na lolipopie w ten sposób może się udać), następnie wyczyściłem dalvik`a. No i wtedy zaczęły się problemy, po restarcie telefonu, nie uruchomił się jak zwykle tylko wyskoczyła aktualizacja systemu (identyczna jak ostatnia aktualizacja), później telefon uruchomił się normalnie, wszystko wyglądało zwyczajnie poza faktem że utraciłem prawa root`a. SuperSU nie może zainstalować biblioteki bo nie ma praw, to samo titanium backup. W uprawnieniach jest napisane że posiadają dostęp. Spotkał się ktoś z czymś takim? Bardzo możliwe że rozwiązanie jest banalnie proste, ale nie znam się zbyt dobrze na tego typu sprawach a nie chce uwalić telefonu. Za każdą pomoc szczere podzękowania
 9. Trzeba mieć szczęście żeby przy pierwszych zakupach trafić taką kumulację , no ale nic, ważne żeby przyszedł a pieniądze się znajdą .
 10. No właśnie już im wysłałem wszystko, bo list wczoraj przyszedł (w sumie mega szybko bo niecały jeden dzień szedł).
 11. Ale to cło w Pruszczu nałożyli od zdeklarowanej kwoty mimo wysłania przez Ciebie potwierdzenia przelewu z właściwą kwotą czy nawet nie pytali o nic i nałożyli bez konsultacji?