-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
U mnie zazwyczaj 10-14dni idą paczuszki z ebay/ali (z chin). Zamawaiłem już 2x etui z ebay, i 3x z Ali i za każdym razem mieściłem się w 14dniach
-
Usunięte motywy ściągają się ponownie - pomocy.
Nezumi odpowiedział(a) na d33rgod temat w Problemy techniczne
http://miuipolska.pl/forum/topic/6378-nie-mog%C4%99-usun%C4%85%C4%87-pobranego-motywu/ Znalezienie tego tematu zajęło mi 1.5min... Najpierw szukamy, a potem pytamy ;< -
Dokładnie to Jeżeli MiBand grymasi to zazwyczaj pomaga ponowne parowanie urządzeń
-
Ikonka Panelu pokazuje tyle, że masz włączony pasek Panelu Sterowania w rozwijanej belce, co do tego znaczku... masz podłączonego MiBanda?
-
To przejdź sobie na rom angielski od Xiaomi, będzie i dla nas i dla Ciebie lepiej :<
-
Nie siedzą przecież 24/7 przed PC i nie robią romów, mają własne życie, własne problemy, ciesz się, że jest chociaż nadzieja na piątek, bo równie dobrze, mogą rzucić to i zostaniemy bez jakiegokolwiek wsparcia w Polsce... Nie przeżyjesz tych kilku dni na domyślnym motywie? To jest tylko 5dni...
-
To są te same plecki, 2$... czy ja wiem czy znacząca?
-
M2 ma przecież dużo słabszy procek, nad czym się tu zastanawiać? Pewnie, że Redmi Note 2. (Tak btw. na XFS Meizu M2 za ~600zl jest )
-
Promocja na sprzęt XIAOMI od Xon Technology - najniższe ceny w sieci!
Nezumi odpowiedział(a) na Buriza temat w Sprzedawcy - zweryfikowane oferty
Jeżeli gdzieś masz taniej niż u Burizy i to jeszcze z EU to wątpię, aby był to oryginalny sprzęt i pewny sprzedawca xD. Tym bardziej, że Mi4 3Gb są na "wymarciu" (ciężko je dorwać), wiec ceny troszku idą z tego powodu w górę . -
ZduneX pisał, że to może być wina androida 5.0, więc poczekaj do piątku, do next romu i wtedy się zobaczy czy wszystko bangla
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
No to w takim razie, wystarczyło odpalić telefon i sprawdzić czy łapie zasięgi i cieszyć się, że wszystko działa xD. Biedny chińczyk dostał po łbie
-
Ano trafiały sie felerki jak i refubrished, na pudle musiało być info bo mam to n sam model w wersji białej i normalnie śmiga xD. Xiaomi chyba nie stosuje w ogóle oznaczeń "FDD-LTE" na telefonach. Ja bym raczej napisał do niego, aby sam sprawdził czy to tk aby na pewno ok wersja, bo sam masz już mętlik w głowie i jeżeli jest ok to niech odeśle [emoji14] Tapu tap z mi4 tap tap.
-
Nie pisałem nigdzie, że wszyscy są źli i oszuści, ale jednak ryzyko podróbki, oszustwa etc jest niezwykle wysokie . Widzisz i teraz Twoja druga połówka musi czekać kolejne ~2tygodnie (jak nie miesiąc) z wieszającą się Xperią ;<.
-
Niestety nie znam oznaczeń Mi4i, ale ten model z tego co wiem też jest w 1 wersji, zawsze sprawdzaj pudło, jeżeli na pudełku masz obsługę FDD-LTE to wtedy musi być, a jeżeli uda Ci się zainstalować MIUIPolska to tel jest oryginalny. Z tego co widzę to odesłałeś jeszcze Mi4 w wersji czarnej, którą jest bardzo ciężko dorwać
-
Na 1 zdjęciu które wstawiłeś masz jak byk "2014719" czyli obsługę FDD-LTE Band 1 i 3 (1800 oraz 2100) . Jakość wykonania na pewno jest niższa niż Mi4, na romie występuje więcej problemów i bugów, w moim odczuciu to jest taka "średnia półka" sprzętowa, dobry smart, niezła cena, ale jednak do flagowca czegoś brakuje. Na Mi4/MiNote mało kto zgłasza jakiekolwiek problemy. Sprzedawcy... To zależy czego dokładnie szukasz, ale masz Ibuygou.com, masz xiaomiforsale.com (wliczony VAT), masz Accessories4you (wliczony VAT), masz także Burize (xon24 z Chin). Każdy z nich jest pewny, sprawdzony i bardzo wysoko oceniany tutaj na forum
-
http://www.gearbest.com/earphones/pp_182191.html Hm... Warto kupować w sklepach, których się nie zna, jak na forum jest tyle sklepów i opinii?
-
Nie powinien, ale jeżeli odczujesz jakiekolwiek problemy związane z aktualizacją to zawsze możesz zrobić wipe cache, aby przeczyścić śmieci z telefonu .
-
A tak to jest, że nie kupuj na Aliex, a u pewnych i sprawdzonych sprzedawców . Są telefony z kilkoma wersjami, są też takie które wersję mają tylko jedną, numer urządzenia powie Ci wszystko (oraz opis pudełka). Mi4 jest robiony w modelu 2014719 i taki też model musisz zakupić, nie wiem czy są inne (być może są modele specjalnie pod China Mobile, czy tam unicom, gdzie są całkiem inne zakresy). No i nie radzę iść w Mi4i... Już lepiej zostań przy Mi4, tylko kupionego od pewnego sprzedawcy, nie warto oszczędzać tych kilku zł, tylko po to, aby znowu się dowiedzieć, że jest coś nie tak. Mi4 zawsze będzie flagowcem, zawsze będzie mieć lepsze wsparcie i wykonanie od innych telefonów. Nie rozumiem dlaczego Mi 4i miałby być bardziej funkcjonalny od Mi4 która jest lepsza?
-
Przecież wszystko masz na miuipolska.pl, w ostateczności wszystkie niezbędne informacje są w sygnaturach modów, administracji...
-
ano zrobiłeś xD Na mojej klapce też jest TD-LTE xD
-
w Panelu sterowania masz taką opcję.
-
Ankieta dotycząca problemów z mikrofonem
Nezumi odpowiedział(a) na Rekuc temat w Problemy techniczne
Zmiana jakichś wartości z false na true (czy jakoś tak) niby pomagało, ale nie na długo. Najnowszy patch 5.9.24 niby rozwiązuje problem (takie głosy się słyszy). U mnie problem zniknął. -
Ankieta dotycząca problemów z mikrofonem
Nezumi odpowiedział(a) na Rekuc temat w Problemy techniczne
Ten + "Problemy z mikrofonem" (http://miuipolska.pl/forum/topic/5186-problemy-z-mikrofonem-podczas-rozm%C3%B3w/page-1) -
ILTRADE_GI/DK_Team - opinie
Nezumi odpowiedział(a) na borys90 temat w Opinie o sprzedawcach na Allegro
To radzę zerknąć tu: Wersja 16Gb FDD: http://accessories4you.pl/pl/p/Xiaomi-Redmi-Note-2-16GB-ROM-LTE/112 (z kodem miuipolska50 -50zł) Wersja 32Gb: http://accessories4you.pl/pl/p/Xiaomi-Redmi-Note-2-PRIME-32GB-ROM-LTE/115 (z kodem miuipolska 50 -50zł) Gdzieś na stronie masz wszystkie kody (a nawet gdzieś w temacie na giełdzie). ew. 100zł to chyba niewiele za to, aby mieć 100% pewności, że towar jest oryginalny, na miejscu, ze świetnym kontaktem oraz FVat 23%...
