-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
No tak, są dobrzy, ale.. JDI to jednak JDI . Aktualnie Sharp przebija LG w jakości, ale w Mi4c masz totalny random... możesz dostać Sharpa, możesz dostać LG, a nawet AUO...
-
Nigdzie nic nie znalazłem, więc pewnie Dragontrail.
-
Ja do Mi4c przekonany nie jestem, niby wszystko fajnie wygląda, ale... nadal nie jest to flagowiec, no i ten model nie ma JDI, co moim zdaniem jest lekkim "ale" w stosunku do zwykłego Mi4.
-
Moim zdaniem jest, ale rób co chcesz
-
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Tia, troszku poszperałem, flasha już nie ma, są sposoby, aby go wgrać, ale też nie zawsze działają i z tego co wiem tylko na delfinku bangla, ale w sumie nigdy nie miałem problem z odpaleniem filmików na przeglądarce -
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Raczej nie, też brałbym najtańsze Żadna z firm się niczym specjalnym nie wyróżnia, to po co przepłacać? Brałbym najtańsze i ew za 3mies/pół roku wymieniał na jakiegoś nilkina (chociaż on ma średnie opinie), 3mk lub mocolo. -
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Ja mam Mi4 od 2 miesięcy i Redmi 2 od pół roku, a co aktualizację znajduję coś nowego, więc pewnie jeszcze z rok będziesz odkrywać telefon, po czym przyjdzie nowa aktualizacja i odkrywanie zaczniesz od nowa! -
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Ustawiasz w Panelu Sterowania Autostart, a następnie jak odpalisz apkę i wrócisz do home to po kliknięciu 3 kresek pociągasz daną apkę w dół, powinna wyświetlić się kłódeczka Oraz w "Uprawnienia"->"Powiadomienia" dajesz apce wszelkie wymagane ustawienia -
Warto 5.4.10 to romik z kwietnia, do dziś się kilka rzeczy pozmieniało
-
http://www.mi.com/verify/ Łapaj.
-
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Aktualnie v7, ale to się wiele od v6 nie różni xD. Każdą aktu pobierasz na telefon, a następnie metodą 1 z instrukcji aktualizujesz. Wyciągnięcie ikonek na pulpit jest gdzieś w ustawieniach, teraz Ci nie powiem bo dawno tam nie grzebałem PS: przytrzymaj przycisk z 3 kreskami, potem "widżety"->Przełączniki -
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Klikij w link w mojej sygnaturze oraz wejdź sobie na:http://miuipolska.pl/faq/ i poczytaj to się wszystkiego dowiesz ;-; Od androida 4.4 (albo i już 4.2) Flash masz wbudowany w system, więc doinstalowywanie go mija się z celem. -
Wyczyść dane aplikacji Motywy, potem wejdź w nią i szybko tapnij "własne", warto też wyłączyć internet na czas czyszczenia pliczków.
-
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Pobrane (apka)->(...)->Ustawienia->Bez limitu -
Ten tańszy ma ~1000 feedback'u... ten droższy ~15tyś... Decyzja należy do Ciebie . Poczytaj opinie, porównaj ceny, zobacz czy na allegro czasami nie ma (bo widziałem tylko ceny nie pamiętam).
-
Niczym, to są te same szkła.
-
Upewnij się czy na pewno dobrze wpisujesz potrzebne info do połączeń LTE w Plus. Czy masz wgrany MIUIPolska? Spróbuj ponownie ustawić APN tak jak w wątku: http://miuipolska.pl/forum/topic/6495-redmi-note-2-prime-brak-zasi%C4%99gu-lte/, a następnie zrestartować tel. być może załapie .
-
Dobra panowie, koniec rozmowy o soleniu ogórków i grafenie z krzemu, posty nie na temat wyczyszczone (niektóre niestety musiałem zostawić, aby zachować "sens" kolejnych wypowiedzi). Temat jest o szkłach/foliach na Redmi Note 2 nie o szkle szafirowym, czy innym cudzie za 1000$. Wszystkie kolejne posty nie na temat będą konsekwentnie czyszczone.
-
Problemy z aplikacją Messenger od Facebook
Nezumi odpowiedział(a) na krzysztof1506 temat w Problemy techniczne
Nie wiem co może być jeszcze nie tak ;-; Ja mam wszędzie zaznaczone pływające okna i wszędzie gdzie się da pozwolenia i autostart i wszystkie apki działają bez problemu nawet po czyszczeniu RAM ;< -
Problemy z aplikacją Messenger od Facebook
Nezumi odpowiedział(a) na krzysztof1506 temat w Problemy techniczne
W Panelu Sterowania wszelkie potrzebne uprawnienia do apki pod powiadomienia dodane? -
Problemy z aplikacją Messenger od Facebook
Nezumi odpowiedział(a) na krzysztof1506 temat w Problemy techniczne
Dodaj sobie apke do Autostartu, powinno pomóc. -
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Numer urządzenia: 2015712 . To jest Prime. Wszystko gra, instaluj MIUIPolska i ciesz się życiem panie! . -
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Jeżeli masz 32Gb i 2.2GHz na procku to masz Prime, dobrze poszukaj na pudle czy nie ma jakiegoś dopisku . Tak najpierw instalujesz MIUIPolska, potem wipe i w ten sposób otrzymasz czysty system, bez żadnych zbędnych śmieci . -
Jest Nilkin i Mocolo, zawsze też można napisać do 3MK, wysłać im telefon (lub skany telefony czy coś w ten deseń), a oni bez problemu zrobią folię/szkło takie jakie się chce Ekran wycierać najlepiej szmateczką która nie pozostawia paproszków, bo pod folią się będą robić bąbelki, a pod szkiełkiem będzie źle przylegać klej.
-
Ten temat został zamknięty przez moderatora. Powód: Problem rozwiązany. Jeśli chciałbyć ponownie otworzyć wątek, napisz do moderatora lub administratora forum.
