Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. No tak, są dobrzy, ale.. JDI to jednak JDI . Aktualnie Sharp przebija LG w jakości, ale w Mi4c masz totalny random... możesz dostać Sharpa, możesz dostać LG, a nawet AUO...
  2. Nezumi

    Mi4c?

    Nigdzie nic nie znalazłem, więc pewnie Dragontrail.
  3. Ja do Mi4c przekonany nie jestem, niby wszystko fajnie wygląda, ale... nadal nie jest to flagowiec, no i ten model nie ma JDI, co moim zdaniem jest lekkim "ale" w stosunku do zwykłego Mi4.
  4. Moim zdaniem jest, ale rób co chcesz
  5. Tia, troszku poszperałem, flasha już nie ma, są sposoby, aby go wgrać, ale też nie zawsze działają i z tego co wiem tylko na delfinku bangla, ale w sumie nigdy nie miałem problem z odpaleniem filmików na przeglądarce
  6. Raczej nie, też brałbym najtańsze Żadna z firm się niczym specjalnym nie wyróżnia, to po co przepłacać? Brałbym najtańsze i ew za 3mies/pół roku wymieniał na jakiegoś nilkina (chociaż on ma średnie opinie), 3mk lub mocolo.
  7. Ja mam Mi4 od 2 miesięcy i Redmi 2 od pół roku, a co aktualizację znajduję coś nowego, więc pewnie jeszcze z rok będziesz odkrywać telefon, po czym przyjdzie nowa aktualizacja i odkrywanie zaczniesz od nowa!
  8. Ustawiasz w Panelu Sterowania Autostart, a następnie jak odpalisz apkę i wrócisz do home to po kliknięciu 3 kresek pociągasz daną apkę w dół, powinna wyświetlić się kłódeczka Oraz w "Uprawnienia"->"Powiadomienia" dajesz apce wszelkie wymagane ustawienia
  9. Warto 5.4.10 to romik z kwietnia, do dziś się kilka rzeczy pozmieniało
  10. http://www.mi.com/verify/ Łapaj.
  11. Aktualnie v7, ale to się wiele od v6 nie różni xD. Każdą aktu pobierasz na telefon, a następnie metodą 1 z instrukcji aktualizujesz. Wyciągnięcie ikonek na pulpit jest gdzieś w ustawieniach, teraz Ci nie powiem bo dawno tam nie grzebałem PS: przytrzymaj przycisk z 3 kreskami, potem "widżety"->Przełączniki
  12. Klikij w link w mojej sygnaturze oraz wejdź sobie na:http://miuipolska.pl/faq/ i poczytaj to się wszystkiego dowiesz ;-; Od androida 4.4 (albo i już 4.2) Flash masz wbudowany w system, więc doinstalowywanie go mija się z celem.
  13. Wyczyść dane aplikacji Motywy, potem wejdź w nią i szybko tapnij "własne", warto też wyłączyć internet na czas czyszczenia pliczków.
  14. Pobrane (apka)->(...)->Ustawienia->Bez limitu
  15. Nezumi

    Szkło Hartowane I Etui

    Ten tańszy ma ~1000 feedback'u... ten droższy ~15tyś... Decyzja należy do Ciebie . Poczytaj opinie, porównaj ceny, zobacz czy na allegro czasami nie ma (bo widziałem tylko ceny nie pamiętam).
  16. Nezumi

    Szkło Hartowane I Etui

    Niczym, to są te same szkła.
  17. Upewnij się czy na pewno dobrze wpisujesz potrzebne info do połączeń LTE w Plus. Czy masz wgrany MIUIPolska? Spróbuj ponownie ustawić APN tak jak w wątku: http://miuipolska.pl/forum/topic/6495-redmi-note-2-prime-brak-zasi%C4%99gu-lte/, a następnie zrestartować tel. być może załapie .
  18. Dobra panowie, koniec rozmowy o soleniu ogórków i grafenie z krzemu, posty nie na temat wyczyszczone (niektóre niestety musiałem zostawić, aby zachować "sens" kolejnych wypowiedzi). Temat jest o szkłach/foliach na Redmi Note 2 nie o szkle szafirowym, czy innym cudzie za 1000$. Wszystkie kolejne posty nie na temat będą konsekwentnie czyszczone.
  19. Nie wiem co może być jeszcze nie tak ;-; Ja mam wszędzie zaznaczone pływające okna i wszędzie gdzie się da pozwolenia i autostart i wszystkie apki działają bez problemu nawet po czyszczeniu RAM ;<
  20. W Panelu Sterowania wszelkie potrzebne uprawnienia do apki pod powiadomienia dodane?
  21. Dodaj sobie apke do Autostartu, powinno pomóc.
  22. Numer urządzenia: 2015712 . To jest Prime. Wszystko gra, instaluj MIUIPolska i ciesz się życiem panie! .
  23. Jeżeli masz 32Gb i 2.2GHz na procku to masz Prime, dobrze poszukaj na pudle czy nie ma jakiegoś dopisku . Tak najpierw instalujesz MIUIPolska, potem wipe i w ten sposób otrzymasz czysty system, bez żadnych zbędnych śmieci .
  24. Nezumi

    Szkło Hartowane I Etui

    Jest Nilkin i Mocolo, zawsze też można napisać do 3MK, wysłać im telefon (lub skany telefony czy coś w ten deseń), a oni bez problemu zrobią folię/szkło takie jakie się chce Ekran wycierać najlepiej szmateczką która nie pozostawia paproszków, bo pod folią się będą robić bąbelki, a pod szkiełkiem będzie źle przylegać klej.
  25. Ten temat został zamknięty przez moderatora. Powód: Problem rozwiązany. Jeśli chciałbyć ponownie otworzyć wątek, napisz do moderatora lub administratora forum.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...