Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Tutaj nie ma co porównywać.. 8MPx Redmi 2 ;-; Redmi 2 (tym bardziej pro) niszczy tego samsunga w przedbiegach .
  2. Jeżeli jest to uciążliwe to może warto napisać w dziale "serwis" z zapytaniem czy Acid to naprawi? Z tego co widzę na MiCenter to jeszcze w spisie modeli nie ma Redmi Note 2, ale zapytać zawsze warto . Szkło hartowane "po fakcie", nie wiem czy nie uwydatni ew. pęknięć . Chociaż jeżeli wszystko działa to dałbym sobie spokój z ew. wymianami, chyba że jest to na prawdę upierdliwe . PS: Biedny Redmi Note 2 ;< Kolejna ofiara alkoholu i muzyki! :<
  3. (ah ten mój poranny pośpiech, wybacz ) 2. MiFlash, a następnie CN stable, nigdy nie instaluj na dev MIUIPolska, chińskiego stable... 3. Na moim Mi4 tej opcji nie znalazłem, mogę co najwyżej ustawić blokadę danych po wykorzystanym xxGb na miech/dzień/tydzień. Kompresję danych mogę za to odpalić w opcjach przeglądarek (czy to CM, czy systemowa). Nie wiem jak inaczej telefon może "kompresować" transmisje danych... Jeżeli ma do zrobienia aktualizację z Google Play o wadze 20mb, to pobierze 20mb i żadna "kompresja" tutaj nic nie pomoże...
  4. http://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/ Wystarczy poczytać...
  5. Weryfikacje sprzętu (oryginalność) sprawdzisz np. tutaj: http://www.mi.com/verify/ Wygląda to tak, jakbyś coś się źle wgrało...
  6. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  7. Nezumi

    Co kupić do ~1000zł

    aby przebić Z3 potrzebujesz więcej jak 1000zł. Minimalnie Mi4/Mi4c, oba mają snapa 8xx, ew Mi3 i to już jest granica. (snap 800 Mi3 vs 801 Z3), ale jak pisałem Mi3 kupić najlepiej w Chinach... Xon/IBG, ew Gearbest jeżeli mają (mają magazyny w EU niby).
  8. http://miuipolska.pl/forum/topic/6643-luxury-case-do-redmi-note2/page-1 3 tematy, no bez przesady, 1min szukania ;<
  9. Prime różni się tylko i wyłącznie prockiem (0.2Ghz więcej), grafiką (+200Hz na grafie) oraz ilością pamięci (32Gb). Pasma ma te same co zwykły w wersji FDD.
  10. Nezumi

    Co kupić do ~1000zł

    "Sprzedaż zakończona" Jeżeli telefon ma być lepszy od Z3, to zostaje Ci Mi3/4/4i/4c. Ciężko będzie znaleźć w Polsce nówki, te modele taniej jak ~1000zł. Mi3 z Chin od Xon24 jest za ~750zł. Może warto byłoby dozbierać to ~200zł na ew. VAT i brać Mi4i/4c...
  11. Nezumi

    Co kupić do ~1000zł

    Zamawiając cokolwiek z poza UE musisz się liczyć z ew. opłatami celnymi (w tym wypadku sam VAT, bez cła). VAT to 23% wartości zakupu. Do autora tematu... Ja bym się zastanawiał raczej nad Mi4i/Mi3/Mi4.
  12. Wybacz, linki pomerdałem http://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/ Cytuje: Żebyś już szukać nie musiał.
  13. Zapraszam do lektury http://miuipolska.pl/faq/
  14. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  15. A co masz na pudełeczku? To co masz na pudełeczku, to ściągasz.
  16. Ostatnią... 5.9.24 MIUIPolska. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  17. Nie, nie ograniczają one zasięgu, mam takie do Redmi 2 i żadnych problemów z zasięgiem. PS: Następnym razem proszę się upewnić, czy w dobrym miejscu piszesz post ;<.
  18. Raczej wątpie, przecież jest święto więc ten rom nie wyszedł . Być może changelog znajdziesz na oficjalnym forum en.miui gdzieś.
  19. Jeżeli chcesz zwiększyć siłę wibracji przy dzwonieniu to Telefon->(...)->Ustawienia->Siła wibracji.
  20. Dzis wyjsc prowinien 5.10.2. Tapu tap z mi4 tap tap.
  21. Polecam zaktualizować do najnowszego ROMu bodajże 5.9.25 .
  22. Normalnie. Mam taki na Redmi 2. Prawa dolna krawędź masz wycięcie, wystarczy podważyć...
  23. 2. W ustawieniach klawiatury coś sobie wyłączyłeś. Ustawienia->Urządzenie->Język i klawaitura 3. Jeżeli jest wgrany MIUIPolska (w co wątpię, oni raczej wgrywają multilang). To po wipe rom powinien zostać. 6. Zapraszam do FAQ na miuipolska.pl (na pytanie 4 też powinna być tam odp.)
  24. Problem z PIN u mnie zniknął po ost. aktualizacji [emoji14]. Tapu tap z mi4 tap tap.
  25. To jest ten sam problem co był na Redmi 2. Trzeba czekać aż to ogarną.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...