Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Najnowszy rom na redmi 2 wgrany w piatek do dzis zadnych roblemow. Wiec naprawili. Tapu tap z mi4 tap tap.
  2. Tutorial miflasha masz na forum w dzialem tutoriale, nie wiem czy przez mipcsiute tez to zrobisz. Wiem tyle ze masz jakis lewy soft. Tapu tap z mi4 tap tap.
  3. Snapdragon to Qualcomm, ale mniejsza. Walnij Miflash.
  4. Ustawienia -> Więcej -> Wyświetlacz bezprzewodowy odpalasz tą funkcję, a poetm telefon powinien sam znaleźć odpowiadający sprzęt i walnąć info z zapytaniem Tak/Nie.
  5. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  6. Szczerze to nie mam pojęcia... Matowe robią na 100%. Może napisz do nich na email [email protected], ale znalazłem u nich coś takiego :https://folie-ochronne.3mk.pl/pl/c/3mk-ROCK/41. Może to się sprawdzi?
  7. Spokojnie Panowie. Jeżeli ktoś nie ufa tanim szkiełkom i ma z nimi złe przeżycia (jak ja) to woli zapłacić więcej za MOCOLO/3MK/IMAK etc., ale jeżeli Lamcza ma jakieś swoje sprawdzone tanie szkła od swoich sprzedawców i dla niego są wystarczające to po co ta cała "gównoburza"? Może się zdarzyć, że jakaś partia z fabryk Nilkina/MOCOLO idzie na lewo bez pudeł i nazw. Co do 3MK tutaj jest inna sprawa, oni sami swoje szkła robią na miejscu jeżeli klient sobie tego zażyczy można nawet zobaczyć proces wycinania ew. szkła czy folii . Ja mogę 3MK szczerze polecić, a przynajmniej 3 ich produkty, Matte na laptopy, Hardglass i Flexible Glass na telefony .
  8. Poprzez sieć Wi-fi. Jeżeli telewizor i Smart są w 1 sieci wi-fi to możesz przerzucić obraz z telefonu na TV poprzez Wi-fi display.
  9. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  10. Gdzie kupiłaś telefon oraz robiłaś wipe/Przywracanie do fabrycznych?
  11. Nijak, jest daleko w tyle... i nie wiem co tak się uprzedziłeś do snapa 410, ale jest on lepszy od tego MTK ;-; Przynajmniej 410 + Adreno 303 przebija w testach gier MTK MT 6735 z Mali-T720, przynajmniej takie opinie widuje jak teraz szukam porównań... Ja bym na twoim miejscu snapa 410 z ost. generacji nie skreślał ;-;
  12. Dziś premiera z tego co wiem. Cena 699zł (niby warto jeszcze spojrzeć na Zenfone Laser za 849zł)
  13. Jakiego lunchera używasz? Aktualnie Fejs nie działa wiec pewnie dlatego Ci także messager padł .
  14. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  15. Spróbuj ustawić tapetę poprzez Ustawienia->Tapeta->Wybierz Tapetę->Galeria (na samym dole).
  16. Nezumi

    Brak klawiatury

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  17. Ustawienia->Język i data zobacz czy tam masz klawe wybraną (jeżeli jest tylko Xperia to spróbuj odpalić jeszcze Google). Jeżeli to nie pomoże to zostaje, albo zabawa motywami klawiatur, albo pobranie dodatkowej. 1 pytanie. Gdzie kupowałaś telefonik?
  18. Nie znikają, tylko trafiają w odpowiednie miejsce ;-; Ta wsuwka może być ciut mała moim zdaniem.
  19. No cóż... Co innego zrobić? Chyba lepiej to od razu napisać i mieć ew. problemy z głowy, niż męczyć się z daną osobą przez kolejne kilka h xD Kurde... Musze sobie to dodać do zakładek Chrome bo zawsze zapominam o tym całym Let me google that for you xD
  20. Wipe to wyczyszczenie systemu do 0, lub wyczyszczenie samych cache/user data. Zaleca się go zrobić, aby usunąć syf od pośredników. Co do tego kiedy... Ja go robię po instalacji MIUIPolska, ale Acid ostatnio coś pisał, że może zniknąć wtedy np. MiPilot więc lepiej go robić przed. Ja jednak stosuje zasadę wipe po instalacji MIUIPolska, jeszcze mi nic nie zniknęło Robisz go albo w: Aktualizacje->(...)->Przenieś do Recovery->Wipe&Reset->Wipe all data, albo w Ustawieniach robisz Przywracanie do fabrycznych.
  21. Właśnie został zaprezentowany 5" smartphone od Asus ZenFone GO, 5", MTK6580 4x1.3GHz, 2Gb RAM, 720p, ZenUI (na andku 5.1), dualsim, niestety brak LTE :< ale cena kusząca bo 700zł .
  22. W najnowszym romie naprawili problem z mikro to być może problem z sim od razu też capnęli
  23. Nie powinno się cofnąć, bo masz rom wgrany. Po prostu usunie to wszystkie pliki które nie są systemowe, w tym programy sprzedawców i ew. śmieci.
  24. Jeżeli udowodnisz Burizie, że gdzieś masz oryginały taniej to do niego napisz, w końcu reklamuje się, że ma najtaniej czyż nie?. Opis jest opisem, tak samo wiąże jak opisy allegro, czy ebay, a potem się okazuje, że w FAQ/o mnie etc. są druczki i kruczki i gówno Ci się należy . Buriza sprzedaje na allegro także, nikt Cię nie zmusza do zakupów przez PW/forum . Chcesz "ominąć VAT? Zamawiaj w EU/Polsce, nie w chinach. Nigdy nie uwierzę w cudowne sposoby chińczyków. Co innego jak mają magazyn w EU jak XFS/IBG, ale nie z bezpośrednią przesyłką ;-; Już nie raz ludzie pisali o przesyłce DHLem przez Anglie/Niemcy gdzie płacili VAT. Po prostu nie ufam sprzedawcą na Alie, przynajmniej się na nich nie przejadę. Lubisz tam zamawiać, masz sprawdzone sposoby, twoja sprawa, ale ja nigdy ludziom nie będę polecał zakupów tam i tyle. Kończę OT.
  25. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...