Jump to content

DAMA

Użytkownicy
 • Posts

  41
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi mi 4c prime

DAMA's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Kurde szkoda Żadnazewnętrzna aplikacja tego nie ma? To jest ostatnią rzecz jakiej brakuje do ideału
 2. Witam Pytanie odnośnie funkcji związanych z dual SIM bo możliwe że ja nie potrafię tego znaleźć Czy da się na stałe przypisać osobie z kontaktów żeby do wykonywania połączenie używał zawsze jednej karty do dzwonienia? A nie że za każdym razem pyta który sim? Czy da radę do grup kontaktów przypisać jedną kartę SIM do wykonywania połączeń? Mam wersję systemu miui 8 6.7.21 telefon mi4c Jeżeli nie da się tego zrobić oryginalnie w systemie zna ktoś jakąś dobrą aplikacje aby to zrobić?
 3. O kurde mały błąd A w mi4 jest taka opcja?
 4. Witam Ogólnie przymierzam się do zmienienia mojego mi 4c na mi5 Czy warto zakupić wersję pro? Jak sprawuje się ta obudowa ceramiczna? Najbardziej zależy mi na aparacie czy bardzo on odbiega od aparatu w Galaxy s7 ktoś ma jakieś porównanie?
 5. Witam Pytanie odnośnie funkcji związanych z dual SIM bo możliwe że ja nie potrafię tego znaleźć Czy da się na stałe przypisać osobie z kontaktów żeby do wykonywania połączenie używał zawsze jednej karty do dzwonienia? A nie że za każdym razem pyta który sim? Czy da radę do grup kontaktów przypisać jedną kartę SIM do wykonywania połączeń? Mam wersję systemu miui 8 6.7.21 telefon mi4c Jeżeli nie da się tego zrobić oryginalnie w systemie zna ktoś jakąś dobrą aplikacje aby to zrobić?
 6. Czy to rekord na jednym ładowaniu?
 7. Ja mam pytania ogólne jeżeli to wymaga otworzenia nowego tematu to bardzo proszę moderatora o przeniesienie lub stworzenie nowego Używam mojego mi 4c i napotkałem takie nurtujące mnie pytania i problemy: 1. Nie mogę pobrać nic ze sklepu play bez dostępu do wi-fi telefon na siłę wymusza ode mnie połączenie i nic nie da się zmienić w ustawieniach. ktoś wie jak to ogarnąć? 2. Często po wejściu do sklepu play i kliknięciu w okno wyszukiwania aplikacji w sklepie telefon wyświetla błąd, sklep play się wyłącza 3. Czy da się przypisać bezpośrednio wybrane kontakty do danej karty sim aby nie pytał się za każdym razem z jakiej karty ma wykonać połączenie? 4. Non stop zbija mi aplikacje mi band tools ze sklepu play przez co nie dostaje powiadomień na mi banda musiałem przejść na oryginalna aplikacje od xiaomi ale ta ma trochę ubogie funkcje 5. Nie wyświetla powiadomień z messengera i często o nich nie powiadamia 6. to już takie moja opinia myślę że z aparatu da się wyciągnąć trochę więcej ale i tak jest dobrze Ogólnie telefon na bardzo duży plus będę wdzięczny za odpowiedzi pozdrawiam
 8. Witam wrócę do mojego tematu przesyłki tak jak obstawiał ten Użytkownik Napisano 19 listopad · Zgłoś post nie ma szans na vat bo to przesyłka na terenie UE. Hmm, obstawiam poniedziałek 23. daj znać co wygrałem jeśli trafię Przesyłka dokładnie dotarła tego dnia Więc gratuluje wygranej:) Odnośnie sprzedawcy nie ma się do czego doczepić solidnie zapakowane, przesyłka przyszła tak jak została opisana na allegro. Ja mogę polecić telefon śmiga jak należy. Co do funkcji telefonu mam parę pytań ale to nie w tym dziale Tylko tak nie do końca łapie jak wygląda Gwarancja? tu pytanie do sprzedającego pozdro
 9. hmm.. To nie dobrze bo z Gliwic jestem więc jest duże prawdopodobieństwo że ta przesyłka trafi jeszcze do Zabrza...
 10. A teraz jest coś takiego:) 3 Nadejście przesyłki 2015-11-18 22:26 WER Warszawa 5The item has been processed in the country of destination2015-11-18 22:26:00Transit 1 Arrival at inward office of exchange 2015-11-18 22:26 WARSZAWA WER mam rozumieć że już do mnie jedzie?
×
×
 • Create New...