Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Jeżeli chcesz zamawiać z XFS to albo bierz Golden, albo v3 (brałbym v3, nowsze, lepsze). Nie opłaca się iść w te tańsze plastiki... Chyba, że masz "drewniany słuch" i różnicy i tak nie usłyszysz (chociaż moim zdaniem jest ona spoora).
  2. Mi4 nie ma żadnych "dziurek", a ma 2 mikro. Więc tym bym się radził nie sugerować. W diagnostyce masz wszelkie możliwe testy, tam polecam sprawdzić czy masz 2 mikro czy nie... Kodzik do diagnostyki: *#*#6484#*#*
  3. Może antena? Wejdz sobie w diagnostykw i bedziesz wiedzial wszystko, ja nie mam przy sobie ani redmi 2, ani note, aby to sprawdzic. Tapu tap z mi4 tap tap.
  4. Wykonaniem, jakością, zastosowanymi materiałami... pilotem...
  5. Możesz się cofnąć zawsze do ost. ROMu, w którym problemu nie było.
  6. Wydaje mi się, że Redmi nie mają 2 mikro do redukcji szumu więc i tej opcji nie ma . Problem wygląda podobnie jak ten z Redmi 2... Na Redmi 2 go naprawili więc może z next update'em też go naprawią na Redmi Note 2
  7. Jeden masz Auo, drugi tianma
  8. Na razie wiem tylko tyle z opinii na różnych stronach, że to jedyna ich różnica. AUO są żółtawe, a Sharpy mają świetną biel. Reszta różnic wyjdzie pewnie w przyszłości, ale wiem 1. Sharp jest dużo lepszy.
  9. To nie jest zależne od wersji. To jest totalny random. Jedne tel będą mieć AUO, inne Sharpa. Taką loterię sobie Xiaomi zrobiło
  10. Wygląda to jak Tryb Czytania, ale jeżeli to nie jest on, to pewnie jeden tel ma wyświetlacz od AUO, a drugi Sharp. Na necie można znaleźć info o żółtym ekranie i z tego co piszą to jest to AUO. No i... nie jest to "wada fabryczna", AUO tak po prostu mają... (Prawie jak Samsung i AMOLED ).
  11. Nie ma żadnych real fotek to skąd mamy wiedzieć? Poczytaj komentarze, zerknij na inne sprawdzone sklepy (ibg)...
  12. Wchodzisz tam, potem tapasz na "Przełączanie profili" a tam na samej górze masz suwaczek do wyłączenia. Normalnie działa ;<
  13. Panel sterowania->ikonka baterii tam masz wszystko ;-;
  14. Masz wgrany najnowszy MIUIPolska?
  15. V3 sa lepsze, jest to ulepszona wersja v2. Vatu nie ma bo to zakup ponizej 45$. Tapu tap z mi4 tap tap.
  16. Jeżeli nie zależy Ci na czasie to polecam sklep np. ibuygou.com. NA xiaomiforsale warto się też rozejrzeć (dostawa trwa 3dni). No i nie lepiej zainwestować w v3? Tutaj są za 22$ https://www.ibuygou.com/categories/one-more-design-earphones-1.html, po przewalutowaniu jest ~85zł.
  17. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  18. Każdy podejmuje własne ryzyko. Jedni (w tym ja) wolą mieć VAT z głowy i zamawiają w polsce/XFS, inni chcą przyoszczędzić kilka złociszy, trafi się VAT to trudno, nie pykło, ale zawsze jest szansa, że to ~23% taniej będzie .
  19. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  20. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  21. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  22. Wydaje mi się, że po prostu trafił na felerną sztukę. Od pół roku mam taki case i nic mu nie jest, a zaliczał nie raz glebe Tapu tap z mi4 tap tap.
  23. To jest nadal Android. Wolny RAM to zmarnowany RAM, więc się tym nie przejmuj i korzystaj z telefonu. Mi na mi4 niekiedy pokazuje 200mb wolnego ram, a telefon dalej chodzi jak powinien. Tapu tap z mi4 tap tap.
  24. Żadnego z tych bugów na mi4 nie uświadczyłem. Tapu tap z mi4 tap tap.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...