-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Promocja na sprzęt XIAOMI od Xon Technology - najniższe ceny w sieci!
Nezumi odpowiedział(a) na Buriza temat w Sprzedawcy - zweryfikowane oferty
Z nikogo nie próbuje zrobić idioty, wypraszam sobie takie stwierdzenia w stosunku do mojej osoby. Nie jestem tutaj stroną sprzedającą. Jasno w tabelce w FAQ jest zaznaczone, że wysyłka DHL zawiera opłaty VAT. Każą wybierać opcję EU Express której do wyboru nie ma, dopiero niżej w dodatkowych informacjach jest tekst, aby po zakupie skontaktować się z nimi i ustalić szczegóły. To, że paczka pójdzie do Angli, a potem do Polski nie zwalnia jej z VAT, co innego jeżeli cwany chińczyk ma kogoś w angli, który paczkę odbierze i przekaże dalej, nie ufam sprzedawcą na Ali, dlatego nie ufam także w ich zapewnienia o braku VAT. Lepiej zapobiegać niż leczyć -
Wyrzuca mnie wchodzą do konkretnych ustawień
Nezumi odpowiedział(a) na Veronique228 temat w Problemy techniczne
Masz u mnie w sygnaturce instrukcję instalacji MIUIPolska, to co ty masz to jest jakiś rom Multi (nie chcesz wiedzieć co za syf mógł Ci wgrać pośrednik/sprzedawca). Najlepiej zrobić tak: 1. Wipe (przywrócenie do fabrycznych lub aplikacja aktualizacje->(...)->Uruchom w Recovery->wipe & Reset-> Wipe all Data, tutaj warto najważniejsze rzeczy z telefonu zgrać sobie na PC lub chmurkę ) 2. Instalacja MIUIPolska (według instrukcji ze strony miuipolska.pl) 3. Ciesz się w pełni polskim systemem MIUI -
Wyrzuca mnie wchodzą do konkretnych ustawień
Nezumi odpowiedział(a) na Veronique228 temat w Problemy techniczne
Masz MIUIPolska najnowsze tak? Gdzie kupiłaś telefon? Robiłaś wipe po instalacji MIUIPolska na rom sprzedawcy? -
Flexible Glass ma 0.22mm (wbrew pozorom nie takie cieńkie) i jest odporna na pęknięcia, a przynajmniej na wszelkiego rodzaju pajęczynki itp. Tutaj robią się raczej... takie głębsze rysy, które są widoczne pod światło. Do tego ta hybrydka świetnie wzmacnia sam ekran . Jest to pierwszy flexible glass, który zrobił na mnie tak wielkie wrażenie, jeżeli chodzi o wykonanie i wytrzymałość
-
Nie chce się spierać, ale ja widzę różnicę między szkłem za 10zł z allegro/2$ z ali a między Flexem od 3MK i to sporą mimo tego, że flex ma 7H, a szkło 9H to flex wytrzymał już 3 upadki (w tym 2 dość nieprzyjemne), a szkło pękło po 1 ;-; no i na Flex jeszcze nie mam rys, a na tym szkle tanim miałem istną siekierezade , ale to tylko moje odczucia, może po prostu trafiłem na szmelc
-
Nie znikająca ikona "panel sterownia" w pasku powiadomień
Nezumi odpowiedział(a) na bialy622 temat w Problemy techniczne
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. -
Zapraszam do instrukcji na miuipolska.pl (masz wszystkie linki w sygnaturach modów i administracji).
-
No własnie chodzi o to, że z 3MK naklejanie jest jeszcze prostsze mają naklejki "Fit-in". Flexible glass to połączenie szkła z folią, jest giętkie, nie odkształca się, ale zapewnia wysoką ochronę na zarysowania i upadki no i nie ma żadnych upierdliwych bąbelków ;<<. Ale jeżeli nie chcesz się w to bawić to bierz MOCOLO.
-
To polecam zrobić full wipe i zainstalować MIUIPolska na czysto .
-
Tak z innej "beczki" to jest jeszcze 3 opcja . Napisać do 3MK (polska firma) umówić się na wyrobienie "Flexible Glass". Wysłać im telefon i po ~3-4dniach oni Ci go odeślą już z naklejonym szkłem (jeszcze słyszałem o wersji przesłania im dokładnych wymiarów i skanów samego telefonu, niby tak też można to załatwić, nie wiem, ja mojego redmi 2 im wysłałem ). Cena szkła co prawda nie jest mała bo 40zł, ale używam go na Mi4 jak i na Redmi 2 i jest najwyższych "lotów" .
-
Polecam zrobić wipe i aktualizację na czysto . Gdzie kupowałeś telefon?
-
Ew. Redmi 2 wersja 2Gb z 900hz (model 2014811), HSa ruszysz bez problemu (mi działał już na wersji 1Gb więc na 2 powinien śmigać), nie wiem jak majnkrafty, ale cała reszta powinna ładnie banglać no i naprawili w końcu problem z mikrofonem przynajmniej na wersji 811 . Nie obiecuję, że wystarczy na 3lata (postęp technologiczny jednak jest i za rok ten tel może być już totalnym przeżytkiem), ale od strony wsparcia nie masz się co bać. No i ładny wyświetlacz 4,7". Moja kuzynka sobie model 2Gb bardzo chwali (a przesiadała się z Samsunga Galaxy S3).
-
Jak masz MOCOLO to bierz je. Sprawdzone na innych modelach i ludzie chwalą
-
Promocja na sprzęt XIAOMI od Xon Technology - najniższe ceny w sieci!
Nezumi odpowiedział(a) na Buriza temat w Sprzedawcy - zweryfikowane oferty
Radze spojrzeć niżej na tabelkę: DHL->Custom Duty & VAT-> YES. Wysyłka do Polski jest tylko 2 przewoźnikami Singapore Post (Możliwość VAT) oraz DHL (pewny VAT według sprzedawcy), ale zamawiaj! Tylko nie bądź zaskoczony gdy dostaniesz ładną informację z DHL/UC o dopłacie 23% -
Nie jest oddzielny w tym sensie, że podstawą nadal jest Android, ale MIUI z tego co pisał Acid dość "głęboko" ingeruje w sam system (czy jakoś tag, od strony programistycznej jestem noga i to lewa <3). Moim zdaniem lepiej zostać na dobrym sprawdzonym 4.4 niż bawić się w jakieś upgrady do nowych numerków, które jak widać po 5.0 więcej napsują krwi niż pomogą
-
Szukałbym wtedy używanego LG G2/3 albo jakiejś Xperi z1/2.
-
Coś wielkości telefonu, cokolwiek, ja położyłem np. książkę (Quo Vadis w końcu się do czegoś przydało ).
-
Z tego co wiem to nie jest wilgoć jak ktoś pisał, a po prostu "klej" nie chwycił tak jak powinien, więc po dociśnięciu powinno się poprawić
-
Nie znikająca ikona "panel sterownia" w pasku powiadomień
Nezumi odpowiedział(a) na bialy622 temat w Problemy techniczne
Zaktualizuj do najnowszego MIUI, a potem Unstawienia->Powiadomienia->powiadomienia aplikacji->Panel Sterowania->pokaż na pasku odznacz lub Panel Sterowania->Zębatka->Pokaż na pasku powiadomień, powinno zniknąć. -
Pewnie na nowych modelach będzie, na starych, nie mam pojęcia. Taka Mi4 dalej jest na 4.4 (nie żebym ubolewał, raczej się ciesze). Jak to mówił kiedyś (chyba Acid) MIUI ma własną numerację i pogoń za nowymi androidami go nie dotyczy. Mają własne rozwiązania, własną nakładkę.
-
Coś podobnego kiedyś miałem na szkle MOCOLO przy moim Redmi 2 i jedyne co zrobiłem to docisnąłem szkiełko czymś i tak zostawiłem na noc, rano nie było śladu po tych "cieniach". Może warto spróbować?
-
Niestety, jedyne co znalazłem to Redmi Note 2 xD Zaznacz 2Gb ram i 800zł, a na stronach sklepów zobaczysz pustki
-
Ankieta dotycząca problemów z mikrofonem
Nezumi odpowiedział(a) na Rekuc temat w Problemy techniczne
Chyba coś zmienili, na tym romie (5.9.24) słychać dużo wyraźniej, głośniej, czyściej niż na poprzednich, od piątku wszystko działa jak powinno, a nawet lepiej . -
http://miuipolska.pl/forum/topic/6518-po%C5%82%C4%85czenie-usb-z-komputerem/ Obczaj, może jednak załapie?
-
Jeżeli działa ładowanie, to port USB też działa, czasami czegoś nie wyłączyłeś przez przypadek? Były już zgłoszenia ludzi z np. Redmi Note 2 gdzie tel się ładował, ale nie można było nic na niego wrzucić.
