-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Dlaczego nie działa opcja "jednej dłoni"
Nezumi odpowiedział(a) na andrzej55 pytanie w HyperOS - korzystanie
Na Mi4 działa normalnie, więc zobaczcie czy na pewno dobrze wykonujecie ruch i czy opcja jest włączona, potestujcie też inne motywy -
Gdzie kupowałeś? Zerknij na pudło, tam masz podane zakresy pasm... Z tego co wiem Mi4 jest w wersji z LTE fdd i td lub w wersji wcdma, nie ma wersji tylko td, przynajmniej nigdzie takiej nie znalazlem Tapu tap z mi4 tap tap.
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Pobierasz rom ze strony i zmieniasz mu nazwę na update.zip ;-; Wystarczy przeczytać instrukcję ;-;
-
Jak sprawdzisz czy nic w środku nie było ruszone? Dorwać np. foliarke to nie problem. XFS ma praktycznie wszystkie tel ładnie zapakowane, ofoliowane etc. a jak otworzysz to w środku znajdziesz ładowarkę EU, które Xiaomi nie daje .
-
Raczej nie, ale sprzedawcy z Ali już tak, było o tym dość głośno jeszcze niedawno.
-
Różnice między 16GB a 32GB prime. MMS dual sim. Pytania przed zakupem.
Nezumi odpowiedział(a) na homman temat w Dyskusja ogólna
Jezu ludzie przestańcie się tak ślepo patrzyć w te wyniki AnTuTu ;-; Ja na Mi4 raz mam 47k, a raz 55k, AnTuTu nie jest żadnym pewnym sposobem na sprawdzenie ani płynności, ani mocy urządzenia. Działa Ci? Nie zwiesza się? Wszystko śmiga? To na cholerę się czepiać jakichś tam pkt w Antutu ;-; -
Tak przez bliżej nieokreślony czas nie będzie MIUIPolska dla tego tel, jakieś problemy z andkiem 5.1, czyli będziesz zmuszony korzystać z systemu CN, a tego raczej nie polecam, nie ze względu na system, ale ze względu na to co pośrednicy instalują
-
Pobrane->(...)->Ustawienia->Bez Limitu
-
Jak się kupuje u niepewnych sprzedawców to tak jest ;< Spór możesz otworzyć, PayPal zazwyczaj po wyjaśnieniu sprawy z kupującym zwraca mu kase i sam się już dogaduje ze sprzedawcą, radzę też po prsotu napisać do sprzedawcy i poprosić o anulowanie zamówienia oraz zwrot środków na konto PP. Spór na PayPal moim zdaniem powinien być ostatecznością. Jeżeli sprzedawca coś na kręci to zawsze możesz otworzyć kolejny spór. albo po prostu napisać/zadzwonić do PayPal i dowiedzieć się co w tej sytuacji dalej robić.
-
Bo siedzisz na tym 1 jedynym romie który właśnie miał coś z apka "Aktualizacje", która informowała o aktualizacji, a tak na prawdę ściągała jakiś romik CN.
-
Redmi 2 także ma dualsim, ale nic nie trzeba zamieniać Ma i dual i SD . Ja ze zdjęć na redmi 2 raczej byłem zadowolony, z filmami Ci nie pomogę bo takowych nie nagrywam telefonem
-
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
To już zależy od twoich "zachcianek" ja aktualnie używam CM Browser, bo jakiś czas temu apka systemowa mi zaczęła się dziwnie zachowywać i tak już zostałem -
Ustawiłeś w aplikacji Pobrane, Limit-> Bez limitu? Jeżeli nie to: Pobrane->(...)->Ustawienia->Bez Limitu.
-
Zrób wipe, a następnie zainstaluj MIUIPolska i masz problem i z root i z pilotem rozwiazany Co do Messagera, Panel Sterowania->Uprawnienia->Pływające Okna, a nasępnie Ustawienia->Powiadomienia->Pływające okna, Panel sterowania->Uprawnienia->Autostart. Jeżeli te ustawienia nie pomogą to już kwestia samego messagera (po ostatniej aktualizacji apki i u mnie świruje na Mi4)
-
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Hm.. Robiłem wipe kilka razy i jeszcze mi żadna apka nie uciekła i zawsze zostawała aktualna wersja MIUIPolska, ale apki sobie zawsze zrzucałem z chmurki więc może dlatego nigdy problemów nie miałem -
To się czasem nie nazywa Tryb Debugowania USB? Kiedyś to było gdzieś w ustawieniach do zaznaczenia, teraz jakoś znaleźć tego nie mogę ;<
-
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Nie. Wipe robisz tylko przy pierwszej instalacji MIUIPolska, aby pozbyć się syfu wgranego przez pośrednika. -
No to przecież Ci odpowiedziałem, gdzieś tam masz jakikolwiek "bulwers"? Wersja MIUIPolska nie jest z niczego okrojona, masz pełne spolszczenie, cotygodniowe aktualizacje i w razie problemów pomoc tutaj na forum, pomocy z problemami romu xiaomi.eu /multilang nie mogę zagwarantować bo u nas ich może nie być.
-
Najważniejsze to chyba praktycznie całkowicie spolszczone MIUI, cotygodniowe aktualizacje i pomoc forum... Okrojona z niczego nie jest ;-;
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Problem z udostępnianiem internetu poprzez USB - działa tylko chwilę
Nezumi odpowiedział(a) na gappz temat w Problemy techniczne
Odłącz kabelek ethernet od PC, a następnie podłącz telefon i daj udostępnianie poprzez tethering. U mnie w domu zawsze to działa. -
Problem z udostępnianiem internetu poprzez USB - działa tylko chwilę
Nezumi odpowiedział(a) na gappz temat w Problemy techniczne
Masz podłączone pod PC/lapka jakiekolwiek inne "źródło" neta? LAN/wifi? -
Aktualnie dość ciężko dorwać Mi4 3Gb/64Gb WCDMA np. która po prostu "zniknęła", tak samo werjsa 64Gb LTE, w sklepach już są tylko zazwyczaj 2/16Gb LTE.
