-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Wina kabla. Po prostu telefonowi dany kabel nie odpowiada, ot, cała zagadka.
-
Android 6.0 na MIUI 6.1.28 - czy warto zmieniać na piankę?
Nezumi odpowiedział(a) na Niksior temat w Dyskusja ogólna
Masa poprawek jest niewidoczna dla Ciebie, ale widoczna dla aplikacji, których się używa . Jak pisałem, polecam czytać changelog'i na en.miui.com. -
Może jeden się łączy pod 2.4, a drugi pod 5Ghz?
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
https://miuipolska.pl/instalacja-miui-mi-note-promi4i/
-
Człowieku... siedzisz na wrześniowej aktualizacji... Od tego czasu doszła TONA poprawek, optymalizacji i bóg jeden wie co jeszcze... wypadałoby raz na jakiś czas zaktualizować telefon .
-
Rzuciłeś się na MTK i narzekasz na jego temp. przy obciążeniu... hm hm hm... chyba kawału nie załapałem . Temperatura ~40*C jest raczej normalną temperaturą... Moja Mi4 na 801 ma tyle, a leży sobie... Tyle, że moja Mi4 rąk nie parzy... Co więcej, nawet ciepła w dotyku nie jest, także ja bym zaczął od zabawy softem... Może by tak napisać jaki masz soft, od kogo, jaka aktu... No i jak Ci ten "chiński badziew" nie odpowiada, to kup sobie szrutsunga ;-;
-
Znane są problemy z właśnie taśmą od LCD, która z powodu swojego położenia potrafi się... naciągać i dawać właśnie takie "kwiatki"... Jeżeli telefon jest na gwarancji, to go reklamuj.
-
Być może wina nie jest w sofcie... a w hardzie... zobacz czy Ci bateria nie napuchła, być może walnęła taśma od LCD...
-
Co ma to do rzeczy? Skarbówka też żyje za nasze podatki, a jakoś przychylni do "petenta" nie są, rząd też żyje za nasze podatki i tylko się zastanawia jak ściągnąć więcej, ZuS, PUP, oni też się utrzymują z podatków, a załatwić tam cokolwiek graniczy z cudem. Żyjemy w kraju, w jakim żyjemy, tutaj trzeba twardo stąpać po ziemi i być przygotowanym na ew. twarde lądowanie . Sprzedawca może bez problemu Ci odpowiedzieć, że uszkodzenie jest z Twojej winy i żadna z instytucji tego nie podważy, bo nie ma jak, dlatego tak ważne jest zwracanie uwagi na serwis danego sprzedawcy i jego prawdomówność/szczerość, a wiem jedno, ten sprzedawca... królik24, SatNet, TV-SAT, Xiaomi.com.pl czy jakkolwiek się tam zwie, nie jest ani godny zaufania, ani solidny, a coś takiego jak " bycie profesjonalnym" u niego w słowniku nie istnieje. Sprzedać, zarobić i zapomnieć, że taki klient w ogóle istniał...
-
Wejdź na miuipolska.pl i sprawdź polecane sklepy, bo nie masz widzę pojęcia jakie sklepy polecamy . Xon'a tam nie znajdziesz . No i już widzę jak koleś mając 120 "sklepów" o przeróżnych nazwach grzecznie płaci . Ten koleś to zwykły krętacz, a taki znajdzie sobie odpowiednie "drzwi ewakuacyjne" . Oh już widzę, jak Ci pomaga np. UOKiK... Dadzą Ci papierek, ty go zaniesiesz do sprzedawcy, a on Cię pogłaszcze po główce i podetrze tym... ekhm... Niekiedy mam wrażenie, że niektórzy żyją w świecie "idealnym", gdzie wszystko im się należy, gdzie kochane Państwo ich broni, chroni, że sprzedawcy są bezradni i biją pokłony przed każdym z klientów... Piękny świat to musi być... szkoda, że nierealny... Powiedzą Ci, że uszkodzenie z Twojej winy i tyle Ci pomogą te "instytucje" .
-
Zostaw podpięty tel pod Wifi na kilka godzin, załapie i wrzuci.
-
Nie wiem dlaczego, ale patrzycie tylko na to, czy zamówicie i czy dostaniecie to co zamówiliście, ale na to, czy serwis jest pewny i sklep uzna gwarancję kiedy tego trzeba już nie... Sklepy polecane tutaj są nie tylko dlatego, że mają sprzęt OK, ale też dlatego, że ich serwis jest sprawdzony, działa i klient może liczyć na to, że sklep za miesiąc nie zniknie. No i... "ja sam moge wgrać", ale są osoby, która na tym się nie znają, co więcej, kupują i chcą używać bez zbędnych instalacji...
-
Zostaje Ci MiNote Pro, bo na zwykłego też się wymieniać nie opłaca, możesz też czekać do premiery MiNote 2 o ile będzie .
-
Przyjrzyj się Mi4s . Nie opłaca się przesiadać z Mi na Redmi...
-
Mi4C - zakłócenia podczas rozmowy - świerzak ;)
Nezumi odpowiedział(a) na Fru temat w Problemy techniczne
https://miuipolska.pl/instalacja-miui-mi-note-promi4i/ Polecam się zapoznać.- 1 odpowiedź
-
Pisz do MiCenter.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Tia. Pewnie aparat, nic nowego .
-
Bateria leci niemiłosiernie w nowym telefonie
Nezumi odpowiedział(a) na Karoleq121 temat w Problemy techniczne
jak przeszło i walnęło sukcesem no to... walnęło sukcesem i jest OK. -
Bateria leci niemiłosiernie w nowym telefonie
Nezumi odpowiedział(a) na Karoleq121 temat w Problemy techniczne
Rób wszystko według instrukcji, nic nie skopiesz, zacznij od instalacji TWRP. -
Bateria leci niemiłosiernie w nowym telefonie
Nezumi odpowiedział(a) na Karoleq121 temat w Problemy techniczne
Już nie trzeba się bawić w dogrywanie TWRP, MIUIPolska zamienia już MiRecovery na TWRP . Co do chłodzenia Samsunga... no przecież prawdę mówią.. chłodzenie cieczą= dziennikarska papka (jak czytasz recenzje to chłoniesz ). Wszystkie "większe" serwisy ma Samsung podkupione, PCLab, AntyWeb, Bench, wszystkie związane z Onetem i WP stronki tech.... Tyle płacić muszą, aby ich produkt coś znaczył . -
Bateria leci niemiłosiernie w nowym telefonie
Nezumi odpowiedział(a) na Karoleq121 temat w Problemy techniczne
Pobierz jeszcze raz. W czasie tej "rozmowy" maiłbyś to pobrane już kilkukrotnie i pewnie zainstalowane . Nie rozumiem o co tyle "niepokoju". To zwykła aktualizacja, wrzucasz i instalujesz, jeżeli nie idzie przez apke na pulpicie, to robisz to przez recovery, jeżeli tam wywala "invalid" to TWRP i do przodu... -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Bateria leci niemiłosiernie w nowym telefonie
Nezumi odpowiedział(a) na Karoleq121 temat w Problemy techniczne
po prostu się źle pobrało... niech pobierze jeszcze raz ;-;. Podałem Ci wyżej co ma z tym zrobić...
