Jump to content

Maly_Szu

Użytkownicy
 • Content Count

  107
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Maly_Szu

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Porównywał ktoś 3S do 2S? Chodzą słuchy, że jakość dźwięku jest gorsza, inni mówią, że taka sama jak w 2S. Mikrofon mi niepotrzebny.
 2. Witam. Właśnie przestał mi działać internet na danych komórkowych (Xiaomi Redmi 3). Jeszcze godzinę temu działało normalnie, później wyłączyłem dane komórkowe, włączyłem i od jakiejś pół godziny nie działa. Po włączeniu danych komórkowych nic się nie dzieje. Nie pojawia się nawet ikonka u góry symbolizująca przesył danych. Wi-Fi działa normalnie. Restartowałem telefon 4 razy - bez rezultatu. Ostatni backup robiłem z miesiąc temu :/ Dodam, że od jakiegoś czasu bardzo rzadko, ale jednak zdarzało się (raz na kilka miesięcy), że internet po włączeniu danych komórkowych "nie zaskakiw
 3. Witajcie. Lepiej robić kopie przez TWRP czy może za pomocą Titanium Backup?
 4. Panowie a jak zrobić w MIUI 7, żeby na ekranie przełączników mieć pasek wyszukiwania i godzinę tak jak na obrazku w pierwszym poście? Bo u mnie na 7.1.3.0 jest w tym miejscu odtwarzacz muzyki :/ Widziałem gdzieś opis jak go zamienić na pogodę (trzeba mieć roota), ale jak zamienić na godzinę i wyszukiwarkę to nie widziałem. To jakiś mod? Czy może nowsza wersja niż 7.1.3.0?
 5. Kolego a to jest wersja pod MiFlash czy pod TWRP? Bo MiFlash nie chce mi jej zainstalować ani w trybie fastboot ani download. Wyświetla, że brakuje mu jakichś plików. A TWRP jeszcze nie mam bo planowałem zainstalować po ROMie. Mam na dysku instalkę 7.1.3.0 na zablokowany BL i tam są te pliki, które MiFlash potrzebuje, ale boję się że mi znowu BL zablokuje.
 6. Nie mogę teraz znaleźć, ale widziałem gdzieś tutaj temat, w którym ktoś pytał o downgrade z 8 na 7 i była mowa i partycjach i MiFlashu. Najpierw muszę odblokować BL, żeby wgrać TWRP?
 7. Mam taki zwyczaj, że każdą nową wersję Windowsa, Linuksa czy innego systemu testuję najpierw na maszynie wirtualnej i to samo chciałem zrobić z MIUI. Dzięki temu uniknąłbym przykrego rozczarowania po aktualizacji. Wiadomo, że w emulatorze czy maszynie wirtualnej nie sprawdzisz wszystkiego, ale zawsze coś tam sprawdzisz najważniejszego dla siebie.
 8. Nie piszę, ale gdybym pisał to bym ich używał, tak? Czy miałbym 20 telefonów?
 9. Pobieram, dzięki. Wgrywa się go przez TWRP? Czy muszę coś najpierw zrobić MiFlashem? Czytałem, że między MIUI 7 a 8 różnią się partycję i trzeba MiFlashem je zmieniać. Ale nie wiem jak. Jak go potem zrootować?
 10. Sorry, ale dlaczego głupie? Gdyby emulatory były głupie to nikt by ich nie robił. A może piszę aplikacje na Androida i chcę potestować jak działają na różnych wersjach? To co mam kupić 20 telefonów czy zmieniać ROM co parę minut?
 11. Super kolego. Wydaje mi się, że gdzieś tu był w temacie ogólnym o Redmi 3 ale on ma 133 strony a forumowa wyszukiwarka nie znajduje mi tego. Również na en.miui.com nie znalazłem ani na xiaomi.eu.
 12. Jeżeli nie masz żadnego firewalla to może Twoj MIUI intensywnie korzysta z internetu, Zauważyłem, że 8 w stosunku do 7 jest bardziej nastawiona na usługi w chmurze. Włącz sobie pokazywanie prędkości połączenia na pasku statusu i będziesz widział czy coś jest wysyłane albo pobierane, zainstaluj np. NoRoot Firewall i poblokuj czego nie potrzebujesz. Wrzuć screena ze statystyk użycia baterii to porównamy z naszymi.
 13. Coś masz nie tak. U mnie 5,5 h SOT i jeszcze 30% baterii. Od soboty kiedy zainstalowałem MIUI 8 to jeszcze nie ładowałem. Natomiast ja wracam do 7.1.3.0 i szukam linka do ROMu 7.1.3.0 na odblokowany bootloader. W tym temacie:
 14. Witam. 1. Poszukuję ROMu MIUI Polska 7.1.3.0 (lub xiaomi.eu bo nie pamiętam jak się dokładnie nazywał) na odblokowany bootloader. To jest ta wersja, która jako pierwsza ukazała się z oficjalnym polskim językiem na Redmi 3, na zablokowany jak i zablokowany BL. Wcześniej korzystałem z wersji na zablokowanym, teraz mam najnowszą global developer, chcę odblokować BL i wgrać z powrotem 7.1.3.0 na odblokowany. Dysponuje ktoś jakimś linkiem? 2. Jeżeli już będę miał instalkę tego ROMu, to wgrywam przez TWRP zgodnie z instrukcją z Kompendium wiedzy? 3. W jaki sposób zrootować ten ROM?
×
×
 • Create New...