-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Jeżeli masz gwarancję w XFS to bierz. Prosta naprawa w 2tygodnie powinni Ci machnąć, a jeszcze zwracają koszty wysyłki .
-
Stabilna wersja miui v6 oraz miui v7( wg użytkowników)
Nezumi odpowiedział(a) na Dziara25 temat w Dyskusja ogólna
https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=37520 Proszę bardzo. -
Jeżeli masz nadal na gwarancji, gdzieś w Polsce, to może się opłaca, do Chin się wysyłać nie opłaca, bo wymiana USB z tego co pamiętam ~100zł... Tutaj masz MiCenter: https://miuipolska.pl/serwis-miui-polska/
-
Zgłoś do MiCenter, wymiana USB kosztowna nie jest...
-
Wydaje mi się, że lepiej od 4.4 i tak nie będzie... na 6.0 doszła masa opcji w samym Androidzie, co więcej widzi się coraz więcej problemów z apkami Google, które się gdzieś chowają i pożerają baterię... Cóż... i tak jest lepiej niż przy 5.0 w dniu premiery .
-
Pewnie coś się z apek googla zapętliło. Możesz spróbować wipe cache, może ruszy... Oj nie przesadzaj, na 6.3.3. bateria u mnie jest prawie idealna! Wczoraj przez cały dzień 15% zeszło, przez noc 1-2%, dziś znowu ~15%, a wczęsniej schodziło po 30% na dzień, także u mnie jest progres .
-
Na moje wygląda OK. System+Google zżera baterię.
-
Wystarczy zapytać ich BOK, co więcej, dodają do telefonów karteczki z instrukcją jak zainstalować MIUIPolska. Nie ocenia się jakości sklepu tylko po tym, że towar doszedł, sklep się ocenia dopiero po serwisie (ptfu) i zapisach i drobnych druczkach w regulaminach .
-
Tak, akurat TEN zapis jest minusem dla sprzedawcy, bo nakłania ludzi do instalacji MIUIPolska, ale na modelach z zablokowanym bootloaderem tego nie zrobisz, musisz go odblokować, czyli sklep nakłania do łamania własnego regulaminu, a później wypnie się na klienta, bo może...
-
Mi4 obsługuje jedynie B1 i B3, czyli 1800 i 2100, nie ma pasma 2600(B38), ani 800 (B20). Mimo tego, że snap 801 niby LTE cat.6 obsługuje to Mi4 chyba działa na cat.4.
-
@juventus82 Nie skreślałbym Technosa za 1 wpadkę, nie mamy żadnych dowodów ani od 1, ani od 2 strony sporu, załatwiają to między sobą i prawidłowo, więc powstrzymajmy się od osądów do czasu rozwiązania sprawy. Co do XFS, cóż... to jest specyficzny sklep, niektóre maile do nich po prostu nie dochodzą, a oni nic z tym nie robią, od 3mies. dostaję informację "wkrótce wszystko naprawimy", co nie zmienia faktu, że towar mają oryginalny, przez FB można się z nimi bez problemu dogadać, ceny mają przystępne, a serwis sprawdzony i nie, nikt nikogo nie zaatakuje, bo masz inne zdanie o sklepie, ale warto jest swoje zdanie uargumentować jakoś sensownie . PS: Koniec politykowania, chcecie sobie na temat polityki pogadać to na dole forum macie dział "Świat i polityka". @kamiljuras1900 Byłbym wdzięczny za usunięcie tego gifa z sygnatury , taka moja prośba, oczywiście masz pełne prawo coś takiego mieć, ale po prostu staramy się na forum nie prowokować innych. Taka moja prośba, mam nadzieję, że ją wysłuchasz .
-
Ekran zawiesza się po ustawianiu zdjęcia kontaku
Nezumi odpowiedział(a) na kocinskip temat w Problemy techniczne
Instalując najnowsze MIUIPolska... -
To jest wersja na androidzie Lolipop i... będzie kiedy będzie. Zjedź sobie na stronie z downloadem niżej i będzie do pobrania aktualizacja na 4.4.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Łączenie się z siecią T-Mobile zamiast Play
Nezumi odpowiedział(a) na Blankie temat w Problemy techniczne
Nie, po prostu T-mobile ma u Ciebie lepszy zasięg od Play'a na RN2. Z tym nic nie zrobisz, jedyny sposób to wybrać sobie np. Play 4G, a potem odrazu przełączyć na automatyczne wybieranie i liczyć na to, że telefon łaskawie będzie chciał na gorszy zasięg Play'a wchodzić... -
tak, jak wejdziesz w punkty dostępowe, to tam również możesz przywrócić domyślne. Musisz dzwonić do Orange. Bo jeżeli internet był, a potem zniknął to wina jest po stronie Orange.
-
Po prostu ustaw takie APN, jak były wcześniej, ew wyjmij i wrzuć SIM, powinno zrestartować ustawienia SIMki.
-
Orange ma automatyczne APN, więc nic ustawiać nie musisz... wróć do APN, które były na starcie. Orange od tygodnia ma problemy z internetem i zasięgiem w różnych częściach Polski, wystarczy wejść na ich FP lub na downdetector.
-
Nie. Wpisujesz APNy, które podałem, następnie robisz restart i MUSI działać, jeżeli nie działa to... dzwoń do Plus'a niech Ci zrestartują konto, u nich to normalka... mrosi: Współpraca z kolegą to czysta przyjemność.
-
Przekombinowałeś, wystarczy wpisać tylko to: Nazwa: Plus APN: plus Typ uwierzytelniania: PAP Typ APN: default lub internet Nic więcej. Wpisujesz, restartujesz i działa.
-
Musisz ustawić APNy od plus'a, a następnie zrestartować telefon, jeżeli dalej po tym nie ma LTE to, albo coś źle robisz, albo coś jest w Plus nie tak (co by mnie ani troszkę nie dziwiło...).
-
Redmi 2 2GB 2014813 ze spemall - niestabilny
Nezumi odpowiedział(a) na djans temat w Problemy techniczne
Wyślij na gwarancję, jeżeli po flash_all dalej ma cyrki, to coś jest nie tak. -
Jeżeli nie reaguje.... Może się rozładował już całkowicie? Może padła bateria... ślij na serwis/gwarancję.
