Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Nie, wszystko jest idealnie spasowane, a same słuchawki mają metalowe, jak to napisał @mrosi " ze szczotkowanego aluminium" wstawki, sam mikrofon/pilot również jest aluminiowy z plastikowymi, dobrze spasowanymi przyciskami. Więc jeżeli Twoje Piston v3 są CAŁE z plastiku, a jakość dźwięku jest słaba to zwracaj i żądaj zwrotu kasy.
  2. Być może, ale sprawdzić nie zaszkodzi, w 6.3.10 na Redmi 2 pisze się o właśnie problemach z MD5, wiec może na Mi4 przy 5.12.17 też jest to problemem? Kto to tam wie . Zepsuć nie zepsuje, co najwyżej straci dodatkowe 5min życia xD
  3. Debugowanie USB miałeś rozumiem włączone? Hm... Może kwestia leży w TWRP w nowych ROMach... Może spróbować zainstalować 6.2.4 https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=49181, a potem dopiero 6.3.10... Bo kwestia może być w TWRP, które jest w nowych ROMach...
  4. Może być w /Download, nie powinno to robić różnicy. Próbujesz wgrać rom 5.12.17, czy już 6.3.10?
  5. @suszek zmień nazwę na "update" i zainstaluj z poziomu recovery.
  6. Jaki plik, skąd ściągasz? Bo najnowsze są na androidzie 6.0, a tam trzeba instalować inaczej... Po 2 błąd wskazuje na źle pobrany plik.
  7. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  8. GPS na Mi4 zawsze działał praktycznie idealnie. Restarty są spotykane tylko na androidzie 6.0 i też są one raczej bardzo rzadkie (raz na tydzień?).
  9. To jest jakiś błąd w TWRP, z tego co ktoś pisał, trzeba po prostu wgrać inne TWRP (gdzieś na xiaomi.eu jest paczka).
  10. Masz jak byk, Messenger prawie 40%, odinstaluj i... zyskasz 40% baterii . Problem leży nie w Mi4c, a apkach FB, to do nich powinieneś pisać .
  11. Coś jest po stronie Plusa, albo im siadła antena 3G, albo się coś w koncie abonenta zwiesiło, bóg ich jeden wie. Ja wiem tyle, że tyle ile na forum jest problemów z Plus'em, to nie ma z żadną inną siecią...
  12. Działa T-mobile, a nie działa Plus, więc obstawiam problem po stronie operatora.
  13. Obstawiam, że to kwestia softu, nowy telefon, soft jeszcze na nim "raczkuje". Na Mi4 jak pisze @fredek przy Mi3, dotyk działa jeszcze zanim dotkniesz ekranu, niekiedy jak rano mam problem ze wstaniem z wyra (ah ta grawitacja w łóżku jakoś cudownie działa! ) to się często bawię dotykiem przerzucając sobie pulpity i bardzo często nawet nie muszę dotknąć ekranu, a już reaguje .
  14. Nezumi

    Redmi Note 2 LTE

    Bez sensu grzebałeś w APN. Orange nie potrzebuje ręcznych ustawień, tylko Plus ma takie problemy. Jeżeli nie działa Ci LTE to dzwoń na BOK, bo to u nich jest problem. No i przywróć ustawienia APN do domyślnych.
  15. Na gwarancji tego nie zrobią bo... gwarancja minęła. Możesz jedynie wysłać do serwisu i sam zapłacić za wymianę wyświetlacza, ale... czy to się opłaca? Nie lepiej z tym przesiedzieć, dozbierać kasy i ew. kupić Mi5, czy jakikolwiek inny nowy tel, jak ten się już posypie całkowicie?
  16. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  17. Musiałbyś grzebać w pliczkach. Ja nie pamiętam gdzie dokładnie te zmiany są, ale gdzieś na forum było to podane .
  18. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  19. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  20. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  21. CPU-Z jest programem pokazującym jaki procesor siedzi w tel oraz jak działa...
  22. Nezumi

    sklep morele.net

    Tutaj brałbym poprawkę jeszcze na producenta grafiki, nie wiem jaką miałeś, ale ja reklamowałem kiedyś płytę główną Asus'a... półtora miesiąca, a jedyne co było do zrobienia to wgrać UEFI na nowo, bo stare się zwaliło... W Morele raz zwracałem płytę główną, a raz dawałem do reklamacji słuchawki, słuchawki wróciły po 2 tygodniach, a kasa za płytę została zwrócona w 3dni. Także ja jedyne co mam do Morele to ich ceny . Ostatnio strasznie drodzy się stali, a niby "tylko" 2% marży mają .
  23. Stron z dopiskiem "Reklama" nie otworzysz, bo MIUI ma wbudowany adblock. Co do skąpca/ceneo... u mnie działają, ale nie reklamowe, a zwykłe, jak wchodzę ręcznie, nie z googla.
  24. @Robert android 6.0 jest dopiero od wersji z roku 2016 czyli 6.x.x, wersja MIUI nie ma tu znaczenia... 5.7.31 jest ostatnia aktualizacja na v6, 5.8.x były już na v7, co nie zmienia faktu, że to dalej KK. Pobierasz Cancro, instalujesz i działa....
  25. Chcesz szybko? To ślij do MiCenter. Nie wiem na ile "spece" ogarną Xiaomi, np. u mnie w mieście jak przyniosłem Mi4 to rozłożył ręce i było tylko "panie, tego to ja panu nie rusze". Oryginalnych części i tak nigdzie nie dostaniesz, chyba że po rozbiórce innego telefonu, ale przynajmniej ludzie z MiCenter wiedzą co kupować, co montować i jak to robić, aby było jak najbliżej oryginału .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...