Tal

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Tal

 • Rank
  Użytkownik
 1. Orientuje się ktoś czy Mi4 obsługuje nowy standard LTE wprowadzony w Play? http://myapple.pl/posts/10895-play-uruchamia-usluge-lte-ultra Jak wiadomo ich lista wspieranych urządzeń zapewne nie obejmuje wszystkich.
 2. Poczekam na Androida 6, może problem się rozwiąże, dziękuję za próbę pomocy.
 3. W trybach oszczędzania baterii mam - WYŁĄCZONE (nie ograniczaj aplikacji w tle), dodałem również messengerowi osobne ustawienie by transmisja danych w tle była zawsze dostępna ale niewiele to pomogło, nie ma tu już za bardzo innych opcji do przestawiania. Zauważyłem też jedną rzecz, nie wiem czy tak ma być, FB i messenger są dodane do autostartu jednak po restarcie telefonu nie ma ich w tym menu aplikacji gdzie zakłada się kłódki/wyłącza aplikację. Tak ma być? Messenger pojawia się tam dopiero wtedy gdy otworzę sam aplikację.
 4. Może ktoś inny będzie miał jeszcze jakiś pomysł, ale dzieki za próbę pomocy.
 5. Mi4 3gb ram, kłodki mam od dawna pozakładane
 6. Witam, mam problem z wiadomościami otrzymywanymi przez Facebook Messenger. Gdy telefon jest zablokowany to wiadomości dochodzą czasem po paru minutach, gdy obudzę telefon bocznym przyciskiem to wtedy pojawia się natychmiastowo. Mam Mi4, najnowsza dostępna aktualizacja, ustawiłem zarówno Facebooka jak i Messengera by nigdy nie były usypiane i zawsze miały dostep do sieci nawet gdy telefon jest zablokowany, próbowałem również całkowicie ustawić tryb działania aplikacji by nigdy sie nie usypiały ale nie dało to żadnego rezultatu. Jest jakaś możliwość by wiadomości były zawsze "wypychane" gdy tylko nadawca ją napisze?