-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
[HM2014811] No signal/Emergency only (Plus, dual-sim)
Nezumi odpowiedział(a) na l temat w Problemy techniczne
Hm... Dlaczego z Plusem zawsze muszą być problemy... Dla mnie jeżeli T-mobile i Play działa, a karty łączone z Plus'em nie działają, to coś jest nie tak z kartą Plus'a... -
Zawsze jest CM . Na XDA na 100% znajdziesz poradnik co krok po kroku zrobić .
-
Jeżeli masz aktywną chmurę Xiaomi, to po wipe, wszystko powinno wrócić, aplikacje, sms, rejestr itp.(o ile masz te opcje włączone), problem w tym, że takie przywracanie nie jest polecane... może nie rozwiązać problemu, a może spowodować nowe. Tak patrząc na opinię ludzi, odnośnie Instagrama, nie wiem czy wipe cokolwiek da. Instagram nie chce niekiedy współpracować z MIUI, nie wiem dlaczego. W temacie o aktualizacji najnowszej, ktoś pisał o tym samym problemie. Może warto napisać do twórców aplikacji?
-
[HM2014811] No signal/Emergency only (Plus, dual-sim)
Nezumi odpowiedział(a) na l temat w Problemy techniczne
Dziwne to... W innych telefonach SIM Plus'a działa normalnie tak? Wygląda to tak, jakby coś w tej karcie SIM telefonowi nie odpowiadało... Masz może jakąś inną SIM do testu, czy przy 2 innych sieciach/kartach SIM też tak robi? -
[HM2014811] No signal/Emergency only (Plus, dual-sim)
Nezumi odpowiedział(a) na l temat w Problemy techniczne
Do czego są dane karty? Wiem, że w Redmi 2 tylko 1 karta pracuje w 3/4G, druga pracuje w 2G, więc wszystko powinno śmigać. Zobacz, czy w ustawieniach karta SIM2 jest włączona... z tego co pamiętam była tam taka opcja -
[HM2014811] No signal/Emergency only (Plus, dual-sim)
Nezumi odpowiedział(a) na l temat w Problemy techniczne
PIN do karty Plus'a wpisałeś? -
Temat wyczyszczony. Pan @skay77 proszony jest o poprawienie swoich postów, aby te były czytelne i zrozumiałe, wstawianie 3000 "spacji" oraz losowych słów strasznie utrudnia czytanie Twoich postów, a jednak nikt nie chce być źle zrozumiany, z powodu zbyt chaotycznych postów czyż nie? Mieszkaj sobie gdzie chcesz, zarabiaj ile chcesz, myśl co chcesz, ale nie prowokuj innych do bezsensownych dyskusji (to się tyczy również reszty zgromadzenia, których posty trzeba było wywalić). Masz 24h na poprawę postów tak, aby były czytelne i zrozumiałe oraz chociaż w minimalnym stopniu zgodne z zasadami pisowni j. polskiego.
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Dzwonienie/SMS/Zdjęcia OK, ale wiem też, że te wszystkie apki typu Insta/FB/Mess po prostu pożerają RAM w każdej ilości, jakiej tylko się da. @zawiert Nah... niby jeden sprzedawca w Polsce ma 811 2Gb, ale jest na czarnej liście sprzedawców więc nie wiem, czy warto na niego patrzeć... Chociaż.. zobacz sobie xiaomi.com.pl, sklep widzę, że się troszku zbiera, starają się jako tako poprawić i już jedynymi problemami u nich są Mi4c, także Redmi 2 może warto u nich brać. Ah bo pominąłem całkowicie kwestię aktualizacji... W mojej (oraz reszty administracji) sygnaturze masz odnośniki do poradników i FAQ odnośnie instalacji aktualizacji, pod Redmi 2 jest "Instalacja 2014" .
-
Niestety model 813 nie posiada jak już sam zauważyłeś pasma 900Hz, więc w niektórych miejscach w Polsce może być problem ze złapaniem zasięgu 3G. Po prostu w Polsce... jest jak jest, na Pomorzu nie ma żadnego problemu z pasmem 900Hz. Proponuję nie iść już w wersję Redmi 2 1Gb RAM, MIUI lubi RAM i te 2Gb to takie minimum aktualnie .
-
Czy będzie aktualizacja Xiaomi Redmi Note 2 Prime do androida 6.0 ?
Nezumi odpowiedział(a) na Adrianrider temat w Dyskusja ogólna
Dlatego właśnie nie ma co się śpieszyć do nowych numerków androida mając MIUI... Jedyne z czym się zgodzić mogę to z samymi zabezpieczeniami, ale i tutaj MIUI nie raz i nie dwa było przed Google . -
Czy będzie aktualizacja Xiaomi Redmi Note 2 Prime do androida 6.0 ?
Nezumi odpowiedział(a) na Adrianrider temat w Dyskusja ogólna
To wejdź sobie w MIUI, w uprawnienia i zobacz co tak na prawdę się dzieje w MIUI gdy dana apka chce dostępu. To co Android wprowadził w 6.0 już od daaaawna jest w MIUI ;-; aby np. FB mógł korzystać z Twoich kontaktów, musisz wyrazić na to zgodę mimo tego, że przy instalacji klikasz "Akceptuj" to MIUI blokuje daną opcję tak długo, aż ty ręcznie w Uprawnieniach takowej zgody nie dasz. Także znajomość Androida to 1, a MIUI co innego . -
To chyba coś w instagramem na MIUI. W dziale aktualizacji, ktoś się też skarżył, że po wejściu w insta działają tylko przyciski "home" nic więcej. Kopię MIUI zrobisz w Ustawienia->Urządzenie->Kopia i przywracanie, do tego możesz zrobić backup w TWRP (recovery).
-
MI4 - pionowe kreski przy aktualizacji 6.0
Nezumi odpowiedział(a) na King Vortigen temat w Problemy techniczne
Jako, że z tego co piszesz, telefon reaguje na dotyk, to obstawiam, że walnął wyświetlacz... To kwestia hardu niestety, a nie softu, przynajmniej tak to wygląda na moje oko "lajkonika" . @ddr jak wpadnie to może określi to dokładniej i sprostuje moją wypowiedź . -
MI4 - pionowe kreski przy aktualizacji 6.0
Nezumi odpowiedział(a) na King Vortigen temat w Problemy techniczne
Takie paski masz też jak wejdziesz w Recovery i fastboot? -
MIUI z 11 Marca problem z downgrade do poprzedniej wersji.
Nezumi odpowiedział(a) na maJsterR temat w Problemy techniczne
Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza. -
Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza. Polecam się na przyszłość. <-Link
-
@Echinos @kulig007 Obstawiam zwykłe "niedopatrzenie" od strony sprzedającego. Sporo ludzi łapie się na używaniu słowa "Cło" jako opłat poniesionych przy sprowadzeniu, zapominając o tym, że na telefony go nie ma, sam jak wyżej widać, się złapałem na użyciu słowa "Cło" zamiast "VAT", a o tym 2 myślałem . Nie szukajmy wszędzie oszustów i "Januszy biznesu", nie ma co ich oceniać, nikt w końcu z nas ich nie zna. Ja pragnę jedynie zwrócić uwagę na to, że nie ma sensu kupować u kogoś, kogo nikt nie zna "bo ma najtaniej", lepiej kupić ciut drożej, ale pewnie .
- 9 odpowiedzi
-
VAT już tak.
- 9 odpowiedzi
-
Tym, że jakbyś przeczytał do końca, to byś wyczytał, że firma niby oferuje opłacenie cła oraz "serwis" w Polsce... Co prawda w serwis bym nie wierzył, ale opłacenie cła, jest już samo w sobie kuszące, co nie zmienia faktu, że istnieją może i ciut droższe, ale sporo lepsze sklepy, aby zamawiać w Polsce. Nie każdy chce się użerać z UC .
- 9 odpowiedzi
-
Warto ryzykować? Sprzęt Xiaomi jest i tak tani (boże... to się już staje jak mantra...), a szukasz po jakichś lewych "firmach"? Masz na forum podanych sprzedawców, sprawdzonych przez dziesiątki, jak nie setki osób, w dobrych cenach, z pewnym serwisem. Już tutaj były osoby, które na allegro kupiły "najtaniej", a potem sprzedawca nagle zniknął z kasą...
- 9 odpowiedzi
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. Życzę udanej podróży .
-
Próbowałeś po prostu zrestartować telefon? No i czy wcześniej poza granicami kraju, w którym masz wykupioną usługę wszystko działało OK. Zobacz czy masz włączony roaming (ogólny, nie krajowy).
-
XFS ma za 198euro z VAT i roczną gwarancją oraz wysyłką z Czech wersję 2Gb i za 220 euro wersję 3Gb. Nie mam pojęcia dlaczego są u Goldway'a 2 różne ceny dla tego samego telefonu, może ten tańszy to jakiś refub? Bóg ich wie.
-
Proponuję Mi4 2Gb. Jeżeli telefon ma być "na chwilę" i tylko do internetu/fotek to warto mieć to LTE (nie wszędzie 3G dobrze działa, np. u mnie na 3G 1mb to jest już dużo ).
