Jump to content

mino

Użytkownicy
 • Posts

  91
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Red mi note 2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

mino's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

0

Reputation

 1. Witam Mam zainstalowy miui global 15.5.3.0 (RKHEUXM) a na stornie miupolska jest wersja MIUI 12: V12.5.14.0.RKHCNXM, chciałem zapytać czym one się różnią i ewentualnie jak zainstalować tą nowszą wersję. Bootloader mm już odblokowany ale nie mam jeszcze wgranego recowery.
 2. mino

  Aplikacja Motywy

  Witam Mam wgrany rom miui.eu i motywy są w chińskie, czy da się to zmienić?
 3. Witam Mam pytanie odnośnie rozszerzonej rzeczywistości AR, czy ten telefon obsługuje tą funkcjonalność, bo z tego co mi się udało znaleźć to poprzednik RN 7 pro obsługuje tylko że on jest na snapdragonie, a RN 8 pro na mediateku. Ma ktoś informacje na ten temat. Z góry dziękuję
 4. Ja używam PitchBlack -tulip w wersji 2.9
 5. Aktualizacja na RN 6 pro już jest, tylko nie chce się ściągnąć, pobieranie stoi cały czas na 0%, ktoś już może zainstalował nowego globala?
 6. mino

  redmi note 6 pro

  Witam Czy może ktoś wie dlaczego niema aktualizacji MIUI Polska dla RN 6 PRO i czy w ogóle będzie?
 7. witam Chciałbym zainstalować miui Polska zamiast globala i mam pytanie czy instrukcja z tej strony https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/ będzie dobra. Mam RN4 4/64 wersja android 7.0 NRD90 M i MIUI Global 9.0/ Stabilna 9.0.3.0 (NCFMIEI) Procedura instalacji 1. mam global stable 7.0 - czyli muszę zainstalować China dev, czy mogę odblokować bootloader na tej wersji co mam? 2. potem twrp mido? 3. potem już tylko instalacja miui Polska - to proste bo robię to co tydzień na RN2 Odblokowanie bootloadera będę robił pierwszy raz i dlatego mam wątpliwości. Czy po instalacji miui Polska będą aktualizacje przez OTA tak jak w RN2?
 8. Witam Planuję w zakup Redmi note 4 z 4GB ram i 64 GB pamięci i mam problem jaki procesor wybrać, snapdragona 625 czy Helio X20. jakie są różnice między tymi procesorami, który jest wydajniejszy i który bardzie oszczędny. Czy są jeszcze między tymi telefonami jakieś inne różnice. Którą wersję polecacie. Do tej pory miałem RN2 z mediatekem i w sumie nie narzekam. A Redmi Note 4x to jest to samo co RN4?
 9. Moje pytanie dotyczy aktualizacji TWRP, mam zainstalowane TWRP 3.0 i chciałbym zaktualizować do nowszej wersji. Wszędzie znalazłem tylko opisy instalacji TWRP od początku a nigdzie nie mogę znaleźć opisu aktualizacji. Próbowałem kiedyś przez TWRP ale podczas instalacji pytał o różne partycje czy coś takiego i nie chcąc uceglić telefonu zrezygnowałem. Mój telefon to RN2 Pro
 10. mino

  Aktualizacja 6.6.18

  W takim razie czekam do piątku
 11. mino

  Aktualizacja 6.6.18

  Czy aktualizacja z 18 czerwca posiada nowy kalkulator, czy może ten z miui 7 bo nie wiem czy instalować nowy rom czy czekać do piątku?
 12. Po ostatniej aktualizacji gmail sam się odinstalował, po ponownej instalacji ma problem z wczytaniem wiadomości. Czy ktoś zna rozwiązanie problemu?
 13. Witam Zainstalowałem MIUI 8 i w zasilaniu zoptymalizowałem oszczędzanie baterii, lecz gdy telefon ma zablokowany ekran to nie przychodzą mi powiadomienia, np email, zauważyłem że jest zoptymalizowana funkcja "Oszczędź energię gdy zablokowany" myślę że to jest przyczyną tego że nie przychodzą powiadomienia, gdzie w systemie mogę zmienić tą opcję bo nigdzie nie mogę znaleźć?
×
×
 • Create New...