-
Postów
5 079 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
75
Treść opublikowana przez Netoper
-
Klatkowanie Youtube i ogolnie interfejsu
Netoper odpowiedział(a) na Pele88 temat w Problemy techniczne
Na początek wyłącz game turbo. Wysłane z mojego Poco X3 przy użyciu Tapatalka -
Zawieszenie się telefonu podczas aktualizacji oprogramowania
Netoper odpowiedział(a) na temat w Problemy techniczne
Komunikat mówi że zniszczyłeś system w telefonie, w jaki sposób na własną rękę próbowałeś przywróci sprawność telefonu? Czy masz możliwość wejść w tryb fastboot? Wysłane z mojego Poco X3 przy użyciu Tapatalka -
Brak Szybkiego ładowania! Problem z ładowaniem na oryginalnej ładowarce.
Netoper odpowiedział(a) na Bateriaslaba temat w Problemy techniczne
W telefonie masz ustawiony przesył plików po podłączeniu ładowarki? W momencie jak podłączasz etykę do kompa na fonie powinno wyskoczyć zapytanie (w panelu powiadomień) czy chcesz ładować czy przesyłać pliki. Druga sprawa, sterowniki do obsługi fona na kompie zainstalowane? USB z kompa podaje 500mA i być może przy takim prądzie płytka w fonie działa, ale jak dostanie już prawidłowe natężenie 2-3A to się wykłada bo albo uszkodzona, albo zakrzak softu. Wysłane z mojego Poco X3 przy użyciu Tapatalka -
Brak Szybkiego ładowania! Problem z ładowaniem na oryginalnej ładowarce.
Netoper odpowiedział(a) na Bateriaslaba temat w Problemy techniczne
Jak masz gwarę no to pchaj na serwis. Wymienia na oryginalną właściwą płytkę, bo potrafią być różne i wtedy masz wtopę. Ale jeszcze bym właśnie spróbował przywrócenie do fabrycznych, tylko się upewnić przed tym że fon nie jest zapięty do konta poprzednika. Wysłane z mojego Poco X3 przy użyciu Tapatalka -
Brak Szybkiego ładowania! Problem z ładowaniem na oryginalnej ładowarce.
Netoper odpowiedział(a) na Bateriaslaba temat w Problemy techniczne
Nie aktualizację, a wgranie softu na czysto przez miflash, jeśli to nie pomoże to na 99.9999% masz do wymiany płytkę/moduł zasilania. A masz może dowód zakupu? Bo może fon na gwarancji jeszcze jest. Wysłane z mojego Poco X3 przy użyciu Tapatalka -
Brak Szybkiego ładowania! Problem z ładowaniem na oryginalnej ładowarce.
Netoper odpowiedział(a) na Bateriaslaba temat w Problemy techniczne
To można by wyeliminować uszkodzenie samego gniazda, pozostaje wtedy płytka z gniazdem ( elektronika padła i nie dogaduje się z ładowarką) ewentualnie zakrzak softowy, tutaj może pomoże przywrócenie do ustawień fabrycznych, ewentualnie wgranie softu na czysto. Przy resecie, wgrywaniu softu kwestia czy poprzedni właściciel odpiął telefon od swojego konta, bo jak nie odpiął to nie uruchomisz wtedy telefonu. Wysłane z mojego Poco X3 przy użyciu Tapatalka -
Brak Szybkiego ładowania! Problem z ładowaniem na oryginalnej ładowarce.
Netoper odpowiedział(a) na Bateriaslaba temat w Problemy techniczne
Sprawdź przewód i ładowarkę na innym fonie i będzie wszystko jasne czemu dopiero po kilku kombinacjach z wkładaniem wtyczki w gniazdo telefonu zaskakuje jakieś ładowanie. Wysłane z mojego Poco X3 przy użyciu Tapatalka -
Brak Szybkiego ładowania! Problem z ładowaniem na oryginalnej ładowarce.
Netoper odpowiedział(a) na Bateriaslaba temat w Problemy techniczne
To nie jest prąd ładowania tylko rozładowywanie, więc wychodzi na to że nie dochodzi prąd do telefonu. A jak jesteś pewny przewodu i ładowarki no to zostaje problem z gniazdem. Wysłane z mojego Poco X3 przy użyciu Tapatalka -
Brak Szybkiego ładowania! Problem z ładowaniem na oryginalnej ładowarce.
Netoper odpowiedział(a) na Bateriaslaba temat w Problemy techniczne
Może ładowarka klękła, może kabel, a może gniazdo w fonie zabrudzone czy uszkodzone. Wysłane z mojego Poco X3 przy użyciu Tapatalka -
Oddali Ci kasę za stara hulajkę i wysłali nową za free? Wysłane z mojego Poco X3 przy użyciu Tapatalka
-
Ty masz zainstalowany rom tradycyjny (EU) na rynek europejski, natomiast na stronie jest podrasowany rom bazujący na chińskim (CN) który nie ma ograniczeń rynkowych, między innymi ma dialer Xiaomi a nie googlowski, nagrywanie rozmów, i kilka innych fiuczerów które są niedostępne w romie EU. Co do instalacji romu miuipolska (CN) są gotowe poradniki. Uprzedzę pytanie, gwarancja nie przepada po zainstalowaniu miuipolska. Wysłane z mojego Poco X3 przy użyciu Tapatalka
-
Mi 11 Lite - pytania ogólne - watek zbiorczy
Netoper odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Dyskusja ogólna
Tu nie chodzi o rozkład pikseli, czy o czerń w słońcu a o przebarwienia przy małej jasności wyświetlacza jak np w ciemnym pomieszczeniu używasz fona. Wysłane z mojego Poco X3 przy użyciu Tapatalka -
Instalacja Xiaomi.eu - poradnik + małe FAQ [stan aktualny na 1.11.2024]
Netoper odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Tutoriale
Zassij miunlocka, on ma pakiet sterowników, czy miflasha. Przed chwilą RN8pro robiłem i poszły mi sterowniki z miunlocka. Wysłane z mojego Poco X3 przy użyciu Tapatalka- 813 odpowiedzi
-
- xiaomi
- odblokowany bootloader
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Xiaomi Mix 4 - pytania ogólne, wątek zbiorczy
Netoper odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Dyskusja ogólna
A nie masz właśnie zainstalowanego Ali? I zezwoleń na wyświetlanie powiadomień? Wysłane z mojego Poco X3 przy użyciu Tapatalka -
POCO X3 Pro - pytania ogólne, wątek zbiorczy
Netoper odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
W sklepie w google sobie sprawdź czy jest certyfikacja urządzenia, powinno być ok. Wysłane z mojego Poco X3 przy użyciu Tapatalka -
POCO X3 Pro - pytania ogólne, wątek zbiorczy
Netoper odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
Jedna cholera co wygrasz Niczym się to nie różni dla użytkownika. Wysłane z mojego Poco X3 przy użyciu Tapatalka -
Problem z Revolut ( weryfikacja selfie nie przechodzi )
Netoper odpowiedział(a) na Evenred temat w Problemy techniczne
Strajk okupacyjny siedziby? Czy szukasz może kogoś kto tam pracuje? Wysłane z mojego Poco X3 przy użyciu Tapatalka -
POCO X3 Pro - pytania ogólne, wątek zbiorczy
Netoper odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
Do miflash tylko format fastboot. Wysłane z mojego Poco X3 przy użyciu Tapatalka -
Przy wgrywaniu romu przez miflash, jak wybierzesz opcję zablokowania bootloadera to wszystkie apki będą działać, dotyczy to romów global, a takiego masz zamiar wgrać. Gwarancji nie tracisz bo sam producent fona umożliwia odblokowywanie i zmiany romów Wysłane z mojego Poco X3 przy użyciu Tapatalka
-
Cenzura: Xiaomi angażuje zewnętrzną firmę do sprawdzenia litewskiego raportu
Netoper odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Aktualności
Coś im się chyba coraz cieplej robi poniżej końca pleców [emoji16] Ciekawe czy Bajden będzie zainteresowany odcięciem od google sklepu (na początek). Bo niby w 5G nie konkurują, ale Tesla może czuć się niepewnie... Wysłane z mojego Poco X3 przy użyciu Tapatalka -
Ucegliłem sobie Mi11 Lite 5G, pomocy...
Netoper odpowiedział(a) na onken temat w Problemy techniczne
Nie tylko na Ciebie, od godź 14 do 21 z tym walczyłem po resecie RN8pro. Wysłane z mojego Poco X3 przy użyciu Tapatalka -
POCO X3 Pro - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.5.4.0.RJUMIXM - Android 11
Netoper odpowiedział(a) na mrosi temat w Modyfikacje systemowe
A apkę masz sklepową czy modowaną? Wysłane z mojego Poco X3 przy użyciu Tapatalka -
Xiaomi Mix 4 - pytania ogólne, wątek zbiorczy
Netoper odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Dyskusja ogólna
Może jest jakaś apka śmieciowa zainstalowana... Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka -
POCO X3 Pro - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.5.4.0.RJUMIXM - Android 11
Netoper odpowiedział(a) na mrosi temat w Modyfikacje systemowe
Jak nie zaktualizujesz to telefon będzie działał jak do tej pory, jak zaktualizuje aż masz szansę na samokliki. Więc sam wybierz czy masz parcie na wyższe cyferki softu czy pogodzisz się z tym że nie będziesz ich miał Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka -
Textra i powiadomienia na zegarkach Huawei/Honor
Netoper odpowiedział(a) na klogier temat w Problemy techniczne
No bo jak już jest aplikacją domyślną to ciężko by było ją x2 robić domyślną Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
