Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 750
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. ROM Stable xiaomi.eu był robiony jakiś miesiąc temu, ale tak szybko jak się pojawił tak zniknął. Bootloop... Obawiam się że na deva trzeba będzie jeszcze trochę czasu poczekać...
  2. Trochę dziwna sytuacja. Skoro global to i firmware jest ok czyli w teorii powinno działać. Mam firmware 10.2.6.0 jeśli pamiętam, mam zainstalowanego OrangeFoxa i zero problemów.
  3. A jaki miałeś przedtem ROM? Wygląda na niekompatybilny TWRP z firmware które masz.
  4. No dobrze, może po prostu w Polsce to wyłączyli. Z tego co pamiętam tak było, nawet był jakiś problem z tym na xiaomi.eu i pomagała zmiana regionu. Nie pamiętam już na jaki, bodajże Szwajcaria, może Wielka Brytania, nie kojarzę już.
  5. Przekazałem informację do Acida - nie mam pojęcia, dlaczego tak się dzieje, ale mam podobne objawy na mobilnej Operze.
  6. Może to po prostu wina regionu. Musiałbyś sprawdzić na innym. Do zmiany w ustawieniach.
  7. Tygodniowego wciąż jeszcze nie wydali. Nie wiadomo czemu link do stable nie działa...
  8. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  9. Tego nie wiem, bo nie mam włączonego u siebie AOD.
  10. Nie, chodzi tylko konkretnie o jedną apkę. Pomyłka, to nie były usługi Google Play a Gmail. Sprawdziłem, jest tak jak mówiłem (a przynajmniej tak widzę na Global 9.5.20 na Mi9 i China 9.5.22 na Mi8SE). Nie ma tam Instagrama. Możesz wgrać miuipolska, ikona dla Instagrama i części innych aplikacji (niestety nie wszystkich) będzie w tym tygodniu bo była dodana przez ekipę. Ale to wymaga odblokowanego bootloadera, co niestety trochę trwa.
  11. No to musisz zainstalować TWRP. Inaczej nie przejdzie.
  12. Nie mam pojęcia, po prostu wiem że jest aktualizacja Czy dodali czy nie - trudno mi powiedzieć.
  13. Pobieranie a aktualizowanie to dwie różne sprawy. Nie wiem czy stoi na pobieraniu aktualizacji, czy na jej rozszyfrowywaniu czy może jeszcze na czym innym. Musiałbyś podesłać jakieś zdjęcie...
  14. Na pewno się nie pojawiają, bo Xiaomi nie dodało ich do listy obsługiwanych aplikacji. Ona jest wspólna dla każdego modelu. Oficjalnie wspierane są tylko: QQ, WhatsApp, Facebook, domyślny dialer, kalendarz, SMS, Kalendarz Google, Usługi Google Play, LINE i WeChat. Sprawdzę jeszcze ale chyba sytuacja się od ostatniego razu kiedy to sprawdzałem nie zmieniła.
  15. To co ma to normalny Global. Po prostu jest to wersja "międzynarodowa" Globala, taka jaka była zawsze, a nie europejska, która jest w polskiej oficjalnej dystrybucji.
  16. Huh, stara wersja. Jest dostępny Android 7.0 już dawno. Najpierw musiałbyś zaktualizować do ostatniego Marshmallow (tutaj linki - spróbuj najpierw pierwszego, to OTA z 8.2.5.0: http://bigota.d.miui.com/V8.2.10.0.MCFMIDL/miui-blockota-mido_global-V8.2.5.0.MCFMIDL-V8.2.10.0.MCFMIDL-8cb6ded526-6.0.zip, jakby nie działał to ten: http://bigota.d.miui.com/V8.2.10.0.MCFMIDL/miui_HMNote4XGlobal_V8.2.10.0.MCFMIDL_ee189ea231_6.0.zip) i potem przez OTA do kolejnych już na Nougacie.
  17. Skoro się nie zainstalowało to najwidoczniej nie masz TWRP. Sprawdź co się stanie jak klikniesz 3 kropki w aktualizatorze > Uruchom w recovery.
  18. Dostępna nowa aktualizacja dla Redmi Note 6 Pro - V10.3.3.0.PEKMIXM. Changelog: Linki: OTA z 10.3.2.0: http://bigota.d.miui.com/V10.3.3.0.PEKMIXM/miui-blockota-tulip_global-V10.3.2.0.PEKMIXM-V10.3.3.0.PEKMIXM-6a7581b3d9-9.0.zip Pełny ROM: http://bigota.d.miui.com/V10.3.3.0.PEKMIXM/miui_HMNote6ProGlobal_V10.3.3.0.PEKMIXM_2f80798173_9.0.zip
  19. W sensie że nie pobiera, czy jakoś inaczej?
  20. Zakładam że skoro mówimy o Androidzie 6 to masz wersję Mediatek, ale dla pewności - podaj dokładną wersję MIUI jaką obecnie masz.
  21. No tak średnio. Bo zapewne nie da się go zainstalować, musi być umieszczony w system/priv-app a to już wymaga roota albo TWRP. A nawet jak zainstalujesz to część rzeczy wymaga naszych modów z frameworka więc się prawdopodobnie będzie wywalac. No ale spróbować możesz.
  22. Musisz zrobić wipe przy powrocie na starszą wersję, inaczej na pewno coś będzie nie działać.
  23. Nic nie zrobisz. Kontaktuj się z sprzedawcą/supportem Xiaomi, inaczej masz przycisk do papieru/musisz wgrać custom ROM nie-MIUI.
  24. MIUI wydało informację w sprawie powrotu z Androida Pie na Androida Oreo dla Xiaomi Mi 6 (sagit). Z uwagi na pewne różnice między Pie a Oreo nie jest zalecany bezpośredni powrót na wersje 8.0 - mogą się zdarzyć pewne problemy takie jak problem z lokalizacją urządzenia czy płatnościami (takie jest chińskie info). Aby ich uniknąć, zalecane jest zastosowanie się do poniższych instrukcji: Najpierw wgrywamy specjalną paczkę przez MiFlash: http://bigota.d.miui.com/9.5.7.1/sagit_images_9.5.7.1_20190507.0000.00_8.0_cn_92b2c231b5.tgz. Należy zwrócić uwagę na to, byśmy nie mieli zaznaczonej opcji clean all and lock, gdyż zablokujemy sobie bootloader. Następnie z tak wgranej wersji wgrywamy TWRP i przez nie Xiaomi.eu w wersji Oreo lub Globala Oreo przez MiFlash.
      • 3
      • Like
×
×
  • Dodaj nową pozycję...