Jump to content

Mn1s1ek

Użytkownicy
 • Posts

  102
 • Joined

 • Last visited

About Mn1s1ek

 • Birthday 10/22/1971

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Biskupiec

Dodatkowe

 • Smartfon
  POCO F2 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Mn1s1ek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

5

Reputation

 1. Ja na indonezyjskim mam 2.20.1.24 Mam pytanie: w aplikacji aparatu, w trybie video, po wejściu w ustawienia (koło zębate) można włączyć "Stabilizację obrazu". Dodatkowo w wizjerze aparatu po lewej stronie jest ikonka, która również włącza "stabilizację obrazu". To są jakieś dwie różne stabilizacje ? Zauważyłem, że po włączeniu tej stabilizacji z menu zakres widzenia obiektywu się zmniejsza o kilka procent a po włączeniu tej stabilizacji z ikonki o kolejne kilka procent. Gdyby Poco F2 miał OIS i EIS to jeszcze bym to zrozumiał ale optycznej stabilizacji ten telefon nie ma więc o co chodzi z tą "podwójną" stabilizacją. Mógłby mi ktoś to wyjaśnić? (Mam Global 12.2.2 RJKIDXM)
 2. A czy dialer i smsy od MIUI zostają ? Czy podmieniają na ten syf od Google ?
 3. Witam Mam obecnie MIUI Global 12.0.4.0 QJKIDXM (Indonezja) i pojawiła mi się możliwość zrobienia aktualizacji do 12.2.2.0 RJKIDXM. Czy ktoś już może wrzucał u siebie tą aktualizację i może napisać jak działa ? Pamiętam, że pierwsza aktualizacja MIUI do Androida 11 to była straszna porażka, musiałem flashować system i przywrócić do poprzedniej wersji. Teraz chcę tego uniknąć i przed aktualizacją wolę zasięgnąć opinii kogoś kto ma już to za sobą.
 4. Po kilku dniach z wersją 12.2.1 na Poco miałem dość. Potwierdzam, soft strasznie niedopracowany, masa błędów i ogólnie ociężały. W wróciłem przez MiFlash do 12.0.4 tym razem w wersji indonezyjskiej i to była najlepsza rzecz dla mojego POCO, którą zrobiłem. Znów cieszę się telefonem Z radością powitałem stary, dobry, poczciwy dialer MIUI i apkę do SMSów.
 5. U mnie przebija. Nie zwracam na to uwagi. Ta dioda jest w takim miejscu, że równie dobrze mogłoby jej nie być i też bym nie zauważył
 6. A zdradź jak to zrobiłeś ? Też mnie to wkurza; brak cyferek przy apkach w docku a na liście aplikacji już są
 7. Witam, jako, że dwa ostatnie wątki o instalacji MIUI Polska na Poco F2 zostały zamknięte to chciałbym jeszcze wrócić do tematu gdyż cały czas nie udaje mi się przez to przebrnąć. Odblokowałem BL, potem twrp przez fastboot, no i tu pojawia się problem bo w recovery gdy robię format data to po restarcie recovery mam monit o hasło i komp wykrywa telefon tylko jako "odtwarzacz multimedialny". Nie ma możliwości skopiowania pliku z romem na telefon. Podpiąłem pendriva i zainstalowałem rom z niego ale mimo, że instalacja przebiegła bez błędów to system nie startował. Logo POCO i bootlop Na stronie głównej wyczytałem, że są problemy z TWRP do wersji 20.10.15/20 i dlatego mam pytania: 1) czy instalując starszą wersję MIUI będę mógł potem zrobić aktualizację przez OTA do nowszej wersji ? 2) czy do instalacji starszej wersji MIUI konieczna jest starsza wersja TWRP ? Są jakieś archiwa wersji TWRP ? W TYM poście "morr29" napisał : Pytanie tylko: którą wersją TWRP?
 8. Zainstaluj True Phone, ma olbrzymie możliwości konfiguracji. Między innymi możesz sobie zmienić ekran rozmowy przychodzącej. U mnie na 12.02 Global wyświetla się nazwa kontaktu, rodzaj kontaktu (służbowy/prywatny) i numer. Używam tego dialera bo również mam przypisane pod jednym kontaktem kilka różnych nr telefonów i konieczna jest identyfikacja. Po śmierci ExDialera, ten True Phone to chyba ostatni, profesjonalny, wciąż rozwijany dialer w GP. Swoją drogą dziwię się jak takie wielkie Google mogło wypuścić takiego niepełnosprawnego kastrata jakim jest dialer "Kontakty Google". Przecież to parodia jaka. Co mi po tym, że raz na tydzień zidentyfikuje nieznany numer, który do mnie dzwoni skoro brak mu podstawowej funkcjonalności, o której piszesz. Dodam od siebie, że nie da się też np. wyłączyć widoczności kontaktów bez numeru telefonów (!!!), nie da się przypisać dzwonka do grup kontaktów itd, itp. Śmiechu warte. Szkoda, że Xiaomi wpadło na tak głupi pomysł, żeby tego gniota uczynić fabrycznie zainstalowanym dialerem w swoich telefonach.
 9. Miałem to samo na bardzo mocnych telefonach. Gra jest fatalnie zoptymalizowana. Dałem sobie z nią spokój.
 10. Witam, po komendzie "OK Google" asystent odpala się normalnie ale brak sygnalizacji dźwiękowej, tego charakterystycznego "plumknięcia", które normalnie powinno się pojawiać. Też tak macie ? Jak mam telefon w kieszenie i wywołam asystenta to bez tego dźwięku nie wiem czy usłyszał Da się to gdzieś jakoś włączyć lub ustawić ?
 11. Hej telefon mam od kilku dni i ogólnie jest bardzo spoko. Jedyna rzecz, która mnie w nim irytuje to dialer od Googla. Jak dla mnie jest nieużywalny. Przez 1,5 roku miałem MiMix 2S z MIUI Polska i tamten dialer był dla mnie idealny. Nawet już pomijam nagrywanie rozmów - da się bez tego przeżyć. Ale ten od Google to jakaś porażka. Gdzie jest opcja, żeby nie wyświetlały się kontakty bez numerów telefonów ??? Może nie wiem gdzie to znaleźć. Jak można ustawić inne dzwonki dla różnych grup kontaktów ??? Chciałem poużywać kilka miesięcy telefon z oryginalnym softem (MIUI Global 12.0.1) ale chyba trzeba będzie szybciutko przerzucić się na MIUI Polska.
 12. Witam. Czy zna ktoś jakiś sposób aby standardowym aparatem MIUI robić zdjęcia za pomocą głosu lub gestu ?
 13. Też mnie to irytuje i chętnie poznam sposób jak to wyłączyć.
 14. Witam, po włączeniu trybu "Przyspieszenie prędkości gier", podczas połączenia przychodzącego wywala mnie z gry i na całym ekranie mam ekran połączenia przychodzącego. To trochę bez sensu. A nawet całkiem bez sensu. To tak ma być czy może źle coś ustawiłem. Po wyłączeniu tego trybu, podczas połączenia przychodzącego pojawia się tylko w górnej części ekranu monit i wg mnie tak to powinno wyglądać.
 15. ....a mamy już lipiec od dziewięciu dni
×
×
 • Create New...