Mn1s1ek

Użytkownicy
 • Content Count

  88
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About Mn1s1ek

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 10/22/1971

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Biskupiec

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi Mix 2S

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, po włączeniu trybu "Przyspieszenie prędkości gier", podczas połączenia przychodzącego wywala mnie z gry i na całym ekranie mam ekran połączenia przychodzącego. To trochę bez sensu. A nawet całkiem bez sensu. To tak ma być czy może źle coś ustawiłem. Po wyłączeniu tego trybu, podczas połączenia przychodzącego pojawia się tylko w górnej części ekranu monit i wg mnie tak to powinno wyglądać.
 2. Mn1s1ek

  Szkło hartowane

  ....a mamy już lipiec od dziewięciu dni
 3. Fakt, skoro to taki ładny rom to przydałoby się choć kilka zdjęć.
 4. Witam Po ostatniej aktualizacji MIUI Polska 9.5.17 dźwięk z głośnika zaczął szwankować, jest taki przytłumiony i trzeszczący. Czy mogę tak po prostu, poprzez TWRP zainstalować poprzednią wersję 9.5.9 ?
 5. Tak, znam ten sposób. Ale wyłączy mi on całkowicie internet a ja chciałbym aby internet działał tylko i wyłącznie dla Map Google. Aaaaa, ok - dopiero doczytałem. Super rozwiązania. Coraz bardziej zaczynam lubić MIUI. Dzięki !
 6. Witam Szykuję się na wyjazd do Turcji a tam jak wiadomo, roaming jest zabójczy dla portfela. Zamierzam wykupić sobie pakiet 150 MB za 50 zł (Orange). No i kombinuję teraz czy jest jakiś szybki sposób na pozbawienie dostępu do internetu mobilnego wszystkich aplikacji oprócz Google Maps ? Wiem, że w ustawieniach każdej aplikacji można wyłączyć dostęp do internetu mobilnego i zostawić tylko wi-fi ale aplikacji mam ok. setki i byłoby to trochę uciążliwe. Szukam jakiegoś szybszego sposobu. Czy ktoś może coś polecić ? (mam aktualny MIUI Polska z rootem)
 7. A na jaką wartość ustawiłeś ?
 8. Google Camera Mod by san1ty na XDA: CLICK
 9. Trochę się wygłupiłem Dzięki Waszym powyższym postom "odkryłem", że w fabrycznym aparacie, po wejściu w tryb "zwolnione tempo" i kliknięciu na liczbę fps'ów można je zmienić na 120/240/960. Dotąd miałem ustawione na 960 fps i myślałem, że to jedyna dostępna szybkość nagrywania. A przy okazji znalazłem jeden z modów GCam, w którym można kręcić 960 fps bez ograniczenia czasowego.
 10. Witam Czy ktoś testował już jaką apką aparatu można nagrywać wideo z większą ilością klatek niż 30-60 fps ? Fabryczny aparat w MIUI 10 ma opcję 960 fps ale tylko przez kilka sekund. A ja potrzebowałbym chociaż 120 fps ale przez dłuższy czas. Testowałem Open Camera ale nie wiedzieć czemu nagrywa tylko przy 30 fps, mimo ustawienia 60 lub więcej fps. Czy ktoś może coś polecić ?
 11. Mam dwa pytania odnośnie tego systemu: 1) jaka jest zainstalowana aplikacja aparatu i jak się sprawuje ? 2) czy można ustawić gesty zamiast przycisków home, wstecz i ostatnie aplikacje ?
 12. No właśnie mam wersję z 3 GB ramu i chciałbym się dowiedzieć czy mogę sobie z działu "Pobierz MIUI" na MIUI Polska pobrać widniejący tam rom MIUI 8.1.4 na Adroidzie 7.0 dla Mi4c i zainstalować ? Mam po prostu kilka aplikacji, które do działania wymagają nowszej wersji Androida niż 5.1.1
 13. To może chociaż napiszcie czy mogę sobie z działu "Pobierz MIUI" na MIUI Polska pobrać widniejący tam rom MIUI 8.1.4 na Adroidzie 7.0 dla Mi4c i zainstalować ? A jeśli tak to jaki sposób jest lepszy: przez TWRP czy z poziomu telefonu ?
 14. Witam Dłuższy czas nie używałem mojego Mi4c gdyż uwaliłem EFS, w międzyczasie przesiadłem się na OP5 ale postanowiłem przywrócić Mi4c do życia i trzymać go jako telefon zapasowy. Dzięki koledze Zexon72 (polecam!) telefon jest już sprawny i teraz chciałbym mu zainstalować jakieś w miarę najnowsze oprogramowanie. Na chwilę obecną telefon jest na MIUI Polska 8.2 by xiaomi.eu 6.12.22 (rozwojowa) z Android 5.1.1 LMY47V + TWRP 3.0.2-0 + odblokowany BL. Co polecilibyście do bezproblemowego wgrania na tą konfigurację ? Zależy mi na w miarę najświeższym Androidzie, nawet kosztem zablokowania BL.
 15. Witam Posiadam używany telefon Xiaomi Mi4c, w którym przywracając backup przez TWRP zaznaczyłem przywrócenie pamięci EFC, która nie była zarchiwizowana w backupie. Spowodowało to wymazanie nr IMEI z telefonu. Telefon jest w pełni sprawny, system się odpala tylko przez brak IMEI nie wykrywa żadnej karty SIM. Próbowałem przywrócić IMEI różnymi sposobami ależe nie jestem zbyt zaawansowany w tych sprawach to bez rezultatu. Dlatego chciałbym zlecić komuś zorientowanemu w temacie usługę naprawy telefonu. Dodam, że posiadam zapisany oryginalny nr IMEI telefonu. Telefon wysłałbym kurierem/paczką pod wskazany adres. Koszty przesyłki pokrywam sam. Cena: 50 zł. Proszę o propozycje.