rekawek

Użytkownicy
 • Content Count

  200
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Excellent

About rekawek

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3 Pro

Recent Profile Visitors

871 profile views
 1. Po raz kolejny ratujesz mi tyłek.Wgrałem jakieś nieoficjalne TWRP i kopia zakończona sukcesem. Dla osób które mają lub będą mieć podobny problem - TWRP-3.2.3-1003 (język tylko chiński i angielski) dzidexx wielkie dzięki.
 2. Poddaje się,w Mount system po wejściu do TWRP nie jest zamontowany,więc dlaczego przy tworzeniu kopii nie może odmontować czegoś co nie jest zamontowane to już nie wiem.
 3. ok Teraz chyba zatrybiłem,w TWRP w sekcji Mount zamontowane to pozycja "zaptaszkowana",a odmontowanie polega na "odptaszkowaniu" tak?
 4. format data na bank zrobiłem.O tym MiuiPie pierwsze słyszę. Miałem wersję miui sprzed 3 tygodni,zainstalowałem,problem wystąpił,zainstalowałem ostatnia wersje miui - to samo.TWRP zawsze było najnowsze dla tego modelu.za każdym razem format data był robiony,a pamietam dlatego o tym bo na forum android.pl miałem problem z pamiecią wewnętrzną na fonie drugiej córki z Leeco Le2 i twoja porada mi pomogła.Stąd pamiętałem o tym.
 5. No to ja mam tak jak na zdjęciu,jedyna róznica to na czerwono że nie można odmontować /system (device or resource busy) i info że kopia zakończona z błędem i bez dopisku Sukces.Kopia na pamięci wewnętrznej się niby tworzy,ale nie próbowałem jej odtworzyć dla testu czy taka uwalona sie uruchamia,bo nie chcę przywracać wszystkiego co wgrałem i zaczynac od nowa.
 6. Piszę że patrzyłem sobie w opcje TWRP na swoim redmi bo ten program jest taki sam dla wielu modeli telefonów,problem dotyczy Mi 8 Lite
 7. Tak sobie teraz siedzę i patrzę na TWRP na swoim telefonie (Redmi 3 Pro) i nie widzę czegoś takiego jak odmontuj. TWRP jest najnowsze,ale sprawdzę na starszych wersjach.
 8. nie można odmontować bo kopia się robi,kończy i komunikat o odmontowaniu pokazuje się na koniec tworzenia.Wcześniej chyba nie moge odmontować systemu bo co to będzie za backup bez systemu? tak myślę.
 9. Cześć mam problem z utworzeniem kopii zapasowej .Telefon Mi 8 Lite,odblokowany bootloader,wersja miui ostatnia.Komunikat błedu" nie można odmontować /system (device or resource busy) zaznaczam do skopiowania wszystko dostępne,czyli pełny backup. W twrp-3.2.3 w ustawieniach nie grzebałem,miui zainstalowałem według forumowego tutka.W google zazwyczaj problem jest z zamontowaniem systemu ,albo z /data.Na temat mojego problemu nie znalazlem nic sensownego.Pomoże ktoś?
 10. Dzięki Orjon mam jeszcze jedno pytanie,bo nie rozumiem jednej sprawy.Czytam ten temat od 170-ej strony,przeglądam forum i nie znajduję info czy czas oczekiwania na odblokowanie jest dla każdego nowego posiadacza telefonu który odblokowuje pierwszy raz telefon firmy Xiaomi, a nie dotyczy tych którzy już to kiedyś robili tak jak na przykład ja,oczywiście na innym modelu.
 11. Cześć mam dwa pytania. Zakupiłem telefon Mi 8 Lite.Na stronie sprzedawcy jest że to wersja Global.Teraz w tutku jest info że bootloadera odblokuje na Dev lub Global beta.Pytanie: 1.odblokuję na tej wersji sprzedawcy? W tutku jest napisany by na stronie miui.en w ustawienia>>Devices wybrać swój telefon.Ok tyle że mojego Mi 8 Lite brak.jest za to Mi 8,Mi 8 EE i Mi 8 CE.Drugie pytanie: 2.jeśli mojego modelu brak to ktory wybrać?
 12. Witam zakupiłem LeEco Le 2 3/64.Posiada tylko pamięć wewnętrzną. Odblokowałem bootloader,zainstalowałem TWRP i wgrałem Mokee-7.1 Problem polega na tym że w telefonie pamięć pokazuje 64GB ale w użyciu 50GB,na PC wyświetla pojemność 8GB. To dopiero co kupiony telefon,wgrane kilka apek,bez zdjęć,filmów itp.Telefon wyczyszczony pełnym wipe w twrp przed wgraniem Mokee i Gapps,potem czyszczenie cache i dalvik i restart. By sprawdzić czy to kwestia ROM-u,wgrałem jeszcze Mokee w wersji-8.1,LineageOs i oryginalny ROM w wersji wyższej niż był przy zakupie.Na każdym to samo. Jak lub czym sprawdzić co używa tyle GB i oczywiście jak ten problem rozwiązać? Wiem że to forum Xiaomi,ale wydaje mi się że tego typu problemy dotykają rożne modele. Pozdro Edit. w TWRP wipe data także po instalacji.
 13. Przechodzę pkt.2 i mam to: ### Error updating database. Cause: com.mysql.cj.jdbc.exceptions.MysqlDataTruncation: Data truncation: Out of range value for column 'uid' at row 1 ### The error may involve defaultParameterMap ### The error occurred while setting parameters ### SQL: REPLACE INTO mc_common_member_profile( uid, bio, interest, field1, field2, field3, field4, field5, field6, field7, field8 ) VALUES ( ?, '', '', '', '', '', '', '', '', '', '' ) ### Cause: com.mysql.cj.jdbc.exceptions.MysqlDataTruncation: Data truncation: Out of range value for column 'uid' at row 1 ; SQL []; Data truncation: Out of range value for column 'uid' at row 1; nested exception is com.mysql.cj.jdbc.exceptions.MysqlDataTruncation: Data truncation: Out of range value for column 'uid' at row 1 [Click here to return to the previous page] i tak już kilka dni.Co jest nie tak?
 14. Witam Mam 2 pytania dotyczące tego telefonu,który już nie ma wsparcia. 1.Czy ten tutek,a raczej sposób instalacji jest jeszcze aktualny i czy dla Redmi 3s zadziała? 2.Nie mogę znaleśc aktualizacji dla tego telefonu,chodzi o tą naszą forumową aktualizację.W zakładce Pobierz MIUI dla tego telefonu już nie ma a nie wiem gdzie są starsze wersje. Pozdrawiam