Jump to content

rekawek

Użytkownicy
 • Posts

  204
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3 Pro

Recent Profile Visitors

1,199 profile views

rekawek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

30

Reputation

3

Community Answers

 1. cześć Przycisk volume cały czas skacze. Ikona poziomu głośności cały czas wyskakuje i chowa się, a wskaźnik regulacji dźwięku samoczynnie zwiększa się i maleje. Co to może być?
 2. A czy MiFlash da radę? jesli moge odpalić fastboot to powinno zadzialać.mam tylko problem ze znalezieniem dla mojego telefonu Latest Developer Version Fastboot File Download,wszędzie FOUND 404. Może od tej strony da rade odzyskać telefon? większość danych mam na kompie,potrzebny mi tylko ten *tgz
 3. Na razie nie mogę zrobić nic,telefon nie reaguje.Może sie rozłdował,ale dioda od ładowania nie świeci i nie wiem czy wogole ładuje telefon czy nie. Dziwna sprawa,wcześniej mogłem wejść w fastboot i wgrałem TWRP poprzez folder do wgrywania TWRP (stąd z forum).Wykonuję polecenia,w okienku widze napis SUKCES a telefon nie przechodzi w tryb TWRP, co o tym sądzić?
 4. Cześć Posiadam Redmi 3 Pro.Telefon z ni gruszki i pietruszki wyłączył się i nie chce ponownie się uruchomić.Mogę uruchomić fastboot,który po chwili wyłącza się.teraz tak,mam twrp i mam na telefonie kopię ale nie wiem jak wejść do TWRP. Pomoże ktoś i podpowie czy da się to zrobić i jak? MIUI 6.5.26
 5. Po raz kolejny ratujesz mi tyłek.Wgrałem jakieś nieoficjalne TWRP i kopia zakończona sukcesem. Dla osób które mają lub będą mieć podobny problem - TWRP-3.2.3-1003 (język tylko chiński i angielski) dzidexx wielkie dzięki.
 6. Poddaje się,w Mount system po wejściu do TWRP nie jest zamontowany,więc dlaczego przy tworzeniu kopii nie może odmontować czegoś co nie jest zamontowane to już nie wiem.
 7. ok Teraz chyba zatrybiłem,w TWRP w sekcji Mount zamontowane to pozycja "zaptaszkowana",a odmontowanie polega na "odptaszkowaniu" tak?
 8. format data na bank zrobiłem.O tym MiuiPie pierwsze słyszę. Miałem wersję miui sprzed 3 tygodni,zainstalowałem,problem wystąpił,zainstalowałem ostatnia wersje miui - to samo.TWRP zawsze było najnowsze dla tego modelu.za każdym razem format data był robiony,a pamietam dlatego o tym bo na forum android.pl miałem problem z pamiecią wewnętrzną na fonie drugiej córki z Leeco Le2 i twoja porada mi pomogła.Stąd pamiętałem o tym.
 9. No to ja mam tak jak na zdjęciu,jedyna róznica to na czerwono że nie można odmontować /system (device or resource busy) i info że kopia zakończona z błędem i bez dopisku Sukces.Kopia na pamięci wewnętrznej się niby tworzy,ale nie próbowałem jej odtworzyć dla testu czy taka uwalona sie uruchamia,bo nie chcę przywracać wszystkiego co wgrałem i zaczynac od nowa.
 10. Piszę że patrzyłem sobie w opcje TWRP na swoim redmi bo ten program jest taki sam dla wielu modeli telefonów,problem dotyczy Mi 8 Lite
 11. Tak sobie teraz siedzę i patrzę na TWRP na swoim telefonie (Redmi 3 Pro) i nie widzę czegoś takiego jak odmontuj. TWRP jest najnowsze,ale sprawdzę na starszych wersjach.
 12. nie można odmontować bo kopia się robi,kończy i komunikat o odmontowaniu pokazuje się na koniec tworzenia.Wcześniej chyba nie moge odmontować systemu bo co to będzie za backup bez systemu? tak myślę.
 13. Cześć mam problem z utworzeniem kopii zapasowej .Telefon Mi 8 Lite,odblokowany bootloader,wersja miui ostatnia.Komunikat błedu" nie można odmontować /system (device or resource busy) zaznaczam do skopiowania wszystko dostępne,czyli pełny backup. W twrp-3.2.3 w ustawieniach nie grzebałem,miui zainstalowałem według forumowego tutka.W google zazwyczaj problem jest z zamontowaniem systemu ,albo z /data.Na temat mojego problemu nie znalazlem nic sensownego.Pomoże ktoś?
 14. Dzięki Orjon mam jeszcze jedno pytanie,bo nie rozumiem jednej sprawy.Czytam ten temat od 170-ej strony,przeglądam forum i nie znajduję info czy czas oczekiwania na odblokowanie jest dla każdego nowego posiadacza telefonu który odblokowuje pierwszy raz telefon firmy Xiaomi, a nie dotyczy tych którzy już to kiedyś robili tak jak na przykład ja,oczywiście na innym modelu.
 15. Cześć mam dwa pytania. Zakupiłem telefon Mi 8 Lite.Na stronie sprzedawcy jest że to wersja Global.Teraz w tutku jest info że bootloadera odblokuje na Dev lub Global beta.Pytanie: 1.odblokuję na tej wersji sprzedawcy? W tutku jest napisany by na stronie miui.en w ustawienia>>Devices wybrać swój telefon.Ok tyle że mojego Mi 8 Lite brak.jest za to Mi 8,Mi 8 EE i Mi 8 CE.Drugie pytanie: 2.jeśli mojego modelu brak to ktory wybrać?
×
×
 • Create New...