Skocz do zawartości

Statystyki zużycia baterii


AdBloczek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wyżej wrzuciłem wyniki z tego globala i moim zdaniem wyniki bardzo dobre. Do tego nie mam na razie żadnych zastrzeżeń co do działania telefonu. Wszystko super działa i zostaje na tej wersji, tym bardziej, że nie muszę kombinować z wgrywaniem Romu co tydzień tylko od razu dostaje aktualizację na telefon bezpośrednio. Bootloader również bez najmniejszych problemów odblokowałem na tej wersji. Także polecam ten Rom nizdecydowanym.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg jakiej instrukcji odblokowywałeś ? Podziel się proszę.

Normalnie odblokowałem. Miałem wcześniej wersję Romu Dev, dostałem zgodę sms-em na odblokowanie. Zrobiłem to według instrukcji, która znajduje się na forum. Po wgraniu tego globala bootloader został zablokowany ponownie więc powtórzylem całą operację ponownie i bootloader się odblokował. Teraz myślę nad zrobieniem roota, ale na razie wszystko działa dobrze więc nie chcę na siłę mieszać w systemie, żeby znowu coś się nie pochrzaniło. Zauważyłem jedną prawidłowość we wgrywaniu romów, że czym bardziej się kombinuje z telefonem, żeby lepiej działał, to tym bardziej można coś popsuć. Teraz staram się jak najmniej mieszać w systemie i na siłę ulepszać coś, co i tak dobrze działa.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.08.2016 o 21:40, tomasznowak napisał:

A u mnie na roomie global.

9f9d18cd3c1e6addf88146b032431b55.jpgdec60c0b5aea2b7aa0bc80070fec6199.jpg842bd839fa03b86c4ef36a542d32e6de.jpg

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

NIezly wynik.

Moj srednio dobija do 8h (LTE nie uzywam, dane 3G wlaczone gdy tylko potrzebuje, WiFi w domu gdy potrzebuje, GPS Off), a ekran na full jest tylko w dzien, gdyz tak dziala czujnik swiatla. 

ROm PL na zablokowanym BL.

Ostatnio zauwazylem, ze po naladowaniu telefonu, zresetowaniu go i odlozeniu na półke, procek nie przechodzi od razu w Deep Sleep. Po ok 6 h bezczynnego lezenia 4h20min to DS a 1h28min to 960MHz + reszta czasu na pozostalych predkosciach. Wszystko bylo wylaczone.

 

Bardzo czesto program CPUSpy wyswietla ze telefon nie jest kompatybilny i nie pokazuje mi statystyk procka.

CZasami pare dni program dziala OK.

Edytowane przez Mario80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj po wielu trudach i chwilach strachu udało się wrzucić globala i to moje pierwsze miui8. Obecnie wszystko jest OK i już wszystko śmiga jak trzeba ale mam jedno pytanie odnośnie ustawień zużycia baterii - W miui7 miałem ustawione, że w godzinach nocnych, które sam ustawiłem telefon przechodził w tryb który sam skonfigurowałem tzn. np. wyłączał się przesył danych i wifi. Teraz w ustawieniach baterii też jest ustawienie w jakich godzinach ma przechodzić w tryb oszczędzania (Zaplanuj czas przełączania między trybami) jednak nigdzie nie mogę znaleźć jak wyglądają poszczególne tryby oszczędzania więc nie mogę również ustawić swojego trybu. Czy tak ma być czy ja czegoś nie widzę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc i ja się pochwalę. Rom global wgrany wczoraj przez Miflash. Zainstalowane wszystko na nowo i chyba wreszcie idę na rekord. Nawet lepiej niż na legendarnym 7.1.3.0

Włączone non stop WiFi i dane, synchronizacja, lokalizacja, auto podświetlenie na 50% i trochę bluetooth.

Bez żadnego oszczędzania baterii

413afa14d7d2fa96549fdc9a09eaf9fc.jpg

ee1b580e7466f25a9835468b76acdead.jpg

d1a151b7941124add748f422d4f3ff1f.jpg

Wysłane z Redmi 3 by TapaTalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grzegorz.lki jak wyglądają końcowe statystyki bateri na tym romie?

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

A tak, tylko mówię że 15 godz z tego czasu byłem w takiej dziurze, że miałem większość czasu tylko połączenia alarmowe i ciągłe szukanie sieci przez telefon przyśpieszył zjadanie % z baterii.

b6e41d13573bfeffb992f87b83109faf.jpg

14cb85ae31566cbc6585cb7f1bfa100d.jpg

0fa39d421eaf699fce6fcb65500a987f.jpg

b81d04af56df19ef9a69aa5b47d4393c.jpg

Wysłane z Redmi 3 by TapaTalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostalem tel z jakimś syfiastym romem (pisałem tutaj temat o tym można znaleźć), miałem z nim problemy małe, raz mi się restartnął a raz nie chciał włączyć w ogóle. Po wgraniu globala problemy ustały ale wydaje mi się, że przez nocke zeżarł mi 40% baterii a jak dobrze pamiętam to na tym syfiastym romie zżerał najwyżej kilka procent...

Nie wiem może coś źle zapamiętałem, jeszcze poobserwuje.

Z tym, że ja mam poustawiane wszystko na wyłączanie czyli wifi - nie chodzi gdy zgaszony, dane mobilne i czyszczenie pamieci po 5min od zgaszenia. Jeszcze jest coś konkretnego do ustawienia, żeby jak najdłużej trzymał? Poza ustawianiem wyłączania tel na noc.

Edytowane przez Foxs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, xmacx3 napisał:

Czyszczenie pamięci prędzej na minus Ci pójdzie niż na plus, bo później system musi sam sobie ja odbudować

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

To chyba rowniez zalezy od tego jak czesto korzystasz z tych aplikacji?

W nocy telefon moze wszystkie wyczyscic, albo ustawic aby sam fon ich nie wywalal z pamieci, tylko robic to recznie na noc, a w dzien po pierwszym uruchomieniu beda juz szybciej sie ladowaly. Chociaz nie wiem ile te szybciej znaczy, bo jak dla mnie ladowanie za kazdym razem programu od zera jest wystarczajaco szybkie, a ile baterii zzera wiecej to nie mam pojecia ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nadal wydaje mi się, że coś jest nie tak. Od 100% do 90% w 1h mi zjechało na kompletnie wygaszonym i nic w tle nie było. Może to czyszczenie nie jest dobre jednak? sam nie wiem...

Wkleje obrazki jak nabije z 10h... o ile jeszcze wtedy będzie na baterii.

W każdym razie przez ten 1h i 10% mam 40% zużycia przez system android, można jakoś konkretniej sprawdzić co dokładnie w tym systemie tak drenuje baterie?

Edytowane przez Foxs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...