Jump to content

widmo1980

Użytkownicy
 • Posts

  295
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by widmo1980

 1. Na obecnej jak i wcześniejszej wersji zauważyłem dwa mankamenty na mi 9 - po dłuższej bezczynności nie uruchamiają się dane mobilne w trybie 3G - suwak zmiany z LTE na 4G także nie działa , cały czas widnieje LTE poza tym wszystko wydaje się byc jak najbardziej ok.
 2. Od nowości siedzę na MIUI 10 a dokładnie na wersji (9.6.13 xiaomi. eu) . Kilkukrotnie instalowałem to MIUI 11 to MIUI 12 ale za każdym razem wracałem do starego sprawdzonego romu. Z moich obserwacji wynika że telefon najlepiej działa na miui 10 . Bateria też jak na dwuletni telefon daje radę a mam go od premiery. Także polecam zrobić powrót i sprawdzić .
 3. A przypadkiem nie zmieniałeś motywu ?
 4. Poszukaj sobie na xda wątku na temat płatności . Mi też padło płacenie i męczyłem się przez termux. Ale okazało się że wypuścili jakąś paczkę z sefetynet - fix i po instalacji wszystko wróciło do normy. Tutaj masz o tym więcej https://droidholic.com/safetynet-cts-profile-failed-fix/
 5. A próbowałeś zmienić region o ile masz global ?
 6. A no jasne , skoro płatności działają to nie ma najmniejszego sensu się tym bawić
 7. Zgadza się @mrosi nie ma, najwyższy model jak dobrze pamiętam to mi9. No ale skoro większość modeli xiaomi jest pod tym samym numerkiem to może warto zaryzykować. A nóż faktycznie zadziała. Dodatkowo w ustawieniach trzeba zaznaczyć magiskhide , wcześniej przechodziło bez zaznaczania tej opcji.Teraz niestety ale nie przechodzi. Po zaznaczeniu CTS jest ok.
 8. Spróbuj zrobić tym sposobem który podałem wyżej , poradnik z youtube. Wcześniej tez kombinowałem z modułami ale nie wygaszał mi się ekran , więc dałem sobie spokój. A po zastosowaniu tego poradnika jak dotąd nie miałem żadnych problemów z płatnościami.
 9. Miałem podobną sytuację z instalacją magiska na miui 12. Co prawda kilka wersji wcześniej .Ale także po instalacji stawało na logo MIUI. W ostateczności dałem sobie spokój.
 10. Tak jak ktoś już wyżej wspomniał, ładowanie aplikacji to porażka . Zrobiłem wipe ale nadal bez zmian. Z tego co zdążyłem zauważyć, to pozmieniało się w zaplanowanych zadaniach.Reszty nie testuje , wracam na poprzedni rom. Może za tydzień będzie lepiej .
 11. " Nie można zainstalować aplikacji systemowych z nieoficjalnych źródeł " Wcześniej można było aktualizować aplikacje,teraz coś takiego .Można to jakoś obejść ? Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 12. W porównaniu z miui 10 na którym byłem do tej pory i miui 11 na telefonie żony.To faktycznie ta jasność automatyczna trochę kuleje.Owszem działa,ale jakby z opznioną reakcją. Pasek jasności strasznie wolna zmienia swoją pozycję ,nie tam jak w poprzednich nakładkach gdzie było to natychmiastowe. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 13. Nie wybudza mi się ekran przy powiadomieniach. A w opcjach nic nie znalazłem.Ktos ma podobnie ? Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka Już znalazłem [emoji16] Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 14. Na mi9 jak na razie wszystko ok. Bateria też na plus. Przez noc zjadło mi 1 % .Przechodząc z MIUI 10, miałem co do tego obawy że będzie jakiś drenaż . Jedynie co do tej pory wpadło mi w oko i co nie działa, to opcja zmień kształt wcięcia .Mimo odhaczenia , wcięcie pozostaje bez zmian.
 15. Mi się udało naprawić safetynet sposobem z tego poradnika .Dodam że bez problemu udało mi się też dodać kartę . Magisk który mam, to wersja 20.4 canary . Płatności nie sprawdzałem , ale jak tylko sprawdzę to dam znać czy wszystko jest ok. Magisk manager 20.3 ctsProfile Płatności działają
 16. U mnie niestety mimo że udalo sie przywrócić safetynet na zielono ,płatności nie działają. Usunąłem kartę z gpay.Ale niestety już nie udało mi sie jej zainstalowac ponownie .
 17. Ja dzisiaj też zaliczyłem zdziwnienie, gdy mi odrzuciło płatność telefonem.Mimo ze rano płaciłem i było wszystko ok. Póżniej , zaktualizowałem android system webview. Zrobiłem wszystko według poradnika, safety jest na zielono. Ale w GPay pod kartą, nadal widnieje że urządzenie jest nieautoryzowane, czy jakoś tak.Pozostaje mi tylko sprawdzić ,czy będzie ok.
 18. Mi9 jak na razie ok.Błędów nie zauważyłem. Jedynie dane mobilne i wifi uruchamiają się dłużej.I musiałem zaktualizować FB bo trochę się cięło i miało problemy z wczytywanie.Na ostatniej wersji wszystko ok.
 19. Kolega wyżej wspomniał że starsza wersja naprawia problem. Też mam starszą wersję i tego problemu nie mam.A ustawianie kontrastów nic nie pomaga .
 20. To jest wina aplikacji a nie kontrastu w telefonie .Ja mam to samo po aktualizacji .Wcześniej nie było problemu.
 21. https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-qr-scanner-plus/miui-qr-scanner-plus-10-6-2-release/ Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 22. Faktycznie mi też wywala FC Wydaje mi się że ta wersja skanera jest skopana.Odinstalowałem ją przez Titanium Baccup i zainstalowałem wersję 10.6.2 .Skaner działa.
 23. O tak Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 24. Może nie masz włączonej opcji " pokaż ikonę odcisku palca " ?
 25. Tak było wcześniej na poprzednich romach ,w tym sam nie mogę tego znaleźć.Jakby tej opcji nie było Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...