Jump to content

kajfasz

Użytkownicy
 • Posts

  124
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Note 4x, Redmi 3 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kajfasz's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. Takie pytanie mam. Mam w domu 3 telefony Xiaomi: Redmi 3 Pro, Redmi Note4X i Redmi 4x i na wszystkich jest ten sam problem. Otóż po przyjściu wiadomości przez Whatsapp'a pojawia się tak jak powinna dioda led powiadamiająca o nowej wiadomości ale tylko po otrzymaniu jednej wiadomości. Jeżeli jakaś osoba napisze kilka wiadomości tzn. więcej jak jedną to już dioda nie świeci. Jeżeli będzie po jednej nieodebranej wiadomości od kilku różnych osób to dioda również świeci prawidłowo. Przestaje świecić jeżeli jakaś osoba napisze więcej jak jedną wiadomość. Na starym telefonie (LG) tak nie było więc to chyba nie od Whatsappa zależy. Czy ktoś coś wie nt. temat?
 2. No bez jaj - może od razu zbanować, zablokować i ....

  Kto powiedział, że nie próbowałem rozwiązać tematu samodzielnie? Bo chyba nie wynika to z treści mojego wątku? To, że ostateczni sam znalazłem rozwiązanie nie jest absolutnie jednoznaczne z tym, że nie próbowałem go wcześniej rozwiązać !!!

  Ehhh...

  1. mrosi

   mrosi

   Cytuję:

   "OK - temat do zamknięcia - już doszedłem do tego samodzielnie. Mama zamiast pisać smsa zmieniła nazwę kontaktu na treść smsa :)

   Edytowano  przez kajfasz 
   Już się wyjaśniło :)

   Komentarz jest zbędny...

 3. Witam, Mam już 3 lata dwa telefony Xiaomi i wydawało mi się, że Miui już dobrze poznałem ale .... Moja mam zrobiła niechcący coś co nie wiem jak ani jak to usunąć. Ponoć pisała smsa i coś później właśnie zrobiła, że teraz treść tego smsa przewija się (tak jak paski w telewizjach głównie informacyjnych) przy kontakcie do którego miała wysłać tego smsa. Pasek z tą przewijaną treścią widoczny jest przy kontakcie na liście kontaktów oraz jak się wejdzie na ten kontakt to na jego zdjęciu Chciałbym jej to usunąć ale nie wiem jak. Czy ktoś coś wie? OK - temat do zamknięcia - już doszedłem do tego samodzielnie. Mama zamiast pisać smsa zmieniła nazwę kontaktu na treść smsa
 4. Dzięki ale nie widzę zaplanowanych zadań w Panelu sterowania i dalej baterii
 5. Witam, mam takie (może trochę prymitywne) pytanie ale nie mogę sobie dać rady. Otóż mam w domu dwa Redmi: 3 Pro mój i 3S żony. Mój jest zaktualizowany do najnowszej wersji romu 8.7.6.8, a żony już od dawna jest na 8.6.12.8 bo mam problem żeby go zaktualizować ale to nie w tym problem. Chodzi mi o to, że nie mogę znaleźć w moim telefonie "zautomatyzowanych zadań". W żony telefonie są one w Panelu sterowania na dole a konkretnie w "narzędziach". U mnie pewnie też tam kiedyś były ale po którejś aktualizacji musiały zniknąć i nie wiem gdzie teraz są. Co prawda dawne moje ustawienia tzn. o której godzinie ma mi się co wyłączać, a o której godzinie włączać cały czas ładnie działa ale chciałem teraz zmienić godzinę wyłączania na noc WiFi i połączenia danych i nie wiem gdzie mam to znaleźć Więc gdzie?
 6. kajfasz

  MIUI 7.3.23

  Mam to samo na tym Romie
 7. kajfasz

  MIUI 7.3.23

  Dzięki, faktycznie. Chociaż mi akurat bardzo się to nie podoba. Nawet te małe ikonki na pasku powiadomień też sa białe i ciężko je odróżnić
 8. kajfasz

  MIUI 7.3.23

  Bez sensu, to chyba nie było zamierzone?
 9. kajfasz

  MIUI 7.3.23

  A u mnie po instalacji w sumie wszystko działa ale wszystkie ikony (oprócz tych systemowych) zminiły wygląd na taki z białym tłem... O taki:
 10. Właśnie powtarzam Jak teraz wyskoczy i też będę mógł uruchomić telefon to już zostawię. Dzięki wielkie za pomoc .... I to samo - też na końcu wyskoczył błąd ale telefon wydaje się, że działa normalnie. Tylko p flashowaniu uruchomił się szybko tak jak po restarcie a już nic się nie instalowało. No zobaczymy - może wszystko będzie OK
 11. Jestem po pierwszej próbie i tak..... Po podłączeniu przerobionego kabla do telefonu i komputera nie stało się nic... ciemny - całkiem ciemny ekran. Do tego nie dało się uruchomić telefonu ani żadnego trybu. Myślałem że kaput bo w trybie dowlnoad z tego co pamiętam był czarny ekran ale minimalnie jednak podświetlony a tu całkiem czarny ale.... podłączyłem normalny kabelek i miflasha i zadziałało - wykryło telefon Zacząłem flashowanie,które jednak trwało trochę dłużej niż przy moim telefonie bo u mnie około 5 minut trwało a ty około 20 min, i niestety zakończyło się błędem "nie można odnaleźć określonego pliku......." Odłączyłem i uruchomiłem telefon poprzez długie przytrzymanie power. Tera już kilka minut się uruchamia i coś się ładuje - może jednak się zainstalował.... Doczekałem się i ..... jest nowy ROM zainstalowany Trochę się teraz boję, że coś może nie działać jak wyskoczył ww. błąd i może następne aktualizacje przez OTA tego nie naprawią. Myślicie, że powinienem jeszcze raz zflashować ?
 12. Dziękuję. Już otworzyłem swój kabel USB i też są tam kabelki w kolorach, czarny, czerwonym, zielonym i białym ale jest jeszcze jeden złoty - taki bez oplotu (izolacji) - czy to coś zmienia?
 13. Dzięki za rady ale jeszcze nie zacząłem, a już piszecie, że nie zadziała Może za jakieś 2-3 godziny znajdę czas to się wgryzę i w to i jak mnie nie przerośnie to spróbuje jednak. Nie chce mi się czekać na kabelek miesiąc
 14. Wszystko mam pobrać co tam jest? Uruchomić który plik? Na kompie czy na telefonie? Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 15. Dziękuję Będę musiał coś o tych skryptach poczytać bo to czarna magia dla mnie jest .... Wiele się nie naczytałem bo napisane jest tylko " Poprzez skrypt (przydatne jeśli mamy bootloopa i możemy wejść tylko do trybu fastboot." Ale już jak się to je i co pobrać to nie ma Gdzie mogę to znaleźć ?
×
×
 • Create New...