Ciacho23

Użytkownicy
 • Content Count

  241
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Ciacho23 last won the day on June 3

Ciacho23 had the most liked content!

Community Reputation

22 Excellent

About Ciacho23

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  XR3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Będąc na 9.9.26 (Pie) mogę zainstalować to twrp i dopiero najnowsza aktualizacje 9.10.17 (Q), czy najpierw aktualizacja a potem twrp?
 2. Po 2 godzinach użytkowania na Mi9SE nie zauważyłem żeby coś nie działało. Niestety jestem zawiedziony animacjami. Używam gestów i animacja otwarcia ostatnich aplikacji, jak rowniez minimalizacji aplikacji wyglądają fatalnie. Przejście między pulpitami jak i inne animacje tez potrafią chrupnąć, ale nie jest to bardzo częste.
 3. Witam. Instalowałem 9.9.3 na Mi9SE. Robiłem full wipe. System się zainstalował, po podłączeniu do kompa w trybie przesyłania plików widzi pamięć wewnętrzną, ale ona jest pusta i nic tam nie mogę skopiować. Tak samo jak przeglądam pamięć wewnętrzną w apce Pliki to również pokazuje, że jest pusta. Ktoś wie czemu tak jest?
 4. Za co właściwie odpowiadają te usługi?
 5. Też AOD macie takie ciemne, że nic tam nie widać? Dla mnie jest to kompletnie bezużyteczne. Żeby zobaczyć choćby godzinę to muszę się dobrze przyjrzeć, nie mówiąc o zobaczeniu tam jakiejkolwiek ikony powiadomienia.
 6. Witam. Ostatnio zauważyłem, że Usługi Google Play przodują w wykazie zużycia baterii dochodząc nawet do 50%. Czyszczenie danych aplikacji pomogło na jeden dzien, później znowu to samo. Ktoś ma podobnie lub wie co może być przyczyną? Czytałem że była niedawno jakaś walnięta wersja GP, która to powodowala, ale chyba już to naprawili.
 7. Przecież na tym ostatnim zdjęciu aparat nie ustawił nawet ostrości. To że wszystko jest niewyraźne to nie kwestia poruszenia zdjęcia tylko wszystko jest poza głębią ostrości. Przy takich zdjęciach najlepiej palcem wskazać jakiś jasny lub kontrastowy punkt (i raczej nie księżyc, a np jakaś latarnie) żeby aparat najpierw ustawił tam ostrość. Na powyższym zdjęciu AF po prostu zgłupiał.
 8. No to co się dziwisz, że jest taka różnica. Przecież porównanie takich zdjęć jest kompletnie z czapy. Naswietl zdjęcie z Mi9 tak jak w P30 i wtedy porównuj.
 9. Jestem na Xiaomi.eu. W sumie nie pamiętam jak było na globalu. Wkurzały mnie tam inne rzeczy;-)
 10. Zainstalowałem z ciekawości Nova i niestety również mam brak płynności animacji- głównie minimalizacji aplikacji. Często po minimalizacji doczytuje pulpit. W sumie to jest jeszcze gorzej niż na stockowym.
 11. Niestety to nie pomaga. Dodatkowo przez te powolne animacje ma się wrażenie jakby telefon był zamulony.
 12. Czy u was też przy używaniu gestów, animacja minimalizacji aplikacji i otwarcia okna ostatnich aplikacji nie jest płynna? W sumie mam tak chyba od zawsze, ale zaczęło mnie to ostatnio denerwować.
 13. Potwierdzam problem, ale u mnie zdjęcia zmieniają generalnie kolory (balans bieli). Skąd ściągnąć starszą wersję?