Ciacho23

Użytkownicy
 • Content Count

  210
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Ciacho23 last won the day on June 3

Ciacho23 had the most liked content!

Community Reputation

16 Good

1 Follower

About Ciacho23

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  XR3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Spróbuj z ustawieniem pasma 2.4 lub 5 GHz. Może Mi box nie obsługuje 5 GHz a takie masz ustawione.
 2. Nie wiem w jakim banku masz konto, ale ja u siebie muszę tylko odblokować ekran. Aczkolwiek ja i tak nie rozumiem tego ciśnienia na płacenie telefonem. W sytuacji awaryjnej owszem, ale na co dzień? Zawsze mam przy sobie portfel, a w nim kartę więc i tak łatwiej wyjąć kartę niż telefon.
 3. Max 1 dzień przy 4-5 godz SOT (na danych komórkowych).
 4. To zabawne, bo mi się wydaje, że odcisk palca działa lepiej:-) Mam natomiast ścinki animacji, głównie przy używaniu gestu minimalizowania aplikacji i otwieraniu menu ostatnich aplikacji oraz choćby przy przewijaniu menu.
 5. Włączyłem dzisiaj rano na chwilę hotspota i od tamtej pory pod wykresem baterii mam cały czas używane wifi mimo że wifi mam wyłączone i używam danych komórkowych. Wyłączałem telefon, robiłem wipe cache, ładowałem baterie na full i nic. W użyciu baterii android system wskoczył na 1 miejsce. Spotkał się ktoś z czymś podobnym?
 6. A czemu nie korzystacie z jako domyślnej aplikacji do płatności zbliżeniowych z aplikacji swojego banku tylko przy pomocy GooglePay?
 7. Dobrze, że nie poradziłeś koledze żeby wyłączył w ogóle telefon i włączał tylko jak chce zadzwonić.
 8. Jak odinstalujesz jakaś aplikacje i zniknie ikonka to pozostałe ikonki przesuwają się wypełniając puste miejsce. Czyli krótko mówiąc jak masz dużo ikonek to na ekrenie robi Ci się rozpierdziel
 9. W ustawieniach masz wyszukiwarkę na samej gorze. Wystarczy tam wpisać początek wyrazu i ci znajdzie
 10. Nie działa za to "tryb poklatkowy".
 11. Ewidentnie widać, że telefon ma problem z zarządzaniem energią kiedy są częste wybudzenia przez powiadomienia, czy też często się włącza ekran na chwilę. Bateria wtedy leci jak szalona. Kiedy się non stop używa telefonu i nie gasi ekranu to jest w porządku.
 12. Roaming mam wyłączony. Jakie szukanie sieci ustawić? Chodzi Ci żeby wyłączyć skanowanie wifi? Używasz odcisku palca? Bo na XDA piszą, że może mieć wpływ na zużycie baterii gdy telefon jest nieużywany. Ja wczoraj wyłączyłem odcisk palca i tak: 22:00 - 00:00 - 1h 10min SOT i jeszcze 86% baterii - SUPER. 00:00 - 7:00 - telefon nieużywany- 83% baterii więc tylko -3% przez 7h. - WOW!! 07:00 - 7:30 - 75% czyli poszło 8% baterii w pół godziny przy 10 minutach SOT (WTF??) 7:30 - 13:30 - 50% baterii czyli - 25% przez 6h przy 40 minutach SOT. Nie ogarniam działania tej baterii
 13. Ile czasu po odłączeniu od ładowarki?
 14. To co tam piszą to trochę czarna magia dla mnie. Nawet nie wiem co to ten kernel i do czego to służy:-) Edit. No i po baterii... 20h, 3:30 SOT. Jak sobie przypomnę mojego poprzedniego fona Redmi 3, który po 2.5 roku od zakupu wytrzymuje 2 dni i 6h SOT (całość na LTE) to mnie skręca.
 15. Na wifi jest zupełnie inna kwestia, bo jest tak jak piszesz, dość dobrze. Sprawa się właśnie rozbija o dane komórkowe. Ja bardzo dużo w ciągu dnia przebywam poza domem (gdzie nie zawsze sygnał sieci jest idealny) i czasem cały czas "jadę" na danych komórkowych, a dostęp do neta muszę mieć. Wrzucę wieczorem statystykę kiedy bateria będzie mi się kończyła- to samo ładowanie co screeny w pierwszym poście, ale już widzę, że będzie słabo (prawdopodobnie nawet nie wytrzyma do wieczora). Szkoda, bo telefon bardzo mi się podoba, ale chyba będę musiał się z nim rozstać.