Ciacho23

Użytkownicy
 • Content Count

  260
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Ciacho23 last won the day on June 3 2019

Ciacho23 had the most liked content!

Community Reputation

23 Excellent

About Ciacho23

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi9SE

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dużo nie mogę na razie powiedzieć, bo dopiero zainstalowałem, ale jedno co rzuca się w oczy to brak płynności animacji i to dosłownie wszystkich na pulpicie.... przy przechodzeniu między pulpitami, minimalizacji aplikacji, otwieraniu ostatnich aplikacji, a już totalną porażką jest animacja otwierania/zamykania katalogu na pulpicie. Ta ostatnia do tego stopnia jest fatalna, że aż nie mogłem w to uwierzyć i instalowałem system jeszcze raz na czysto, ale niestety to samo. Przechodziłem na tego stable z global stable i tam było o niebo lepiej.
 2. Ten telefon to jest jakieś kuriozum jeśli chodzi o baterie.. Mam go właściwie od premiery i powiem szczerze że nie mam ochoty mieć nawet dnia dluzej Generalnie telefonu używam właściwie tylko na danych komorkowych, rzadko na wifi. Wytrzymuje jeden dzień przy max 3h ekranu. Wczoraj ok 17 podłączyłem się jednak pod wifi przy 100% i do ok 23 zeszlo mi 30 % baterii przy 2.5h ekranu. Myślę sobie wow. Przez noc zeszlo 3% .. wow. Odłączyłem o godz 6 rano od wifi i do 9 zeszlo ... 20% baterii przy 20 minutach ekranu. Kabaret po prostu. Dodam, że sygnał sieci na full. Testowane różne Romy i kernele.
 3. Na wszystkich telefonach czy tylko na xiaomi?
 4. Miałem to samo na Mi9SE. Wyłączyłem wszystkie powiadomienia, uprawnienia, wywaliłem z autostartu, odkłódkowałem, zamknąłem apki, wyczyściłem pamięć podręczną, następnie wszystko co potrzeba właczyłem i działa.
 5. Na Globalu 11.0.4.0 po wejściu w ustawienia regionu pokazuje mi Chiny i nie da się tego zmienić. Ktoś wie czemu tak jest?
 6. Przeszedłem z ciekawości na ostatni Global Stable, zainstalowane te same apki i problem z Usługami Google Play jak ręką odjął, użycie przez nie baterii na poziomie 3%.
 7. Jestem obecnie na miui 9.11.14 na andku 10. Jak chcę zainstalować to powyższe global stable to robie w twrp factory reset i format data?
 8. To jest na Pie czy Q? I czym się różni EEA Stable od Global Stable?
 9. Od długiego czasu borykam się z problemem zużycia baterii przez Usługi Google Play. Zużycie dochodzi często do 50 %. Bateria potrafi w ciągu dnia zlecieć do zera przy godzinie SoT. Kilka razy instalowałem system na czysto i to samo. Ktoś wie co za usługą moze to powodować albo jak się tego dowiedziec? Próbowałem Better Barteru Stats i Wakelock Detektor ale nic tam nie znalazlem. Ma ktoś jakiś pomysł?
 10. Ciacho23

  MIUI 9.11.7

  Tez macie tak że AoD cały czas świeci na full jasności? U mnie zaraz po wyłączeniu ekranu jest lekko przygaszony, a po 5 sekundach rozjaśnia się na full i tak już zostaje.
 11. Ciacho23

  MIUI 9.11.7

  U mnie przodują Usługi Google Play. Aktualizuję ROM właściwie co tydzień, kilka razy stawiałem system na czysto i cały czas tak mam i nie wiem co to za cholerstwo.
 12. Ciacho23

  MIUI 9.11.7

  Sorry za jakość, ale nie mam nic lepszego żeby zrobić fotę. Co do ustawień... wyświetlaj elementy: gdy zaplanowane; gdy ekran jest wyłaczony.... wybudź ekran. Widzę też, że chyba dodali nowe apki obsługiwane prze AOD, m.in. AquaMail (nie kojarzę żeby wcześniej działała).
 13. Ciacho23

  MIUI 9.11.7

  U mnie są kolorowe.
 14. Ciacho23

  MIUI 9.11.7

  Wyłączyłem wszystkie powiadomienia, uprawnienia, wywaliłem z autostartu, odkłódkowałem, zamknąłem apki, wyczyściłem pamięć podręczną, następnie wszystko co potrzeba właczyłem i na razie działa
 15. Ciacho23

  MIUI 9.11.7

  Ktoś wie czemu nie działają mi żadne powiadomienia z textry, whatsapp? Wszystkie ustawienia powiadomien nadane, wszystkie uprawnienia nadane, aplikacje dodane do autostartu, zakłódkowane, oszczędzanie baterii dla aplikacji wyłączone. System instalowany na czysto dwukrotnie i za każdym razem to samo...