Jump to content

Ciacho23

Użytkownicy
 • Posts

  271
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Ciacho23 last won the day on June 3 2019

Ciacho23 had the most liked content!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi9SE

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Ciacho23's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

24

Reputation

 1. Cytat ze strony Orange: Czy to jest wystarczające potwierdzenie działania VoLTE? Jeśli nie to jak inaczej to zweryfikować?
 2. Mi 9SE w Oragne. Działa VoLTE i WifiCalling.
 3. Próbuję zainstalować i mam komunikat "Nie można zainstalować aplikacji systemowych z nieoficjalnych źródeł"
 4. Dzisiaj rano dotyk w moim fonie odmówił posłuszeństwa. Niby ekran reagował na dotknięcie co 3 raz, ale już przesuwanie palcem nie działało. Myślałem, że może coś się przywiesiło więc restart, ale po restarcie to samo. No to restart do TWRP, a tam to samo. Restart do systemu i o dziwo wszystko działa. Za 10 minut odblokowuję fona i znów to samo w systemie. Restart do TWRP i działa, no to wipe cache/dalvik, restart do systemu i znów nie działa. Odłożyłem telefon, za pół godziny podnoszę i wszystko OK do tej pory.
 5. I cały czas pewnie podłączony pod wifi?
 6. Zadam może głupie pytanie. Masz w ogóle odblokowany bootloader?
 7. Dużo nie mogę na razie powiedzieć, bo dopiero zainstalowałem, ale jedno co rzuca się w oczy to brak płynności animacji i to dosłownie wszystkich na pulpicie.... przy przechodzeniu między pulpitami, minimalizacji aplikacji, otwieraniu ostatnich aplikacji, a już totalną porażką jest animacja otwierania/zamykania katalogu na pulpicie. Ta ostatnia do tego stopnia jest fatalna, że aż nie mogłem w to uwierzyć i instalowałem system jeszcze raz na czysto, ale niestety to samo. Przechodziłem na tego stable z global stable i tam było o niebo lepiej.
 8. Ten telefon to jest jakieś kuriozum jeśli chodzi o baterie.. Mam go właściwie od premiery i powiem szczerze że nie mam ochoty mieć nawet dnia dluzej Generalnie telefonu używam właściwie tylko na danych komorkowych, rzadko na wifi. Wytrzymuje jeden dzień przy max 3h ekranu. Wczoraj ok 17 podłączyłem się jednak pod wifi przy 100% i do ok 23 zeszlo mi 30 % baterii przy 2.5h ekranu. Myślę sobie wow. Przez noc zeszlo 3% .. wow. Odłączyłem o godz 6 rano od wifi i do 9 zeszlo ... 20% baterii przy 20 minutach ekranu. Kabaret po prostu. Dodam, że sygnał sieci na full. Testowane różne Romy i kernele.
 9. Na wszystkich telefonach czy tylko na xiaomi?
 10. Miałem to samo na Mi9SE. Wyłączyłem wszystkie powiadomienia, uprawnienia, wywaliłem z autostartu, odkłódkowałem, zamknąłem apki, wyczyściłem pamięć podręczną, następnie wszystko co potrzeba właczyłem i działa.
 11. Na Globalu 11.0.4.0 po wejściu w ustawienia regionu pokazuje mi Chiny i nie da się tego zmienić. Ktoś wie czemu tak jest?
×
×
 • Create New...