Jump to content

Griszah

Użytkownicy
 • Posts

  73
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi 3

Recent Profile Visitors

485 profile views

Griszah's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. U mnie na Miui 9 Global 7.9.7 beta wydajność baterii wyraźnie się poprawiła względem ostatniej dostępnej MIUI 8, aż się boję aktualizować do 7.9.15. Wiecie jak można na stałe wyłączyć powiadomienie o nowej aktualizacji systemu?
 2. Nie no, jesteś GOŚĆ, chylę czoła.
 3. Transmisja danych + przeglądanie stron internetowych to morderca baterii, szczególnie jak strony obciążają dość mocno procesor
 4. A mnie nie podoba się kolor belki w Globalu. Ten seledyn, sprawia że informacje tam wyświetlane są słabo widoczne. Niestety nie da się tego zmienic. Zmiana motywu nie zmienia koloru belki. W xiaomi.eu jest znacznie czytelniej to zrobione.
 5. Po aktualizacji do 6.8.4 w informacja o telefonie w pozycji "poziom poprawek zebezpieczeń Android" jest data 2016-07-01, a była zdaje się 2016-08-01. Z innej beczki, jak ustawić aby ustawiony punt dostępowy działał w trybie ciągłym, tj. nie wyłączał się wraz z przejściem tel. w tryb uśpienia ?
 6. Zgadza się, tylko u mnie w chwili obecnej po włożeniu w dziurkę aktywacja Misound jest możliwa, natomiast dodatkowa korekta EQ już nie, tj. przy próbie wejścia wychodzi do menu wyżej.
 7. Zgadza się, EQ jest do korekty sygnału z dziurki na słuchawki, czyli powinien aktywować się w momencie ich podłączenia. Ja wczoraj miałem taką akcje, że po podłączeniu słuchawek z dziurki na słuchawki miałem sygnał mono. Ponowne uruchomienie tel. sprawiło że dźwięk stereo wrócił. Jednak od samego początku jak przeszedłem na Global Rom nie działa mi EQ. PS. oczywiście nie działa przy podłączonych słuchawkach, zarówno tych z jackiem 4 pinowym (z mikrofonem), jak i tych z z jackiem 3 pinowym
 8. Czy działa Wam Equalizer na Global Rom? U mnie przy próbie wejścia wychodzi do menu wyżej.
 9. Przepraszam, pomylilem watki. Prosze o przeniesienie do tematu ogolnego redmi 3.
 10. Ale mówię o wyjściu słuchawkowym. Dodatkowo Equalizer nie działa.
 11. Tez macie taką tragiczna jakość dźwięku na globalu? Gra w trybie Mono.
 12. Też tak macie, że na Global romie statystki w takich aplikacjach jak GSam Battery Monitor czy Better Battery Stat, pokazują że ekran jest cały czas załączony? Na 7.1.3.0 wyświetlały dobrze.
 13. kajfasz, poświęć kilka chwil na lekturę tego wątku i nie zawracaj ludziom gitary
×
×
 • Create New...