Jump to content

widmo1980

Użytkownicy
 • Content Count

  292
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

widmo1980 last won the day on June 12 2020

widmo1980 had the most liked content!

Community Reputation

54 Excellent

About widmo1980

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Oleśnica

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI9

Recent Profile Visitors

987 profile views
 1. Poszukaj sobie na xda wątku na temat płatności . Mi też padło płacenie i męczyłem się przez termux. Ale okazało się że wypuścili jakąś paczkę z sefetynet - fix i po instalacji wszystko wróciło do normy. Tutaj masz o tym więcej https://droidholic.com/safetynet-cts-profile-failed-fix/
 2. A próbowałeś zmienić region o ile masz global ?
 3. A no jasne , skoro płatności działają to nie ma najmniejszego sensu się tym bawić
 4. Zgadza się @mrosi nie ma, najwyższy model jak dobrze pamiętam to mi9. No ale skoro większość modeli xiaomi jest pod tym samym numerkiem to może warto zaryzykować. A nóż faktycznie zadziała. Dodatkowo w ustawieniach trzeba zaznaczyć magiskhide , wcześniej przechodziło bez zaznaczania tej opcji.Teraz niestety ale nie przechodzi. Po zaznaczeniu CTS jest ok.
 5. Spróbuj zrobić tym sposobem który podałem wyżej , poradnik z youtube. Wcześniej tez kombinowałem z modułami ale nie wygaszał mi się ekran , więc dałem sobie spokój. A po zastosowaniu tego poradnika jak dotąd nie miałem żadnych problemów z płatnościami.
 6. Miałem podobną sytuację z instalacją magiska na miui 12. Co prawda kilka wersji wcześniej .Ale także po instalacji stawało na logo MIUI. W ostateczności dałem sobie spokój.
 7. Tak jak ktoś już wyżej wspomniał, ładowanie aplikacji to porażka . Zrobiłem wipe ale nadal bez zmian. Z tego co zdążyłem zauważyć, to pozmieniało się w zaplanowanych zadaniach.Reszty nie testuje , wracam na poprzedni rom. Może za tydzień będzie lepiej .
 8. " Nie można zainstalować aplikacji systemowych z nieoficjalnych źródeł " Wcześniej można było aktualizować aplikacje,teraz coś takiego .Można to jakoś obejść ? Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 9. W porównaniu z miui 10 na którym byłem do tej pory i miui 11 na telefonie żony.To faktycznie ta jasność automatyczna trochę kuleje.Owszem działa,ale jakby z opznioną reakcją. Pasek jasności strasznie wolna zmienia swoją pozycję ,nie tam jak w poprzednich nakładkach gdzie było to natychmiastowe. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 10. Nie wybudza mi się ekran przy powiadomieniach. A w opcjach nic nie znalazłem.Ktos ma podobnie ? Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka Już znalazłem [emoji16] Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 11. Na mi9 jak na razie wszystko ok. Bateria też na plus. Przez noc zjadło mi 1 % .Przechodząc z MIUI 10, miałem co do tego obawy że będzie jakiś drenaż . Jedynie co do tej pory wpadło mi w oko i co nie działa, to opcja zmień kształt wcięcia .Mimo odhaczenia , wcięcie pozostaje bez zmian.
 12. Mi się udało naprawić safetynet sposobem z tego poradnika .Dodam że bez problemu udało mi się też dodać kartę . Magisk który mam, to wersja 20.4 canary . Płatności nie sprawdzałem , ale jak tylko sprawdzę to dam znać czy wszystko jest ok. Magisk manager 20.3 ctsProfile Płatności działają
 13. U mnie niestety mimo że udalo sie przywrócić safetynet na zielono ,płatności nie działają. Usunąłem kartę z gpay.Ale niestety już nie udało mi sie jej zainstalowac ponownie .
 14. Ja dzisiaj też zaliczyłem zdziwnienie, gdy mi odrzuciło płatność telefonem.Mimo ze rano płaciłem i było wszystko ok. Póżniej , zaktualizowałem android system webview. Zrobiłem wszystko według poradnika, safety jest na zielono. Ale w GPay pod kartą, nadal widnieje że urządzenie jest nieautoryzowane, czy jakoś tak.Pozostaje mi tylko sprawdzić ,czy będzie ok.
 15. Mi9 jak na razie ok.Błędów nie zauważyłem. Jedynie dane mobilne i wifi uruchamiają się dłużej.I musiałem zaktualizować FB bo trochę się cięło i miało problemy z wczytywanie.Na ostatniej wersji wszystko ok.
×
×
 • Create New...