Jump to content

Lukash

Użytkownicy
 • Posts

  38
 • Joined

 • Last visited

About Lukash

 • Birthday 01/01/1970

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3, Mi 9 SE

Lukash's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

2

Reputation

 1. A co byś wziął takiego małego i nie wolniejszego?
 2. Mój po miesiącu trzymania w naprawie okazało się, że już go nie naprawią. Dostałem zwrot kasy. Nie mam następcy
 3. Mam podobny problem (obecnie miui global 12.0.2), myślałem, że to wina sieci, ale jak widzę jednak nie tylko ja mam z tym problem. Ponowne połączenie pomaga. Moje pytanie: czy też miewacie problemy z szumami w słuchawkach?
 4. Dzięki! Faktycznie taki „drobny” szczegół, który przeoczyłem.
 5. Jak zainstalować Magisk root, aby móc korzystać z Android Pay na xiaomi.eu?
 6. Czy to są te same telefony? Widzę tylko różnice w cenie. http://www.x-kom.pl/p/331546-smartfon-telefon-xiaomi-mi-max-32gb-dual-sim-lte-silver.html http://www.emag.pl/telefon-xiaomi-mi-max-32gb-srebrny-rom-w-wersji-global-ota-polska-dystrybucja-gw-24-miesiace-realizowana-w-polsce-xm-max-32-ce-sr/pd/DCBVV2BBM/
 7. @kamilo92 a czy coś jeszcze innego zrobiłeś? Bo mi też na 50 procentach zatrzymuje się. Telefon dostałem z takim MIUI, mam pozwolenie na odblokowanie. Wyskakuje: Edit. Po jakiś moich męczarniach myślałem, że mam MIUIPolska, ale jednak nie. Goldway zainstalował chińskiego globala. Miałem pozwolenie na BL, po ściągnięciu dochodziło do 50 procent, chociaż byłem zalogowany na tym samym koncie na komórce i na telefonie wyskakiwał komunikat: Nie udało mi się wgrać ROMu w wersji DEV przez nowy Miflash (nie widział telefonu). W starym wyskakiwał jakiś błąd. Wgrałem paczkę DEV przez apkę Update w samym MIUI, wgrało się. Potem zalogowałem się w telefonie na koncie miui. Udało się odblokować BL. Nie udało mi się wgrać od razu TWRP, ściągnąłem aplikację flash dzieła Jarka (miałem ją do Redmi3) i TWRP z http://en.miui.com/thread-416783-1-1.html. Wgrało się TWRP, zainstalowałem plik miui_HM4A_6.12.15_c864f9f98c_6.0, pokręciło, pokręciło. Zrobiło restart i znów mam wersję DEV. Wrzuciłem plik xiaomi.eu_multi_HM4A_6.12.15_v8-6.0 na kartę SD, znów odpaliłem TWRP, zainstalowałem i poszło! Mam język polski. Nie wiem o co chodzi. Opisałem swoją drogę, może komuś się przyda.
 8. Po aktualizacji, moja bateria szybko się wyczerpuje. [emoji29]
 9. Ok, nie będę tego ruszać. Po prostu mając TWRP czułem się lepiej, bo zawsze była kopia systemu na karcie SD w razie jakiś komplikacji.
 10. Miałem zainstalowany 7.4 by xiaomi.eu 6.5.26 (odblokowany BL, TWRP), chciałem przejść na MIUI 8 przez Miflash: ido_xhdpi_global_images_6.8.4_20160725.0000.28_5.1_global_45ef76e911.tgz. Wgrałem nowy rom, zadziałał. Odblokowałem znów BL. Chciałem teraz zainstalować Roota. Z szybkiego poradnika @FromWP nie poszło. Potem chciałem zrobić root wg instrukcji z początku tego tematu, czyli wpierw TWRP potem root. Ze skryptu od Jarka wyskoczył komunikat: Więc kapeć. Próbuje wgrać TWRP z tematu: http://en.miui.com/thread-297781-1-1.html skryptem FLASHER TOOLKIT Redmi 3_S_X, wywala komunikat: Modlę się. Próbuje kingroot, też nie działa. Wracam do poradnika na tymczasowe TWRP od FromWP, wgrywam, ładuje się komunikat że zainstalowano TWRP! Pojawiają się chińskie szlaczki, szukam obrazków z tłumaczeniem w google. Instaluje SuperSu. No i śmiga rooot czyli będę mógł sobie potem wgrać TWRP. Nie rozumiem co się dzieje, ale dzięki Wam za poradniki Tylko jak to się dzieje, że jednym coś działa innym nie. To gorzej niż z chodzeniem do lekarza.
 11. @grzegorz.lki który to rom? Ten: Version: V7.5.2.0.LAIMIDE (MIUI7) http://en.miui.com/download-298.html? Obecnie testuję xiaomi.eu_multi_HM3_6.8.4_v8-5.1 i znów słabo z baterią
 12. @Griszah, @grabusss pierwszy raz uzyskałem 3 dni bez ładowania i ponad 6 godz. SOT. Używałem tak jak zawsze. Wylogowałem się z konta Xiaomi. Zrzuty z app wakelock i systemowej.
 13. @Griszah wylogowałem się z konta Xiaomi. Mój telefon od nowości trzymał max dwie doby z groszami. SOT do 5h. Teraz jestem na MIUI 7.4 by xiaomi.eu 6.5.26 (trzyma półtora doby).
 14. @Technos jak się sprawują słuchawki po roku używania?
×
×
 • Create New...